Football Stats
Herb Sporting Kansas City
Sporting Kansas CityŚr. pkt/mecz 0.60
USA / MLS23 lipca 2026 02:30
Herb Minnesota United FC
Minnesota United FCŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Sporting Kansas City

Streaki - Sporting Kansas City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting Kansas City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Kansas City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Kansas City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Kansas City — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Kansas City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Kansas City — powyżej 2.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Sporting Kansas City — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sporting Kansas City — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sporting Kansas City — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sporting Kansas City — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sporting Kansas City — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sporting Kansas City — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sporting Kansas City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Sporting Kansas City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Sporting Kansas City — przegrywa (14/20, 70%)
  • Sporting Kansas City — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sporting Kansas City — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Minnesota United FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Minnesota United FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Minnesota United FC — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Minnesota United FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sporting Kansas City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting Kansas City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Kansas City — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Minnesota United FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 41 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.07Herb Sporting Kansas CitySporting Kansas City21Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
05.10Herb Minnesota United FCMinnesota United FC30Herb Sporting Kansas CitySporting Kansas City
16.03Herb Sporting Kansas CitySporting Kansas City33Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
22.09Herb Sporting Kansas CitySporting Kansas City02Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
02.06Herb Minnesota United FCMinnesota United FC31Herb Sporting Kansas CitySporting Kansas City
28.04Herb Minnesota United FCMinnesota United FC21Herb Sporting Kansas CitySporting Kansas City
22.10Herb Sporting Kansas CitySporting Kansas City31Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
17.09Herb Minnesota United FCMinnesota United FC01Herb Sporting Kansas CitySporting Kansas City
14.05Herb Sporting Kansas CitySporting Kansas City30Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
18.09Herb Sporting Kansas CitySporting Kansas City41Herb Minnesota United FCMinnesota United FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Minnesota United FC jest o 133% lepsza niż Sporting Kansas City pod względem odsetku wygranych meczów.

Sporting Kansas CityDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
2.80
4.00
3.40
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
1.80
3.20
2.50
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
47%
46%
47%
Śr. strzały/mecz
10.50
9.90
10.20
Śr. faule/mecz
11.60
14.20
12.90
Minnesota United FCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
3.60
2.80
Strzelone
1.20
1.40
1.30
Stracone
0.80
2.20
1.50
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
47%
42%
45%
Śr. strzały/mecz
14.20
11.10
12.65
Śr. faule/mecz
11.70
13.70
12.70

Ostatnie 10 meczów

Minnesota United FC jest o +40% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Sporting Kansas City u siebie
1.40 gola/mecz
Minnesota United FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Sporting Kansas CityMinnesota United FC
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSporting Kansas CityMinnesota United FC
Match Corners AVG
9.82 (40/40)
9.80 (20/20)
9.85 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSporting Kansas CityMinnesota United FC
Corners Earned Match
4.60
4.50
4.70
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
184
90
94

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Minnesota United FC notuje o 14% wyższy wynik niż Sporting Kansas City pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSporting Kansas CityMinnesota United FC
Match Cards AVG
3.85 (40/40)
3.60 (20/20)
4.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
154
72
82
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Minnesota United FC jest o 46% lepsza niż Sporting Kansas City pod względem strzałów na mecz.

OgółemSporting Kansas CityMinnesota United FC
Strzały / mecz
11.51
9.41
13.71
Strzały celne / mecz
4.19
3.55
4.86
Strzały niecelne / mecz
4.58
3.18
6.05
Skuteczność strzałów
9.1%
9.7%
8.7%
Strzały na gola
11.00
10.35
11.52
Strzały celne na gola
4.00
3.90
4.08
Strzały Over 10.5
56% (24/43)
32% (7/22)
81% (17/21)
Strzały Over 11.5
44% (19/43)
23% (5/22)
67% (14/21)
Strzały Over 12.5
35% (15/43)
18% (4/22)
52% (11/21)
Strzały Over 13.5
30% (13/43)
18% (4/22)
43% (9/21)
Strzały Over 14.5
28% (12/43)
18% (4/22)
38% (8/21)
Strzały celne Over 3.5
56% (24/43)
41% (9/22)
71% (15/21)
Strzały celne Over 4.5
33% (14/43)
23% (5/22)
43% (9/21)
Strzały celne Over 5.5
28% (12/43)
23% (5/22)
33% (7/21)
Strzały celne Over 6.5
26% (11/43)
23% (5/22)
29% (6/21)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Minnesota United FC notuje o 30% wyższy wynik niż Sporting Kansas City pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSporting Kansas CityMinnesota United FC
Match Offsides AVG
2.90
2.60
3.21
Match Offsides Over 0.5 %
100% (39/39)
100% (20/20)
100% (19/19)
Match Offsides Over 1.5 %
72% (28/39)
70% (14/20)
74% (14/19)
Match Offsides Over 2.5 %
56% (22/39)
50% (10/20)
63% (12/19)
Match Offsides Over 3.5 %
31% (12/39)
20% (4/20)
42% (8/19)
Team Offsides AVG
1.72
1.50
1.95
Team Offsides Over 0.5 %
77% (30/39)
80% (16/20)
74% (14/19)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (17/39)
45% (9/20)
42% (8/19)
Team Offsides Over 2.5 %
21% (8/39)
10% (2/20)
32% (6/19)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Minnesota United FC jest o 88% lepsza niż Sporting Kansas City pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSporting Kansas CityMinnesota United FC
xG (For)
1.22
0.85
1.61
xGA (Against)
1.72
2.08
1.34
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSporting Kansas CityMinnesota United FC
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Under 2.5
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Under 3.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68