Football Stats
Herb San Diego
San DiegoŚr. pkt/mecz 1.20
USA / MLS26 lipca 2026 03:30
Herb FC Dallas
FC DallasŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy San Diego

3W — San Diego1D0W — FC Dallas

Streaki - San Diego

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Diego — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • San Diego — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • San Diego — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • San Diego — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • San Diego — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • San Diego — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • San Diego — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • San Diego — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • San Diego — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • San Diego — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • San Diego — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • San Diego — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • San Diego — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • San Diego — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • San Diego — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • San Diego — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • San Diego — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FC Dallas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Dallas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Dallas — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Dallas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Dallas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Dallas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Dallas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • FC Dallas — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Dallas — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Dallas — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • FC Dallas — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • FC Dallas — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Dallas — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Dallas — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Dallas — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Dallas — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Dallas — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - San Diego

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Diego — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - FC Dallas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Dallas — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb San DiegoSan Diego10Herb FC DallasFC Dallas
15.03Herb FC DallasFC Dallas33Herb San DiegoSan Diego
29.06Herb FC DallasFC Dallas23Herb San DiegoSan Diego
04.05Herb San DiegoSan Diego50Herb FC DallasFC Dallas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Dallas jest o 33% lepsza niż San Diego pod względem odsetku wygranych meczów.

San DiegoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
4.20
3.40
3.80
Strzelone
2.40
1.70
2.05
Stracone
1.80
1.70
1.75
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
61%
61%
61%
Śr. strzały/mecz
12.80
10.40
11.60
Śr. faule/mecz
11.80
12.20
12.00
FC DallasDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.60
3.10
3.35
Strzelone
1.90
1.70
1.80
Stracone
1.70
1.40
1.55
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
43%
39%
41%
Śr. strzały/mecz
11.90
10.30
11.10
Śr. faule/mecz
14.70
11.90
13.30

Ostatnie 10 meczów

San Diego jest o +41% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
San Diego u siebie
1.70 gola/mecz
FC Dallas na wyjeździe

Progi bramkowe

San DiegoFC Dallas
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Dallas notuje o 24% wyższy wynik niż San Diego pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSan DiegoFC Dallas
Match Corners AVG
9.40 (40/40)
8.40 (20/20)
10.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
15% (3/20)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSan DiegoFC Dallas
Corners Earned Match
4.40
4.80
4.00
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
176
96
80

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSan DiegoFC Dallas
Match Cards AVG
4.85 (40/40)
4.70 (20/20)
5.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
194
94
100
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. San Diego jest o 7% lepsza niż FC Dallas pod względem strzałów na mecz.

OgółemSan DiegoFC Dallas
Strzały / mecz
12.07
12.48
11.67
Strzały celne / mecz
4.45
4.57
4.33
Strzały niecelne / mecz
4.19
4.10
4.29
Skuteczność strzałów
15.4%
14.1%
16.7%
Strzały na gola
6.50
7.08
5.98
Strzały celne na gola
2.40
2.59
2.22
Strzały Over 10.5
62% (26/42)
52% (11/21)
71% (15/21)
Strzały Over 11.5
52% (22/42)
48% (10/21)
57% (12/21)
Strzały Over 12.5
50% (21/42)
48% (10/21)
52% (11/21)
Strzały Over 13.5
36% (15/42)
38% (8/21)
33% (7/21)
Strzały Over 14.5
33% (14/42)
38% (8/21)
29% (6/21)
Strzały celne Over 3.5
60% (25/42)
62% (13/21)
57% (12/21)
Strzały celne Over 4.5
52% (22/42)
57% (12/21)
48% (10/21)
Strzały celne Over 5.5
31% (13/42)
33% (7/21)
29% (6/21)
Strzały celne Over 6.5
17% (7/42)
19% (4/21)
14% (3/21)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Dallas notuje o 7% wyższy wynik niż San Diego pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSan DiegoFC Dallas
Match Offsides AVG
4.05
4.43
3.65
Match Offsides Over 0.5 %
100% (41/41)
100% (21/21)
100% (20/20)
Match Offsides Over 1.5 %
90% (37/41)
90% (19/21)
90% (18/20)
Match Offsides Over 2.5 %
78% (32/41)
86% (18/21)
70% (14/20)
Match Offsides Over 3.5 %
56% (23/41)
71% (15/21)
40% (8/20)
Team Offsides AVG
2.17
2.10
2.25
Team Offsides Over 0.5 %
85% (35/41)
86% (18/21)
85% (17/20)
Team Offsides Over 1.5 %
66% (27/41)
62% (13/21)
70% (14/20)
Team Offsides Over 2.5 %
34% (14/41)
33% (7/21)
35% (7/20)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemSan DiegoFC Dallas
xG (For)
1.45
1.48
1.41
xGA (Against)
1.40
1.64
1.16
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSan DiegoFC Dallas
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 3.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 4.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 5.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68