Football Stats
Herb St. Louis City
St. Louis CityŚr. pkt/mecz 1.65
USA / MLS31 sierpnia 2026 01:00
Herb FC Dallas
FC DallasŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy St. Louis City

1W — St. Louis City4D3W — FC Dallas

Streaki - St. Louis City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • St. Louis City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • St. Louis City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • St. Louis City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • St. Louis City — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • St. Louis City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • St. Louis City — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • St. Louis City — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • St. Louis City — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • St. Louis City — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • St. Louis City — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • St. Louis City — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • St. Louis City — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • St. Louis City — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • St. Louis City — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • St. Louis City — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • St. Louis City — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • St. Louis City — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FC Dallas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Dallas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Dallas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Dallas — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Dallas — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Dallas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • FC Dallas — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Dallas — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Dallas — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Dallas — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • FC Dallas — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • FC Dallas — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Dallas — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Dallas — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - St. Louis City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 St. Louis City — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Serie - FC Dallas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Dallas — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb St. Louis CitySt. Louis City33Herb FC DallasFC Dallas
12.04Herb FC DallasFC Dallas11Herb St. Louis CitySt. Louis City
07.09Herb St. Louis CitySt. Louis City11Herb FC DallasFC Dallas
20.07Herb FC DallasFC Dallas30Herb St. Louis CitySt. Louis City
16.06Herb FC DallasFC Dallas20Herb St. Louis CitySt. Louis City
07.04Herb St. Louis CitySt. Louis City00Herb FC DallasFC Dallas
31.08Herb St. Louis CitySt. Louis City21Herb FC DallasFC Dallas
08.06Herb FC DallasFC Dallas20Herb St. Louis CitySt. Louis City

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. St. Louis City jest o 13% lepsza niż FC Dallas pod względem odsetku wygranych meczów.

St. Louis CityDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
2.60
2.75
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
54%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
16.67
13.00
14.74
Śr. faule/mecz
14.22
13.40
13.79
FC DallasDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.60
3.30
3.45
Strzelone
1.90
1.60
1.75
Stracone
1.70
1.70
1.70
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
43%
39%
41%
Śr. strzały/mecz
11.90
11.78
11.84
Śr. faule/mecz
14.70
12.78
13.79

Ostatnie 10 meczów

St. Louis City jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
St. Louis City u siebie
1.60 gola/mecz
FC Dallas na wyjeździe

Progi bramkowe

St. Louis CityFC Dallas
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSt. Louis CityFC Dallas
Match Corners AVG
10.47 (38/40)
10.63 (19/20)
10.32 (19/20)
Over 6.5 Corners
92% (35/38)
89% (17/19)
95% (18/19)
Over 7.5 Corners
82% (31/38)
84% (16/19)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
76% (29/38)
84% (16/19)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
66% (25/38)
68% (13/19)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
55% (21/38)
58% (11/19)
53% (10/19)
Over 11.5 Corners
37% (14/38)
37% (7/19)
37% (7/19)
Over 12.5 Corners
26% (10/38)
32% (6/19)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
16% (6/38)
16% (3/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
5% (1/19)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSt. Louis CityFC Dallas
Corners Earned Match
5.20
6.30
4.10
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
75% (15/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
75% (15/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
65% (13/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
50% (10/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
40% (8/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Corners Earned
208
126
82

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSt. Louis CityFC Dallas
Match Cards AVG
4.90 (40/40)
4.85 (20/20)
4.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
196
97
99
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. St. Louis City jest o 18% lepsza niż FC Dallas pod względem strzałów na mecz.

OgółemSt. Louis CityFC Dallas
Strzały / mecz
12.71
13.76
11.67
Strzały celne / mecz
4.33
4.33
4.33
Strzały niecelne / mecz
4.79
5.29
4.29
Skuteczność strzałów
13.5%
10.7%
16.7%
Strzały na gola
7.42
9.32
5.98
Strzały celne na gola
2.53
2.94
2.22
Strzały Over 10.5
71% (30/42)
71% (15/21)
71% (15/21)
Strzały Over 11.5
62% (26/42)
67% (14/21)
57% (12/21)
Strzały Over 12.5
55% (23/42)
57% (12/21)
52% (11/21)
Strzały Over 13.5
45% (19/42)
57% (12/21)
33% (7/21)
Strzały Over 14.5
38% (16/42)
48% (10/21)
29% (6/21)
Strzały celne Over 3.5
57% (24/42)
57% (12/21)
57% (12/21)
Strzały celne Over 4.5
48% (20/42)
48% (10/21)
48% (10/21)
Strzały celne Over 5.5
26% (11/42)
24% (5/21)
29% (6/21)
Strzały celne Over 6.5
14% (6/42)
14% (3/21)
14% (3/21)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Dallas notuje o 15% wyższy wynik niż St. Louis City pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSt. Louis CityFC Dallas
Match Offsides AVG
3.73
3.80
3.65
Match Offsides Over 0.5 %
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Match Offsides Over 1.5 %
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Match Offsides Over 2.5 %
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Match Offsides Over 3.5 %
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Team Offsides AVG
2.10
1.95
2.25
Team Offsides Over 0.5 %
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Team Offsides Over 1.5 %
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemSt. Louis CityFC Dallas
xG (For)
1.41
1.42
1.41
xGA (Against)
1.08
1.00
1.16
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSt. Louis CityFC Dallas
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Under 3.5
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Under 4.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68