Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy St. Louis City
Streaki - St. Louis City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- St. Louis City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- St. Louis City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- St. Louis City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- St. Louis City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- St. Louis City — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- St. Louis City — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- St. Louis City — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- St. Louis City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- St. Louis City — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- St. Louis City — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- St. Louis City — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- St. Louis City — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- St. Louis City — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- St. Louis City — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- St. Louis City — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- St. Louis City — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Colorado Rapids
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Colorado Rapids — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Colorado Rapids — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Colorado Rapids — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Colorado Rapids — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Colorado Rapids — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Colorado Rapids — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Colorado Rapids — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Colorado Rapids — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Colorado Rapids — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Colorado Rapids — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Colorado Rapids — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Colorado Rapids — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - St. Louis City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 St. Louis City — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Colorado Rapids
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Colorado Rapids — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids — powyżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids — powyżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| St. Louis City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.60 | 2.90 |
Strzelone | 1.70 | 1.10 | 1.40 |
Stracone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 52% | 48% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 18.90 | 13.80 | 16.35 |
Śr. faule/mecz | 13.10 | 12.60 | 12.85 |
| Colorado Rapids | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.60 | 3.00 |
Strzelone | 2.10 | 1.00 | 1.55 |
Stracone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 56% | 55% | 56% |
Śr. strzały/mecz | 14.90 | 9.10 | 12.00 |
Śr. faule/mecz | 11.40 | 14.40 | 12.90 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.07.2026Wvs Los Angeles Galaxy3-1
- 17.07.2026Wvs Sporting Kansas City3-2
- 23.05.2026Wvs Austin3-0
- 16.05.2026Dvs DC United1-1
- 14.05.2026Wvs Los Angeles FC2-1
- 10.05.2026Wvs Colorado Rapids1-0
- 03.05.2026Lvs Austin0-2
- 26.04.2026Lvs San Jose Earthquakes2-3
- 19.04.2026Lvs Seattle Sounders1-4
- 12.04.2026Dvs FC Dallas1-1
- 23.07.2026Wvs San Diego1-0
- 24.05.2026Lvs FC Dallas1-2
- 17.05.2026Lvs Real Salt Lake1-2
- 14.05.2026Wvs Minnesota United FC1-0
- 10.05.2026Lvs St. Louis City0-1
- 03.05.2026Lvs Houston Dynamo0-1
- 26.04.2026Lvs Vancouver Whitecaps1-3
- 23.04.2026Dvs Los Angeles FC0-0
- 18.04.2026Lvs Inter Miami2-3
- 12.04.2026Wvs Houston Dynamo6-2
Progi bramkowe
| St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. St. Louis City notuje o 7% wyższy wynik niż Colorado Rapids pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.43 (40/40) | 10.80 (20/20) | 10.05 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 7.5 Corners | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 8.5 Corners | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Over 9.5 Corners | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 10.5 Corners | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 11.5 Corners | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 12.5 Corners | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 14.5 Corners | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.80 | 6.25 | 5.35 |
More Corners Than Opponent | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 232 | 125 | 107 |
| Ogółem | St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.63 | 4.55 | 4.70 |
More Corners Than Opponent | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 185 | 91 | 94 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Colorado Rapids notuje o 22% wyższy wynik niż St. Louis City pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.22 (40/40) | 4.70 (20/20) | 5.75 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Cards | 45% (18/40) | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Cards | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 209 | 94 | 115 |
Highest in a Match | 11 | 10 | 11 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. St. Louis City jest o 13% lepsza niż Colorado Rapids pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.95 | 13.76 | 12.14 |
Strzały celne / mecz | 4.24 | 4.33 | 4.14 |
Strzały niecelne / mecz | 4.98 | 5.29 | 4.67 |
Skuteczność strzałów | 11.4% | 10.7% | 12.2% |
Strzały na gola | 8.77 | 9.32 | 8.23 |
Strzały celne na gola | 2.87 | 2.94 | 2.81 |
Strzały Over 10.5 | 60% (25/42) | 71% (15/21) | 48% (10/21) |
Strzały Over 11.5 | 57% (24/42) | 67% (14/21) | 48% (10/21) |
Strzały Over 12.5 | 52% (22/42) | 57% (12/21) | 48% (10/21) |
Strzały Over 13.5 | 48% (20/42) | 57% (12/21) | 38% (8/21) |
Strzały Over 14.5 | 38% (16/42) | 48% (10/21) | 29% (6/21) |
Strzały celne Over 3.5 | 55% (23/42) | 57% (12/21) | 52% (11/21) |
Strzały celne Over 4.5 | 38% (16/42) | 48% (10/21) | 29% (6/21) |
Strzały celne Over 5.5 | 24% (10/42) | 24% (5/21) | 24% (5/21) |
Strzały celne Over 6.5 | 17% (7/42) | 14% (3/21) | 19% (4/21) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. St. Louis City notuje o 63% wyższy wynik niż Colorado Rapids pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.83 | 3.80 | 3.85 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Match Offsides Over 1.5 % | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Match Offsides Over 2.5 % | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Match Offsides Over 3.5 % | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Team Offsides AVG | 1.57 | 1.95 | 1.20 |
Team Offsides Over 0.5 % | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Team Offsides Over 1.5 % | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Team Offsides Over 2.5 % | 18% (7/40) | 30% (6/20) | 5% (1/20) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.
| Ogółem | St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.43 | 1.42 | 1.44 |
xGA (Against) | 1.12 | 1.00 | 1.23 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | St. Louis City | Colorado Rapids | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

