Football Stats
Herb Colorado Rapids
Colorado RapidsŚr. pkt/mecz 1.20
USA / MLS23 lipca 2026 03:30
Herb San Diego
San DiegoŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Colorado Rapids

2W — Colorado Rapids0D2W — San Diego

Streaki - Colorado Rapids

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Colorado Rapids — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Colorado Rapids — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Colorado Rapids — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Colorado Rapids — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Colorado Rapids — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Colorado Rapids — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Colorado Rapids — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Colorado Rapids — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Colorado Rapids — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Colorado Rapids — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - San Diego

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Diego — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • San Diego — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Diego — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Diego — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Diego — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Diego — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • San Diego — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • San Diego — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • San Diego — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • San Diego — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • San Diego — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • San Diego — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • San Diego — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • San Diego — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • San Diego — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • San Diego — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Colorado Rapids

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - San Diego

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Diego — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — poniżej 6.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb San DiegoSan Diego30Herb Colorado RapidsColorado Rapids
23.07Herb Colorado RapidsColorado Rapids10Herb San DiegoSan Diego
15.05Herb San DiegoSan Diego20Herb Colorado RapidsColorado Rapids
13.04Herb Colorado RapidsColorado Rapids32Herb San DiegoSan Diego

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Colorado Rapids jest o 17% lepsza niż San Diego pod względem odsetku wygranych meczów.

Colorado RapidsDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.70
2.60
3.15
Strzelone
2.30
1.00
1.65
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
56%
55%
55%
Śr. strzały/mecz
15.00
9.10
12.05
Śr. faule/mecz
10.60
14.40
12.50
San DiegoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
4.20
3.50
3.85
Strzelone
2.40
1.80
2.10
Stracone
1.80
1.70
1.75
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
61%
63%
62%
Śr. strzały/mecz
12.80
10.40
11.60
Śr. faule/mecz
11.80
12.70
12.25

Ostatnie 10 meczów

Colorado Rapids jest o +28% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Colorado Rapids u siebie
1.80 gola/mecz
San Diego na wyjeździe

Progi bramkowe

Colorado RapidsSan Diego
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
95% (19/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Colorado Rapids notuje o 19% wyższy wynik niż San Diego pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemColorado RapidsSan Diego
Match Corners AVG
9.20 (40/40)
10.00 (20/20)
8.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemColorado RapidsSan Diego
Corners Earned Match
5.05
5.25
4.85
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Corners Earned
202
105
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Colorado Rapids notuje o 24% wyższy wynik niż San Diego pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemColorado RapidsSan Diego
Match Cards AVG
4.97 (40/40)
5.50 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
199
110
89
Highest in a Match
11
11
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemColorado RapidsSan Diego
Strzały / mecz
12.31
12.14
12.48
Strzały celne / mecz
4.36
4.14
4.57
Strzały niecelne / mecz
4.38
4.67
4.10
Skuteczność strzałów
13.2%
12.2%
14.1%
Strzały na gola
7.60
8.23
7.08
Strzały celne na gola
2.69
2.81
2.59
Strzały Over 10.5
50% (21/42)
48% (10/21)
52% (11/21)
Strzały Over 11.5
48% (20/42)
48% (10/21)
48% (10/21)
Strzały Over 12.5
48% (20/42)
48% (10/21)
48% (10/21)
Strzały Over 13.5
38% (16/42)
38% (8/21)
38% (8/21)
Strzały Over 14.5
33% (14/42)
29% (6/21)
38% (8/21)
Strzały celne Over 3.5
57% (24/42)
52% (11/21)
62% (13/21)
Strzały celne Over 4.5
43% (18/42)
29% (6/21)
57% (12/21)
Strzały celne Over 5.5
29% (12/42)
24% (5/21)
33% (7/21)
Strzały celne Over 6.5
19% (8/42)
19% (4/21)
19% (4/21)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. San Diego notuje o 75% wyższy wynik niż Colorado Rapids pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemColorado RapidsSan Diego
Match Offsides AVG
4.15
3.85
4.43
Match Offsides Over 0.5 %
100% (41/41)
100% (20/20)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
93% (38/41)
95% (19/20)
90% (19/21)
Match Offsides Over 2.5 %
83% (34/41)
80% (16/20)
86% (18/21)
Match Offsides Over 3.5 %
63% (26/41)
55% (11/20)
71% (15/21)
Team Offsides AVG
1.66
1.20
2.10
Team Offsides Over 0.5 %
83% (34/41)
80% (16/20)
86% (18/21)
Team Offsides Over 1.5 %
46% (19/41)
30% (6/20)
62% (13/21)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (8/41)
5% (1/20)
33% (7/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemColorado RapidsSan Diego
xG (For)
1.46
1.44
1.48
xGA (Against)
1.44
1.23
1.64
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemColorado RapidsSan Diego
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 2.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 3.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 4.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 5.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68