Football Stats
Herb Portland Timbers
Portland TimbersŚr. pkt/mecz 1.10
USA / MLS26 lipca 2026 04:30
Herb Real Salt Lake
Real Salt LakeŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Portland Timbers

Streaki - Portland Timbers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Portland Timbers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Portland Timbers — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Portland Timbers — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Portland Timbers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Portland Timbers — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Portland Timbers — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Portland Timbers — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Portland Timbers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Portland Timbers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Portland Timbers — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Portland Timbers — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Portland Timbers — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Portland Timbers — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Portland Timbers — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Portland Timbers — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Portland Timbers — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Portland Timbers — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Real Salt Lake

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Salt Lake — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Salt Lake — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Salt Lake — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Salt Lake — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Salt Lake — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Salt Lake — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Salt Lake — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Real Salt Lake — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Real Salt Lake — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Real Salt Lake — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Real Salt Lake — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Real Salt Lake — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Real Salt Lake — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Real Salt Lake — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Real Salt Lake — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Portland Timbers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Portland Timbers — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — powyżej 1.5 gola w meczu w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 70 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — powyżej 7.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Timbers — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Real Salt Lake

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Salt Lake — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Salt Lake — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Salt Lake — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Salt Lake — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Salt Lake — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Salt Lake — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Salt Lake — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb Portland TimbersPortland Timbers21Herb Real Salt LakeReal Salt Lake
02.05Herb Real Salt LakeReal Salt Lake20Herb Portland TimbersPortland Timbers
23.10Herb Portland TimbersPortland Timbers31Herb Real Salt LakeReal Salt Lake
17.07Herb Portland TimbersPortland Timbers01Herb Real Salt LakeReal Salt Lake
15.05Herb Real Salt LakeReal Salt Lake00Herb Portland TimbersPortland Timbers
22.09Herb Real Salt LakeReal Salt Lake33Herb Portland TimbersPortland Timbers
14.07Herb Portland TimbersPortland Timbers30Herb Real Salt LakeReal Salt Lake
31.08Herb Portland TimbersPortland Timbers21Herb Real Salt LakeReal Salt Lake
18.05Herb Real Salt LakeReal Salt Lake00Herb Portland TimbersPortland Timbers
09.10Herb Real Salt LakeReal Salt Lake31Herb Portland TimbersPortland Timbers

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Salt Lake jest o 67% lepsza niż Portland Timbers pod względem odsetku wygranych meczów.

Portland TimbersDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
4.10
3.50
3.80
Strzelone
2.10
1.30
1.70
Stracone
2.00
2.20
2.10
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
49%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
12.40
13.40
12.90
Śr. faule/mecz
11.50
10.40
10.95
Real Salt LakeDomWyjazdOgółem
Win %
90%
10%
50%
Śr. goli/mecz
3.10
3.20
3.15
Strzelone
2.20
1.20
1.70
Stracone
0.90
2.00
1.45
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
50%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
16.50
14.50
15.50
Śr. faule/mecz
12.30
12.40
12.35

Ostatnie 10 meczów

Portland Timbers jest o +75% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Portland Timbers u siebie
1.20 gola/mecz
Real Salt Lake na wyjeździe

Progi bramkowe

Portland TimbersReal Salt Lake
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPortland TimbersReal Salt Lake
Match Corners AVG
10.75 (40/40)
11.00 (20/20)
10.50 (20/20)
Over 6.5 Corners
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPortland TimbersReal Salt Lake
Corners Earned Match
4.63
4.50
4.75
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
185
90
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Portland Timbers notuje o 10% wyższy wynik niż Real Salt Lake pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPortland TimbersReal Salt Lake
Match Cards AVG
4.25 (40/40)
4.45 (20/20)
4.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
170
89
81
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Real Salt Lake jest o 8% lepsza niż Portland Timbers pod względem strzałów na mecz.

OgółemPortland TimbersReal Salt Lake
Strzały / mecz
13.76
13.24
14.30
Strzały celne / mecz
5.02
4.67
5.40
Strzały niecelne / mecz
5.32
5.10
5.55
Skuteczność strzałów
12.6%
13.7%
11.5%
Strzały na gola
7.94
7.32
8.67
Strzały celne na gola
2.90
2.58
3.27
Strzały Over 10.5
73% (30/41)
81% (17/21)
65% (13/20)
Strzały Over 11.5
59% (24/41)
62% (13/21)
55% (11/20)
Strzały Over 12.5
54% (22/41)
52% (11/21)
55% (11/20)
Strzały Over 13.5
49% (20/41)
48% (10/21)
50% (10/20)
Strzały Over 14.5
39% (16/41)
33% (7/21)
45% (9/20)
Strzały celne Over 3.5
63% (26/41)
62% (13/21)
65% (13/20)
Strzały celne Over 4.5
54% (22/41)
52% (11/21)
55% (11/20)
Strzały celne Over 5.5
41% (17/41)
33% (7/21)
50% (10/20)
Strzały celne Over 6.5
32% (13/41)
19% (4/21)
45% (9/20)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Portland Timbers notuje o 25% wyższy wynik niż Real Salt Lake pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemPortland TimbersReal Salt Lake
Match Offsides AVG
3.76
3.81
3.70
Match Offsides Over 0.5 %
100% (41/41)
100% (21/21)
100% (20/20)
Match Offsides Over 1.5 %
85% (35/41)
86% (18/21)
85% (17/20)
Match Offsides Over 2.5 %
76% (31/41)
71% (15/21)
80% (16/20)
Match Offsides Over 3.5 %
54% (22/41)
57% (12/21)
50% (10/20)
Team Offsides AVG
1.98
2.19
1.75
Team Offsides Over 0.5 %
85% (35/41)
90% (19/21)
80% (16/20)
Team Offsides Over 1.5 %
54% (22/41)
52% (11/21)
55% (11/20)
Team Offsides Over 2.5 %
32% (13/41)
38% (8/21)
25% (5/20)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Real Salt Lake jest o 10% lepsza niż Portland Timbers pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemPortland TimbersReal Salt Lake
xG (For)
1.52
1.44
1.59
xGA (Against)
1.53
1.62
1.43
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPortland TimbersReal Salt Lake
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 2.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 3.5
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68