Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Inter Miami
Streaki - Inter Miami
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Inter Miami — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Inter Miami — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Inter Miami — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Inter Miami — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Inter Miami — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Inter Miami — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Inter Miami — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Inter Miami — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Inter Miami — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Inter Miami — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Inter Miami — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Inter Miami — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Inter Miami — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Inter Miami — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Inter Miami — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Inter Miami — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Inter Miami — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Inter Miami — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Atlanta United FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atlanta United FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atlanta United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atlanta United FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atlanta United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atlanta United FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Atlanta United FC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Atlanta United FC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Atlanta United FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Atlanta United FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Atlanta United FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Atlanta United FC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Atlanta United FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Atlanta United FC — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Atlanta United FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Inter Miami
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Inter Miami — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Miami — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Miami — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Miami — jest niepokonany w 1. połowie w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Miami — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Miami — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Miami — powyżej 1.5 spalonych w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Miami — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Miami — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Miami — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Inter Miami — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Atlanta United FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atlanta United FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Atlanta United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Atlanta United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Atlanta United FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 40 meczach z rzędu
- 🔥 Atlanta United FC — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Atlanta United FC — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Inter Miami jest o 83% lepsza niż Atlanta United FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Inter Miami | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 70% | 55% |
Śr. goli/mecz | 4.90 | 3.90 | 4.40 |
Strzelone | 2.90 | 2.30 | 2.60 |
Stracone | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | 59% | 54% | 56% |
Śr. strzały/mecz | 20.13 | 13.30 | 16.33 |
Śr. faule/mecz | 12.25 | 12.80 | 12.56 |
| Atlanta United FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.80 | 2.80 |
Strzelone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
Stracone | 1.50 | 1.80 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 54% | 49% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 13.00 | 12.60 | 12.79 |
Śr. faule/mecz | 10.33 | 12.00 | 11.21 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs CF Montreal7-1
- 22.08.2026Lvs Toronto FC1-2
- 19.08.2026Dvs Philadelphia Union2-2
- 16.08.2026Lvs Nashville SC1-4
- 01.08.2026Dvs Columbus Crew2-2
- 25.07.2026Wvs CF Montreal1-0
- 22.07.2026Wvs Chicago Fire3-2
- 24.05.2026Wvs Philadelphia Union6-4
- 17.05.2026Wvs Portland Timbers2-0
- 13.05.2026Wvs FC Cincinnati5-3
- 29.08.2026Lvs Charlotte0-2
- 23.08.2026Wvs Sporting Kansas City2-1
- 20.08.2026Wvs Minnesota United FC2-1
- 15.08.2026Wvs New York Red Bulls2-1
- 01.08.2026Lvs Philadelphia Union2-3
- 25.07.2026Lvs New England Revolution1-4
- 23.07.2026Dvs Charlotte2-2
- 18.07.2026Lvs Nashville SC0-1
- 24.05.2026Lvs Columbus Crew0-2
- 16.05.2026Dvs Orlando City SC1-1
Progi bramkowe
| Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Atlanta United FC notuje o 9% wyższy wynik niż Inter Miami pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.30 (37/40) | 9.83 (18/20) | 10.74 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 81% (30/37) | 78% (14/18) | 84% (16/19) |
Over 7.5 Corners | 78% (29/37) | 78% (14/18) | 79% (15/19) |
Over 8.5 Corners | 68% (25/37) | 61% (11/18) | 74% (14/19) |
Over 9.5 Corners | 59% (22/37) | 50% (9/18) | 68% (13/19) |
Over 10.5 Corners | 46% (17/37) | 44% (8/18) | 47% (9/19) |
Over 11.5 Corners | 38% (14/37) | 39% (7/18) | 37% (7/19) |
Over 12.5 Corners | 24% (9/37) | 22% (4/18) | 26% (5/19) |
Over 13.5 Corners | 22% (8/37) | 17% (3/18) | 26% (5/19) |
Over 14.5 Corners | 11% (4/37) | 6% (1/18) | 16% (3/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.28 | 5.50 | 5.05 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 211 | 110 | 101 |
| Ogółem | Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.63 | 3.80 | 5.45 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 45% (18/40) | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (15/40) | 20% (4/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 185 | 76 | 109 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Inter Miami notuje o 27% wyższy wynik niż Atlanta United FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.47 (40/40) | 5.00 (20/20) | 3.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 38% (15/40) | 50% (10/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 179 | 100 | 79 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 8 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Inter Miami jest o 26% lepsza niż Atlanta United FC pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 14.34 | 16.05 | 12.71 |
Strzały celne / mecz | 5.27 | 6.55 | 4.05 |
Strzały niecelne / mecz | 5.05 | 5.55 | 4.57 |
Skuteczność strzałów | 12.9% | 16.5% | 8.6% |
Strzały na gola | 7.74 | 6.06 | 11.61 |
Strzały celne na gola | 2.84 | 2.47 | 3.70 |
Strzały Over 10.5 | 71% (29/41) | 80% (16/20) | 62% (13/21) |
Strzały Over 11.5 | 66% (27/41) | 75% (15/20) | 57% (12/21) |
Strzały Over 12.5 | 59% (24/41) | 70% (14/20) | 48% (10/21) |
Strzały Over 13.5 | 56% (23/41) | 70% (14/20) | 43% (9/21) |
Strzały Over 14.5 | 51% (21/41) | 65% (13/20) | 38% (8/21) |
Strzały celne Over 3.5 | 63% (26/41) | 75% (15/20) | 52% (11/21) |
Strzały celne Over 4.5 | 54% (22/41) | 70% (14/20) | 38% (8/21) |
Strzały celne Over 5.5 | 44% (18/41) | 65% (13/20) | 24% (5/21) |
Strzały celne Over 6.5 | 32% (13/41) | 60% (12/20) | 5% (1/21) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.95 | 3.37 | 4.48 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (40/40) | 100% (19/19) | 100% (21/21) |
Match Offsides Over 1.5 % | 90% (36/40) | 89% (17/19) | 90% (19/21) |
Match Offsides Over 2.5 % | 68% (27/40) | 58% (11/19) | 76% (16/21) |
Match Offsides Over 3.5 % | 55% (22/40) | 47% (9/19) | 62% (13/21) |
Team Offsides AVG | 1.85 | 1.79 | 1.90 |
Team Offsides Over 0.5 % | 90% (36/40) | 84% (16/19) | 95% (20/21) |
Team Offsides Over 1.5 % | 63% (25/40) | 63% (12/19) | 62% (13/21) |
Team Offsides Over 2.5 % | 18% (7/40) | 26% (5/19) | 10% (2/21) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Inter Miami jest o 74% lepsza niż Atlanta United FC pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.68 | 2.15 | 1.24 |
xGA (Against) | 1.69 | 1.74 | 1.64 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Inter Miami | Atlanta United FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 35% (7/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 55% (11/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 75% (15/20) | 100% (20/20) |

