Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy New York Red Bulls
Streaki - New York Red Bulls
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- New York Red Bulls — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- New York Red Bulls — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- New York Red Bulls — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- New York Red Bulls — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- New York Red Bulls — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- New York Red Bulls — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- New York Red Bulls — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- New York Red Bulls — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- New York Red Bulls — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- New York Red Bulls — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- New York Red Bulls — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- New York Red Bulls — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- New York Red Bulls — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- New York Red Bulls — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- New York Red Bulls — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- New York Red Bulls — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Charlotte
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Charlotte — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Charlotte — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Charlotte — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Charlotte — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Charlotte — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- Charlotte — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Charlotte — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Charlotte — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Charlotte — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Charlotte — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Charlotte — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Charlotte — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Charlotte — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Charlotte — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Charlotte — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
Serie - New York Red Bulls
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 New York Red Bulls — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 New York Red Bulls — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 New York Red Bulls — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 New York Red Bulls — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 New York Red Bulls — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 New York Red Bulls — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 New York Red Bulls — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 New York Red Bulls — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 New York Red Bulls — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 New York Red Bulls — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Serie - Charlotte
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Charlotte — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — poniżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Charlotte — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Charlotte jest o 33% lepsza niż New York Red Bulls pod względem odsetku wygranych meczów.
| New York Red Bulls | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.80 | 3.55 |
Strzelone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
Stracone | 1.80 | 2.40 | 2.10 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
Posiadanie piłki | 53% | 52% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 12.30 | 13.00 | 12.65 |
Śr. faule/mecz | 12.60 | 12.20 | 12.40 |
| Charlotte | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.60 | 2.85 |
Strzelone | 2.00 | 0.90 | 1.45 |
Stracone | 1.10 | 1.70 | 1.40 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 50% | 49% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 13.80 | 8.50 | 11.15 |
Śr. faule/mecz | 9.10 | 12.30 | 10.70 |
Ostatnie 10 meczów
- 22.07.2026Lvs Philadelphia Union1-3
- 24.05.2026Wvs Sporting Kansas City2-1
- 16.05.2026Dvs New York City FC1-1
- 13.05.2026Wvs Columbus Crew3-2
- 09.05.2026Wvs Chicago Fire3-1
- 02.05.2026Lvs FC Dallas0-2
- 25.04.2026Lvs FC Cincinnati0-2
- 22.04.2026Dvs DC United4-4
- 18.04.2026Lvs CF Montreal1-4
- 11.04.2026Dvs Inter Miami2-2
- 23.07.2026Dvs Atlanta United FC2-2
- 23.05.2026Wvs New England Revolution1-0
- 16.05.2026Wvs Toronto FC3-1
- 13.05.2026Lvs New York City FC0-1
- 09.05.2026Dvs FC Cincinnati2-2
- 02.05.2026Lvs New England Revolution0-1
- 26.04.2026Lvs Nashville SC2-4
- 22.04.2026Lvs Orlando City SC1-4
- 18.04.2026Wvs New York City FC2-1
- 11.04.2026Lvs Nashville SC1-2
Progi bramkowe
| New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. New York Red Bulls notuje o 16% wyższy wynik niż Charlotte pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.90 (40/40) | 10.65 (20/20) | 9.15 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 7.5 Corners | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Over 8.5 Corners | 60% (24/40) | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
Over 9.5 Corners | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Over 10.5 Corners | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Over 11.5 Corners | 30% (12/40) | 45% (9/20) | 15% (3/20) |
Over 12.5 Corners | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.42 | 6.00 | 4.85 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 217 | 120 | 97 |
| Ogółem | New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.47 | 4.65 | 4.30 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 179 | 93 | 86 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Charlotte notuje o 51% wyższy wynik niż New York Red Bulls pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.65 (40/40) | 3.70 (20/20) | 5.60 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Cards | 63% (25/40) | 40% (8/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 15% (3/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (8/40) | 5% (1/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 186 | 74 | 112 |
Highest in a Match | 9 | 7 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 3 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. New York Red Bulls jest o 20% lepsza niż Charlotte pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.73 | 13.90 | 11.62 |
Strzały celne / mecz | 5.02 | 5.00 | 5.05 |
Strzały niecelne / mecz | 4.34 | 4.70 | 4.00 |
Skuteczność strzałów | 12.8% | 10.8% | 15.2% |
Strzały na gola | 7.79 | 9.27 | 6.59 |
Strzały celne na gola | 3.07 | 3.33 | 2.86 |
Strzały Over 10.5 | 61% (25/41) | 70% (14/20) | 52% (11/21) |
Strzały Over 11.5 | 56% (23/41) | 65% (13/20) | 48% (10/21) |
Strzały Over 12.5 | 44% (18/41) | 50% (10/20) | 38% (8/21) |
Strzały Over 13.5 | 34% (14/41) | 35% (7/20) | 33% (7/21) |
Strzały Over 14.5 | 32% (13/41) | 35% (7/20) | 29% (6/21) |
Strzały celne Over 3.5 | 71% (29/41) | 80% (16/20) | 62% (13/21) |
Strzały celne Over 4.5 | 56% (23/41) | 55% (11/20) | 57% (12/21) |
Strzały celne Over 5.5 | 37% (15/41) | 40% (8/20) | 33% (7/21) |
Strzały celne Over 6.5 | 22% (9/41) | 20% (4/20) | 24% (5/21) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Charlotte notuje o 25% wyższy wynik niż New York Red Bulls pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.05 | 4.79 | 3.32 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (38/38) | 100% (19/19) | 100% (19/19) |
Match Offsides Over 1.5 % | 95% (36/38) | 95% (18/19) | 95% (18/19) |
Match Offsides Over 2.5 % | 76% (29/38) | 89% (17/19) | 63% (12/19) |
Match Offsides Over 3.5 % | 55% (21/38) | 79% (15/19) | 32% (6/19) |
Team Offsides AVG | 1.42 | 1.26 | 1.58 |
Team Offsides Over 0.5 % | 68% (26/38) | 68% (13/19) | 68% (13/19) |
Team Offsides Over 1.5 % | 39% (15/38) | 32% (6/19) | 47% (9/19) |
Team Offsides Over 2.5 % | 18% (7/38) | 16% (3/19) | 21% (4/19) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. New York Red Bulls jest o 23% lepsza niż Charlotte pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.65 | 1.83 | 1.49 |
xGA (Against) | 1.74 | 2.08 | 1.41 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | New York Red Bulls | Charlotte | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

