Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Portland Timbers
Streaki - Portland Timbers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Portland Timbers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Portland Timbers — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Portland Timbers — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Portland Timbers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Portland Timbers — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Portland Timbers — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Portland Timbers — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
- Portland Timbers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Portland Timbers — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Portland Timbers — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Portland Timbers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Portland Timbers — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Portland Timbers — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Portland Timbers — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Portland Timbers — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Portland Timbers — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Seattle Sounders
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Seattle Sounders — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Seattle Sounders — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Seattle Sounders — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Seattle Sounders — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Seattle Sounders — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Seattle Sounders — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Seattle Sounders — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Seattle Sounders — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Seattle Sounders — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Seattle Sounders — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Seattle Sounders — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Seattle Sounders — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Seattle Sounders — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Seattle Sounders — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Seattle Sounders — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Seattle Sounders — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Seattle Sounders — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Portland Timbers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Portland Timbers — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 1.5 gola w meczu w 22 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 27 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 71 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 7.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Serie - Seattle Sounders
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Seattle Sounders — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Seattle Sounders — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Seattle Sounders — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Seattle Sounders — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Seattle Sounders — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Seattle Sounders — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Seattle Sounders — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Seattle Sounders — poniżej 5.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Seattle Sounders — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Seattle Sounders jest o 57% lepsza niż Portland Timbers pod względem odsetku wygranych meczów.
| Portland Timbers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 3.50 | 3.75 |
Strzelone | 2.30 | 1.30 | 1.80 |
Stracone | 1.70 | 2.20 | 1.95 |
BTTS % | 90% | 50% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
Posiadanie piłki | 52% | 47% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 13.50 | 13.40 | 13.45 |
Śr. faule/mecz | 11.60 | 10.40 | 11.00 |
| Seattle Sounders | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 1.60 | 2.60 |
Strzelone | 2.10 | 0.80 | 1.45 |
Stracone | 1.50 | 0.80 | 1.15 |
BTTS % | 80% | 20% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 50% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 52% | 52% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 15.86 | 10.50 | 13.00 |
Śr. faule/mecz | 7.86 | 10.50 | 9.27 |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Wvs Real Salt Lake2-1
- 23.07.2026Dvs FC Dallas2-2
- 17.07.2026Wvs Seattle Sounders5-1
- 24.05.2026Lvs San Jose Earthquakes1-3
- 17.05.2026Lvs Inter Miami0-2
- 13.05.2026Dvs CF Montreal2-2
- 10.05.2026Wvs Sporting Kansas City6-0
- 02.05.2026Lvs Real Salt Lake0-2
- 26.04.2026Wvs San Diego2-1
- 19.04.2026Lvs Minnesota United FC0-2
- 25.07.2026Lvs Philadelphia Union0-1
- 23.07.2026Lvs Austin1-3
- 17.07.2026Lvs Portland Timbers1-5
- 25.05.2026Lvs Los Angeles FC0-1
- 17.05.2026Lvs Los Angeles Galaxy0-2
- 14.05.2026Wvs San Jose Earthquakes3-2
- 10.05.2026Dvs San Diego1-1
- 02.05.2026Dvs Sporting Kansas City1-1
- 26.04.2026Wvs FC Dallas2-1
- 19.04.2026Wvs St. Louis City4-1
Progi bramkowe
| Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.34 (35/40) | 11.55 (20/20) | 11.07 (15/20) |
Over 6.5 Corners | 97% (34/35) | 100% (20/20) | 93% (14/15) |
Over 7.5 Corners | 91% (32/35) | 95% (19/20) | 87% (13/15) |
Over 8.5 Corners | 77% (27/35) | 75% (15/20) | 80% (12/15) |
Over 9.5 Corners | 71% (25/35) | 70% (14/20) | 73% (11/15) |
Over 10.5 Corners | 54% (19/35) | 50% (10/20) | 60% (9/15) |
Over 11.5 Corners | 46% (16/35) | 45% (9/20) | 47% (7/15) |
Over 12.5 Corners | 31% (11/35) | 35% (7/20) | 27% (4/15) |
Over 13.5 Corners | 20% (7/35) | 25% (5/20) | 13% (2/15) |
Over 14.5 Corners | 17% (6/35) | 20% (4/20) | 13% (2/15) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.60 | 5.05 | 4.15 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 184 | 101 | 83 |
| Ogółem | Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.28 | 6.50 | 6.05 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Against | 68% (27/40) | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Against | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 251 | 130 | 121 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Portland Timbers notuje o 7% wyższy wynik niż Seattle Sounders pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.35 (40/40) | 4.50 (20/20) | 4.20 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 174 | 90 | 84 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 13.12 | 13.24 | 13.00 |
Strzały celne / mecz | 4.71 | 4.67 | 4.75 |
Strzały niecelne / mecz | 4.90 | 5.10 | 4.70 |
Skuteczność strzałów | 11.3% | 13.7% | 8.8% |
Strzały na gola | 8.82 | 7.32 | 11.30 |
Strzały celne na gola | 3.16 | 2.58 | 4.13 |
Strzały Over 10.5 | 68% (28/41) | 81% (17/21) | 55% (11/20) |
Strzały Over 11.5 | 54% (22/41) | 62% (13/21) | 45% (9/20) |
Strzały Over 12.5 | 49% (20/41) | 52% (11/21) | 45% (9/20) |
Strzały Over 13.5 | 44% (18/41) | 48% (10/21) | 40% (8/20) |
Strzały Over 14.5 | 34% (14/41) | 33% (7/21) | 35% (7/20) |
Strzały celne Over 3.5 | 66% (27/41) | 62% (13/21) | 70% (14/20) |
Strzały celne Over 4.5 | 51% (21/41) | 52% (11/21) | 50% (10/20) |
Strzały celne Over 5.5 | 34% (14/41) | 33% (7/21) | 35% (7/20) |
Strzały celne Over 6.5 | 22% (9/41) | 19% (4/21) | 25% (5/20) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Portland Timbers notuje o 29% wyższy wynik niż Seattle Sounders pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.27 | 3.81 | 2.70 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (41/41) | 100% (21/21) | 100% (20/20) |
Match Offsides Over 1.5 % | 80% (33/41) | 86% (18/21) | 75% (15/20) |
Match Offsides Over 2.5 % | 68% (28/41) | 71% (15/21) | 65% (13/20) |
Match Offsides Over 3.5 % | 39% (16/41) | 57% (12/21) | 20% (4/20) |
Team Offsides AVG | 1.95 | 2.19 | 1.70 |
Team Offsides Over 0.5 % | 88% (36/41) | 90% (19/21) | 85% (17/20) |
Team Offsides Over 1.5 % | 59% (24/41) | 52% (11/21) | 65% (13/20) |
Team Offsides Over 2.5 % | 27% (11/41) | 38% (8/21) | 15% (3/20) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Portland Timbers jest o 9% lepsza niż Seattle Sounders pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.38 | 1.44 | 1.32 |
xGA (Against) | 1.51 | 1.62 | 1.40 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Portland Timbers | Seattle Sounders | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 0% (0/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 25% (5/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

