Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Real Salt Lake
Streaki - Real Salt Lake
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real Salt Lake — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Real Salt Lake — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- Real Salt Lake — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Real Salt Lake — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Real Salt Lake — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Real Salt Lake — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Real Salt Lake — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Real Salt Lake — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Real Salt Lake — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Real Salt Lake — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
- Real Salt Lake — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Real Salt Lake — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Real Salt Lake — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Real Salt Lake — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Real Salt Lake — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Real Salt Lake — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Real Salt Lake — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Real Salt Lake — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Minnesota United FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Minnesota United FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Minnesota United FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Minnesota United FC — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Minnesota United FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Minnesota United FC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Minnesota United FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Real Salt Lake
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real Salt Lake — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Real Salt Lake — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Real Salt Lake — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Real Salt Lake — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Real Salt Lake — powyżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Salt Lake — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Real Salt Lake — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
Serie - Minnesota United FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Minnesota United FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 44 meczach z rzędu
- 🔥 Minnesota United FC — powyżej 6.5 rożnych w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Minnesota United FC — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Minnesota United FC — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Minnesota United FC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Minnesota United FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Minnesota United FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Salt Lake jest o 67% lepsza niż Minnesota United FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Real Salt Lake | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 10% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.20 | 3.15 |
Strzelone | 2.20 | 1.20 | 1.70 |
Stracone | 0.90 | 2.00 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 90% | 75% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 50% | 49% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 16.50 | 13.80 | 15.15 |
Śr. faule/mecz | 12.30 | 11.40 | 11.85 |
| Minnesota United FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 3.30 | 2.60 |
Strzelone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
Stracone | 0.90 | 2.00 | 1.45 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Posiadanie piłki | 46% | 44% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 14.20 | 11.90 | 13.05 |
Śr. faule/mecz | 11.10 | 13.10 | 12.10 |
Ostatnie 10 meczów
- 02.08.2026Dvs St. Louis City1-1
- 26.07.2026Lvs Portland Timbers1-2
- 23.07.2026Lvs Los Angeles FC1-3
- 23.05.2026Dvs Minnesota United FC1-1
- 17.05.2026Wvs Colorado Rapids2-1
- 14.05.2026Wvs Houston Dynamo3-0
- 10.05.2026Lvs FC Dallas1-3
- 02.05.2026Wvs Portland Timbers2-0
- 26.04.2026Lvs Los Angeles Galaxy1-2
- 23.04.2026Lvs Inter Miami0-2
- 02.08.2026Dvs San Diego1-1
- 26.07.2026Dvs Vancouver Whitecaps0-0
- 23.07.2026Lvs Sporting Kansas City1-2
- 23.05.2026Dvs Real Salt Lake1-1
- 16.05.2026Lvs New England Revolution1-2
- 14.05.2026Lvs Colorado Rapids0-1
- 10.05.2026Dvs Austin2-2
- 02.05.2026Wvs Columbus Crew3-2
- 25.04.2026Lvs Los Angeles FC0-1
- 23.04.2026Wvs FC Dallas1-0
Progi bramkowe
| Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
| Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
| Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Real Salt Lake notuje o 10% wyższy wynik niż Minnesota United FC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.68 (40/40) | 11.20 (20/20) | 10.15 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 7.5 Corners | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 9.5 Corners | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Over 10.5 Corners | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 11.5 Corners | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 12.5 Corners | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Over 13.5 Corners | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 14.5 Corners | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.00 | 4.85 | 5.15 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 200 | 97 | 103 |
| Ogółem | Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.67 | 6.35 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 65% (13/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 40% (16/40) | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 227 | 127 | 100 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.15 (40/40) | 4.20 (20/20) | 4.10 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 166 | 84 | 82 |
Highest in a Match | 9 | 8 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 14.00 | 14.30 | 13.71 |
Strzały celne / mecz | 5.12 | 5.40 | 4.86 |
Strzały niecelne / mecz | 5.80 | 5.55 | 6.05 |
Skuteczność strzałów | 10.1% | 11.5% | 8.7% |
Strzały na gola | 9.90 | 8.67 | 11.52 |
Strzały celne na gola | 3.62 | 3.27 | 4.08 |
Strzały Over 10.5 | 73% (30/41) | 65% (13/20) | 81% (17/21) |
Strzały Over 11.5 | 61% (25/41) | 55% (11/20) | 67% (14/21) |
Strzały Over 12.5 | 54% (22/41) | 55% (11/20) | 52% (11/21) |
Strzały Over 13.5 | 46% (19/41) | 50% (10/20) | 43% (9/21) |
Strzały Over 14.5 | 41% (17/41) | 45% (9/20) | 38% (8/21) |
Strzały celne Over 3.5 | 68% (28/41) | 65% (13/20) | 71% (15/21) |
Strzały celne Over 4.5 | 49% (20/41) | 55% (11/20) | 43% (9/21) |
Strzały celne Over 5.5 | 41% (17/41) | 50% (10/20) | 33% (7/21) |
Strzały celne Over 6.5 | 37% (15/41) | 45% (9/20) | 29% (6/21) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Minnesota United FC notuje o 11% wyższy wynik niż Real Salt Lake pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.46 | 3.70 | 3.21 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (39/39) | 100% (20/20) | 100% (19/19) |
Match Offsides Over 1.5 % | 79% (31/39) | 85% (17/20) | 74% (14/19) |
Match Offsides Over 2.5 % | 72% (28/39) | 80% (16/20) | 63% (12/19) |
Match Offsides Over 3.5 % | 46% (18/39) | 50% (10/20) | 42% (8/19) |
Team Offsides AVG | 1.85 | 1.75 | 1.95 |
Team Offsides Over 0.5 % | 77% (30/39) | 80% (16/20) | 74% (14/19) |
Team Offsides Over 1.5 % | 49% (19/39) | 55% (11/20) | 42% (8/19) |
Team Offsides Over 2.5 % | 28% (11/39) | 25% (5/20) | 32% (6/19) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.
| Ogółem | Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.60 | 1.59 | 1.61 |
xGA (Against) | 1.38 | 1.43 | 1.34 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Real Salt Lake | Minnesota United FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

