Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Los Angeles FC
Streaki - Los Angeles FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Los Angeles FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Los Angeles FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Los Angeles FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Los Angeles FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Los Angeles FC — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Los Angeles FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Los Angeles FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Los Angeles FC — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Los Angeles FC — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
- Los Angeles FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Los Angeles FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Los Angeles FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Los Angeles FC — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Los Angeles FC — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Los Angeles FC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Sporting Kansas City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sporting Kansas City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sporting Kansas City — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sporting Kansas City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sporting Kansas City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sporting Kansas City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sporting Kansas City — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sporting Kansas City — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sporting Kansas City — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Sporting Kansas City — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Sporting Kansas City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Sporting Kansas City — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Sporting Kansas City — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Sporting Kansas City — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Sporting Kansas City — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sporting Kansas City — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Sporting Kansas City — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Sporting Kansas City — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Sporting Kansas City — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Los Angeles FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Los Angeles FC — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 22 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — powyżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — powyżej 2.5 kartek w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 22 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Los Angeles FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Sporting Kansas City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sporting Kansas City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Kansas City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Los Angeles FC jest o 175% lepsza niż Sporting Kansas City pod względem odsetku wygranych meczów.
| Los Angeles FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.00 | 3.00 |
Strzelone | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 45% | 49% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 14.30 | 15.60 | 14.95 |
Śr. faule/mecz | 12.60 | 11.70 | 12.15 |
| Sporting Kansas City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 4.00 | 3.40 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 1.70 | 3.20 | 2.45 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Posiadanie piłki | 45% | 46% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 10.30 | 9.90 | 10.10 |
Śr. faule/mecz | 12.10 | 14.20 | 13.15 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.07.2026Wvs Real Salt Lake3-1
- 18.07.2026Wvs Los Angeles Galaxy3-0
- 25.05.2026Wvs Seattle Sounders1-0
- 18.05.2026Lvs Nashville SC2-3
- 14.05.2026Lvs St. Louis City1-2
- 11.05.2026Lvs Houston Dynamo1-4
- 03.05.2026Dvs San Diego2-2
- 25.04.2026Wvs Minnesota United FC1-0
- 23.04.2026Dvs Colorado Rapids0-0
- 19.04.2026Lvs San Jose Earthquakes1-4
- 23.07.2026Wvs Minnesota United FC2-1
- 17.07.2026Lvs St. Louis City2-3
- 24.05.2026Lvs New York Red Bulls1-2
- 17.05.2026Wvs Austin2-1
- 14.05.2026Wvs Los Angeles Galaxy3-1
- 10.05.2026Lvs Portland Timbers0-6
- 02.05.2026Dvs Seattle Sounders1-1
- 26.04.2026Lvs Chicago Fire0-5
- 18.04.2026Lvs Vancouver Whitecaps0-3
- 12.04.2026Lvs San Jose Earthquakes1-3
Progi bramkowe
| Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Los Angeles FC notuje o 12% wyższy wynik niż Sporting Kansas City pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.50 (40/40) | 11.10 (20/20) | 9.90 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 7.5 Corners | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 8.5 Corners | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 9.5 Corners | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Over 10.5 Corners | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 11.5 Corners | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Over 12.5 Corners | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Over 13.5 Corners | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.30 | 6.25 | 4.35 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 35% (7/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 212 | 125 | 87 |
| Ogółem | Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.20 | 4.85 | 5.55 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 208 | 97 | 111 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Los Angeles FC notuje o 34% wyższy wynik niż Sporting Kansas City pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.28 (40/40) | 4.90 (20/20) | 3.65 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 95% (19/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Cards | 53% (21/40) | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
Over 4.5 Cards | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 171 | 98 | 73 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Los Angeles FC jest o 42% lepsza niż Sporting Kansas City pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 11.36 | 13.32 | 9.41 |
Strzały celne / mecz | 3.84 | 4.14 | 3.55 |
Strzały niecelne / mecz | 3.93 | 4.68 | 3.18 |
Skuteczność strzałów | 11.0% | 11.9% | 9.7% |
Strzały na gola | 9.09 | 8.37 | 10.35 |
Strzały celne na gola | 3.07 | 2.60 | 3.90 |
Strzały Over 10.5 | 50% (22/44) | 68% (15/22) | 32% (7/22) |
Strzały Over 11.5 | 43% (19/44) | 64% (14/22) | 23% (5/22) |
Strzały Over 12.5 | 39% (17/44) | 59% (13/22) | 18% (4/22) |
Strzały Over 13.5 | 36% (16/44) | 55% (12/22) | 18% (4/22) |
Strzały Over 14.5 | 36% (16/44) | 55% (12/22) | 18% (4/22) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (22/44) | 59% (13/22) | 41% (9/22) |
Strzały celne Over 4.5 | 34% (15/44) | 45% (10/22) | 23% (5/22) |
Strzały celne Over 5.5 | 23% (10/44) | 23% (5/22) | 23% (5/22) |
Strzały celne Over 6.5 | 18% (8/44) | 14% (3/22) | 23% (5/22) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Los Angeles FC notuje o 33% wyższy wynik niż Sporting Kansas City pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.00 | 3.42 | 2.60 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (39/39) | 100% (19/19) | 100% (20/20) |
Match Offsides Over 1.5 % | 74% (29/39) | 79% (15/19) | 70% (14/20) |
Match Offsides Over 2.5 % | 54% (21/39) | 58% (11/19) | 50% (10/20) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (13/39) | 47% (9/19) | 20% (4/20) |
Team Offsides AVG | 1.74 | 2.00 | 1.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 79% (31/39) | 79% (15/19) | 80% (16/20) |
Team Offsides Over 1.5 % | 51% (20/39) | 58% (11/19) | 45% (9/20) |
Team Offsides Over 2.5 % | 23% (9/39) | 37% (7/19) | 10% (2/20) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Los Angeles FC jest o 58% lepsza niż Sporting Kansas City pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.10 | 1.35 | 0.85 |
xGA (Against) | 1.66 | 1.23 | 2.08 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Los Angeles FC | Sporting Kansas City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

