Football Stats
Herb New England Revolution
New England RevolutionŚr. pkt/mecz 1.50
USA / MLS23 sierpnia 2026 22:30
Herb New York City FC
New York City FCŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy New England Revolution

Streaki - New England Revolution

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • New England Revolution — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New England Revolution — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New England Revolution — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • New England Revolution — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • New England Revolution — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • New England Revolution — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • New England Revolution — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • New England Revolution — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • New England Revolution — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • New England Revolution — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • New England Revolution — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • New England Revolution — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • New England Revolution — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • New England Revolution — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - New York City FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • New York City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • New York City FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • New York City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • New York City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • New York City FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • New York City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • New York City FC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • New York City FC — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • New York City FC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • New York City FC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • New York City FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • New York City FC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • New York City FC — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • New York City FC — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • New York City FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • New York City FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - New England Revolution

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 New England Revolution — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - New York City FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 New York City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — poniżej 12.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb New England RevolutionNew England Revolution11Herb New York City FCNew York City FC
19.04Herb New England RevolutionNew England Revolution20Herb New York City FCNew York City FC
15.03Herb New York City FCNew York City FC21Herb New England RevolutionNew England Revolution
25.05Herb New England RevolutionNew England Revolution01Herb New York City FCNew York City FC
13.04Herb New York City FCNew York City FC20Herb New England RevolutionNew England Revolution
03.06Herb New York City FCNew York City FC00Herb New England RevolutionNew England Revolution
01.04Herb New England RevolutionNew England Revolution11Herb New York City FCNew York City FC
05.09Herb New England RevolutionNew England Revolution30Herb New York City FCNew York City FC
09.07Herb New York City FCNew York City FC42Herb New England RevolutionNew England Revolution
01.12Herb New England RevolutionNew England Revolution11Herb New York City FCNew York City FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. New England Revolution jest o 50% lepsza niż New York City FC pod względem odsetku wygranych meczów.

New England RevolutionDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
1.50
1.20
1.35
Stracone
0.90
1.90
1.40
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
51%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
10.40
12.70
11.55
Śr. faule/mecz
9.80
9.80
9.80
New York City FCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.80
2.60
3.20
Strzelone
2.00
1.00
1.50
Stracone
1.80
1.60
1.70
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
53%
54%
53%
Śr. strzały/mecz
13.80
9.20
11.50
Śr. faule/mecz
10.00
13.30
11.65

Ostatnie 10 meczów

New England Revolution jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
New England Revolution u siebie
1.00 gola/mecz
New York City FC na wyjeździe

Progi bramkowe

New England RevolutionNew York City FC
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. New England Revolution notuje o 24% wyższy wynik niż New York City FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemNew England RevolutionNew York City FC
Match Corners AVG
9.00 (40/40)
9.95 (20/20)
8.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Over 8.5 Corners
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNew England RevolutionNew York City FC
Corners Earned Match
4.05
4.70
3.40
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Corners Earned
162
94
68

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. New York City FC notuje o 40% wyższy wynik niż New England Revolution pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNew England RevolutionNew York City FC
Match Cards AVG
4.63 (40/40)
3.85 (20/20)
5.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Total Cards
185
77
108
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemNew England RevolutionNew York City FC
Strzały / mecz
11.86
12.09
11.64
Strzały celne / mecz
4.75
4.64
4.86
Strzały niecelne / mecz
4.25
4.64
3.86
Skuteczność strzałów
13.8%
13.5%
14.1%
Strzały na gola
7.25
7.39
7.11
Strzały celne na gola
2.90
2.83
2.97
Strzały Over 10.5
55% (24/44)
55% (12/22)
55% (12/22)
Strzały Over 11.5
43% (19/44)
36% (8/22)
50% (11/22)
Strzały Over 12.5
41% (18/44)
36% (8/22)
45% (10/22)
Strzały Over 13.5
32% (14/44)
32% (7/22)
32% (7/22)
Strzały Over 14.5
27% (12/44)
27% (6/22)
27% (6/22)
Strzały celne Over 3.5
66% (29/44)
59% (13/22)
73% (16/22)
Strzały celne Over 4.5
52% (23/44)
45% (10/22)
59% (13/22)
Strzały celne Over 5.5
34% (15/44)
36% (8/22)
32% (7/22)
Strzały celne Over 6.5
27% (12/44)
27% (6/22)
27% (6/22)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. New York City FC notuje o 39% wyższy wynik niż New England Revolution pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemNew England RevolutionNew York City FC
Match Offsides AVG
3.68
3.00
4.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (41/41)
100% (20/20)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (36/41)
80% (16/20)
95% (20/21)
Match Offsides Over 2.5 %
78% (32/41)
65% (13/20)
90% (19/21)
Match Offsides Over 3.5 %
54% (22/41)
35% (7/20)
71% (15/21)
Team Offsides AVG
2.46
2.05
2.86
Team Offsides Over 0.5 %
90% (37/41)
90% (18/20)
90% (19/21)
Team Offsides Over 1.5 %
71% (29/41)
65% (13/20)
76% (16/21)
Team Offsides Over 2.5 %
49% (20/41)
35% (7/20)
62% (13/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemNew England RevolutionNew York City FC
xG (For)
1.43
1.47
1.38
xGA (Against)
1.37
1.31
1.42
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNew England RevolutionNew York City FC
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68