Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Portland Timbers
Streaki - Portland Timbers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Portland Timbers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Portland Timbers — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Portland Timbers — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Portland Timbers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Portland Timbers — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Portland Timbers — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Portland Timbers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Portland Timbers — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Portland Timbers — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Portland Timbers — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Portland Timbers — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Portland Timbers — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Portland Timbers — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Portland Timbers — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Portland Timbers — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Portland Timbers — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Austin
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Austin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Austin — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Austin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Austin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Austin — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Austin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Austin — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Austin — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Austin — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Austin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Austin — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Austin — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Austin — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Austin — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Austin — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Austin — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Austin — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Portland Timbers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Portland Timbers — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 1.5 gola w meczu w 26 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 31 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 74 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Portland Timbers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Austin
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Austin — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austin — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austin — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Austin — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austin — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Austin — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Austin — poniżej 12.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Austin — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 18 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Portland Timbers jest o 60% lepsza niż Austin pod względem odsetku wygranych meczów.
| Portland Timbers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.40 | 3.65 |
Strzelone | 2.30 | 1.50 | 1.90 |
Stracone | 1.60 | 1.90 | 1.75 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Posiadanie piłki | 52% | 50% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 13.10 | 13.44 | 13.26 |
Śr. faule/mecz | 10.10 | 8.78 | 9.47 |
| Austin | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.80 | 3.10 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 1.00 | 2.70 | 1.85 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 56% | 44% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 11.78 | 9.90 | 10.79 |
Śr. faule/mecz | 11.11 | 10.80 | 10.95 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Dvs Los Angeles FC1-1
- 20.08.2026Wvs San Diego3-1
- 16.08.2026Lvs Chicago Fire1-2
- 02.08.2026Wvs Seattle Sounders2-1
- 26.07.2026Wvs Real Salt Lake2-1
- 23.07.2026Dvs FC Dallas2-2
- 17.07.2026Wvs Seattle Sounders5-1
- 24.05.2026Lvs San Jose Earthquakes1-3
- 17.05.2026Lvs Inter Miami0-2
- 13.05.2026Dvs CF Montreal2-2
- 23.08.2026Dvs Philadelphia Union1-1
- 20.08.2026Wvs Seattle Sounders2-1
- 17.08.2026Lvs FC Dallas1-2
- 02.08.2026Lvs Colorado Rapids0-1
- 26.07.2026Lvs Houston Dynamo0-3
- 23.07.2026Wvs Seattle Sounders3-1
- 23.05.2026Lvs St. Louis City0-3
- 17.05.2026Lvs Sporting Kansas City1-2
- 14.05.2026Lvs San Diego0-5
- 10.05.2026Dvs Minnesota United FC2-2
Progi bramkowe
| Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.32 (38/40) | 10.42 (19/20) | 10.21 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 95% (36/38) | 95% (18/19) | 95% (18/19) |
Over 7.5 Corners | 84% (32/38) | 84% (16/19) | 84% (16/19) |
Over 8.5 Corners | 68% (26/38) | 63% (12/19) | 74% (14/19) |
Over 9.5 Corners | 61% (23/38) | 53% (10/19) | 68% (13/19) |
Over 10.5 Corners | 42% (16/38) | 37% (7/19) | 47% (9/19) |
Over 11.5 Corners | 26% (10/38) | 32% (6/19) | 21% (4/19) |
Over 12.5 Corners | 21% (8/38) | 26% (5/19) | 16% (3/19) |
Over 13.5 Corners | 18% (7/38) | 21% (4/19) | 16% (3/19) |
Over 14.5 Corners | 13% (5/38) | 16% (3/19) | 11% (2/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.53 | 4.75 | 4.30 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 181 | 95 | 86 |
| Ogółem | Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.83 | 6.05 | 5.60 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 233 | 121 | 112 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Austin notuje o 19% wyższy wynik niż Portland Timbers pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.33 (40/40) | 3.95 (20/20) | 4.70 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 173 | 79 | 94 |
Highest in a Match | 8 | 7 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Portland Timbers jest o 26% lepsza niż Austin pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 11.86 | 13.24 | 10.48 |
Strzały celne / mecz | 4.38 | 4.67 | 4.10 |
Strzały niecelne / mecz | 4.55 | 5.10 | 4.00 |
Skuteczność strzałów | 13.1% | 13.7% | 12.3% |
Strzały na gola | 7.66 | 7.32 | 8.15 |
Strzały celne na gola | 2.83 | 2.58 | 3.19 |
Strzały Over 10.5 | 60% (25/42) | 81% (17/21) | 38% (8/21) |
Strzały Over 11.5 | 50% (21/42) | 62% (13/21) | 38% (8/21) |
Strzały Over 12.5 | 38% (16/42) | 52% (11/21) | 24% (5/21) |
Strzały Over 13.5 | 31% (13/42) | 48% (10/21) | 14% (3/21) |
Strzały Over 14.5 | 24% (10/42) | 33% (7/21) | 14% (3/21) |
Strzały celne Over 3.5 | 60% (25/42) | 62% (13/21) | 57% (12/21) |
Strzały celne Over 4.5 | 48% (20/42) | 52% (11/21) | 43% (9/21) |
Strzały celne Over 5.5 | 31% (13/42) | 33% (7/21) | 29% (6/21) |
Strzały celne Over 6.5 | 14% (6/42) | 19% (4/21) | 10% (2/21) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Portland Timbers notuje o 99% wyższy wynik niż Austin pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.17 | 3.81 | 2.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (41/41) | 100% (21/21) | 100% (20/20) |
Match Offsides Over 1.5 % | 76% (31/41) | 86% (18/21) | 65% (13/20) |
Match Offsides Over 2.5 % | 61% (25/41) | 71% (15/21) | 50% (10/20) |
Match Offsides Over 3.5 % | 44% (18/41) | 57% (12/21) | 30% (6/20) |
Team Offsides AVG | 1.66 | 2.19 | 1.10 |
Team Offsides Over 0.5 % | 83% (34/41) | 90% (19/21) | 75% (15/20) |
Team Offsides Over 1.5 % | 41% (17/41) | 52% (11/21) | 30% (6/20) |
Team Offsides Over 2.5 % | 22% (9/41) | 38% (8/21) | 5% (1/20) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Portland Timbers jest o 44% lepsza niż Austin pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.22 | 1.44 | 1.00 |
xGA (Against) | 1.78 | 1.62 | 1.95 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Portland Timbers | Austin | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

