Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Houston Dynamo
Streaki - Houston Dynamo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Houston Dynamo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Houston Dynamo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Houston Dynamo — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- Houston Dynamo — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Houston Dynamo — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Houston Dynamo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Houston Dynamo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Houston Dynamo — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Houston Dynamo — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - DC United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- DC United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- DC United — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- DC United — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- DC United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- DC United — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- DC United — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- DC United — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- DC United — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- DC United — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- DC United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- DC United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- DC United — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- DC United — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- DC United — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- DC United — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Houston Dynamo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Houston Dynamo — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Serie - DC United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 DC United — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 DC United — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 DC United — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 DC United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 DC United — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 DC United — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 DC United — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 DC United — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 DC United — powyżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 DC United — powyżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 DC United — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Houston Dynamo jest o 100% lepsza niż DC United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Houston Dynamo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.50 | 2.90 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 1.10 | 2.20 | 1.65 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 42% | 44% | 43% |
Śr. strzały/mecz | 13.50 | 12.80 | 13.15 |
Śr. faule/mecz | 11.40 | 11.80 | 11.60 |
| DC United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.60 | 3.10 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 2.40 | 1.30 | 1.85 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 42% | 38% | 40% |
Śr. strzały/mecz | 12.70 | 10.90 | 11.80 |
Śr. faule/mecz | 15.30 | 13.00 | 14.15 |
Ostatnie 10 meczów
- 24.05.2026Dvs Los Angeles Galaxy1-1
- 17.05.2026Wvs Vancouver Whitecaps1-0
- 14.05.2026Lvs Real Salt Lake0-3
- 11.05.2026Wvs Los Angeles FC4-1
- 03.05.2026Wvs Colorado Rapids1-0
- 26.04.2026Lvs Austin0-2
- 23.04.2026Wvs San Diego1-0
- 18.04.2026Wvs Orlando City SC1-0
- 12.04.2026Lvs Colorado Rapids2-6
- 05.04.2026Lvs Seattle Sounders0-1
- 23.05.2026Dvs CF Montreal4-4
- 16.05.2026Dvs St. Louis City1-1
- 13.05.2026Lvs Chicago Fire1-3
- 10.05.2026Dvs Nashville SC2-2
- 03.05.2026Wvs New York City FC2-0
- 25.04.2026Wvs Orlando City SC3-2
- 22.04.2026Dvs New York Red Bulls4-4
- 18.04.2026Dvs Philadelphia Union0-0
- 11.04.2026Lvs New England Revolution0-1
- 04.04.2026Lvs FC Dallas0-4
Progi bramkowe
| Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
| Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
| Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.25 (40/40) | 9.95 (20/20) | 10.55 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 7.5 Corners | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Over 9.5 Corners | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 10.5 Corners | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 11.5 Corners | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 12.5 Corners | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 13.5 Corners | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 14.5 Corners | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.50 | 4.65 | 4.35 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 180 | 93 | 87 |
| Ogółem | Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.75 | 5.30 | 6.20 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Against | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 230 | 106 | 124 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.13 (40/40) | 5.10 (20/20) | 5.15 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 205 | 102 | 103 |
Highest in a Match | 9 | 7 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.76 | 12.81 | 12.70 |
Strzały celne / mecz | 4.46 | 4.48 | 4.45 |
Strzały niecelne / mecz | 5.07 | 5.29 | 4.85 |
Skuteczność strzałów | 10.5% | 10.8% | 10.2% |
Strzały na gola | 9.51 | 9.28 | 9.77 |
Strzały celne na gola | 3.33 | 3.24 | 3.42 |
Strzały Over 10.5 | 71% (29/41) | 67% (14/21) | 75% (15/20) |
Strzały Over 11.5 | 61% (25/41) | 52% (11/21) | 70% (14/20) |
Strzały Over 12.5 | 54% (22/41) | 43% (9/21) | 65% (13/20) |
Strzały Over 13.5 | 44% (18/41) | 33% (7/21) | 55% (11/20) |
Strzały Over 14.5 | 32% (13/41) | 24% (5/21) | 40% (8/20) |
Strzały celne Over 3.5 | 71% (29/41) | 76% (16/21) | 65% (13/20) |
Strzały celne Over 4.5 | 46% (19/41) | 48% (10/21) | 45% (9/20) |
Strzały celne Over 5.5 | 29% (12/41) | 24% (5/21) | 35% (7/20) |
Strzały celne Over 6.5 | 20% (8/41) | 14% (3/21) | 25% (5/20) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Houston Dynamo notuje o 42% wyższy wynik niż DC United pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.78 | 2.75 | 2.82 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (37/37) | 100% (20/20) | 100% (17/17) |
Match Offsides Over 1.5 % | 76% (28/37) | 75% (15/20) | 76% (13/17) |
Match Offsides Over 2.5 % | 59% (22/37) | 55% (11/20) | 65% (11/17) |
Match Offsides Over 3.5 % | 27% (10/37) | 25% (5/20) | 29% (5/17) |
Team Offsides AVG | 1.30 | 1.50 | 1.06 |
Team Offsides Over 0.5 % | 78% (29/37) | 90% (18/20) | 65% (11/17) |
Team Offsides Over 1.5 % | 38% (14/37) | 50% (10/20) | 24% (4/17) |
Team Offsides Over 2.5 % | 11% (4/37) | 10% (2/20) | 12% (2/17) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. DC United jest o 20% lepsza niż Houston Dynamo pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.28 | 1.16 | 1.39 |
xGA (Against) | 1.30 | 1.18 | 1.43 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Houston Dynamo | DC United | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |

