Football Stats
Herb DC United
DC UnitedŚr. pkt/mecz 1.10
USA / MLS10 września 2026 01:30
Herb Columbus Crew
Columbus CrewŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy DC United

1W — DC United3D6W — Columbus Crew

Streaki - DC United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • DC United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • DC United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • DC United — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • DC United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • DC United — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • DC United — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • DC United — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • DC United — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • DC United — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • DC United — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • DC United — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • DC United — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • DC United — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • DC United — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • DC United — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • DC United — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • DC United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Columbus Crew

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Columbus Crew — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Columbus Crew — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Columbus Crew — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Columbus Crew — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Columbus Crew — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Columbus Crew — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Columbus Crew — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Columbus Crew — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Columbus Crew — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Columbus Crew — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Columbus Crew — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Columbus Crew — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Columbus Crew — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Columbus Crew — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - DC United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 DC United — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 DC United — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 29 meczach z rzędu
  • 🔥 DC United — powyżej 1.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 DC United — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 DC United — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 DC United — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 DC United — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 DC United — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 36 meczach z rzędu

Serie - Columbus Crew

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Columbus Crew — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — powyżej 1.5 gola w meczu w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — powyżej 1.5 spalonych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Columbus Crew — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.07Herb Columbus CrewColumbus Crew21Herb DC UnitedDC United
29.03Herb DC UnitedDC United12Herb Columbus CrewColumbus Crew
28.09Herb DC UnitedDC United22Herb Columbus CrewColumbus Crew
06.04Herb Columbus CrewColumbus Crew11Herb DC UnitedDC United
08.04Herb DC UnitedDC United02Herb Columbus CrewColumbus Crew
05.03Herb Columbus CrewColumbus Crew20Herb DC UnitedDC United
14.07Herb DC UnitedDC United22Herb Columbus CrewColumbus Crew
30.04Herb Columbus CrewColumbus Crew30Herb DC UnitedDC United
31.10Herb DC UnitedDC United13Herb Columbus CrewColumbus Crew
04.08Herb Columbus CrewColumbus Crew24Herb DC UnitedDC United

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Columbus Crew jest o 25% lepsza niż DC United pod względem odsetku wygranych meczów.

DC UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
3.60
2.60
3.10
Strzelone
1.40
1.30
1.35
Stracone
2.20
1.30
1.75
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
42%
36%
39%
Śr. strzały/mecz
15.10
11.13
13.33
Śr. faule/mecz
14.60
12.88
13.83
Columbus CrewDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.80
3.70
3.25
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
1.40
2.20
1.80
BTTS %
70%
90%
80%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
59%
58%
59%
Śr. strzały/mecz
10.90
12.38
11.56
Śr. faule/mecz
9.40
11.25
10.22

Ostatnie 10 meczów

Columbus Crew jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
DC United u siebie
1.50 gola/mecz
Columbus Crew na wyjeździe

Progi bramkowe

DC UnitedColumbus Crew
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. DC United notuje o 18% wyższy wynik niż Columbus Crew pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDC UnitedColumbus Crew
Match Corners AVG
9.64 (36/40)
10.44 (18/20)
8.83 (18/20)
Over 6.5 Corners
78% (28/36)
83% (15/18)
72% (13/18)
Over 7.5 Corners
75% (27/36)
78% (14/18)
72% (13/18)
Over 8.5 Corners
67% (24/36)
78% (14/18)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
44% (16/36)
50% (9/18)
39% (7/18)
Over 10.5 Corners
33% (12/36)
44% (8/18)
22% (4/18)
Over 11.5 Corners
28% (10/36)
39% (7/18)
17% (3/18)
Over 12.5 Corners
25% (9/36)
39% (7/18)
11% (2/18)
Over 13.5 Corners
17% (6/36)
22% (4/18)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
11% (4/36)
17% (3/18)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDC UnitedColumbus Crew
Corners Earned Match
5.30
5.10
5.50
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
212
102
110

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. DC United notuje o 31% wyższy wynik niż Columbus Crew pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDC UnitedColumbus Crew
Match Cards AVG
4.33 (40/40)
4.90 (20/20)
3.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Total Cards
173
98
75
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. DC United jest o 8% lepsza niż Columbus Crew pod względem strzałów na mecz.

OgółemDC UnitedColumbus Crew
Strzały / mecz
12.25
12.70
11.80
Strzały celne / mecz
4.17
4.45
3.90
Strzały niecelne / mecz
4.78
4.85
4.70
Skuteczność strzałów
10.8%
10.2%
11.4%
Strzały na gola
9.25
9.77
8.74
Strzały celne na gola
3.15
3.42
2.89
Strzały Over 10.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Strzały Over 11.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Strzały Over 12.5
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Strzały Over 13.5
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Strzały Over 14.5
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Strzały celne Over 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Strzały celne Over 4.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Strzały celne Over 5.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Strzały celne Over 6.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Columbus Crew notuje o 89% wyższy wynik niż DC United pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDC UnitedColumbus Crew
Match Offsides AVG
3.47
2.82
4.05
Match Offsides Over 0.5 %
100% (36/36)
100% (17/17)
100% (19/19)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (31/36)
76% (13/17)
95% (18/19)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (27/36)
65% (11/17)
84% (16/19)
Match Offsides Over 3.5 %
42% (15/36)
29% (5/17)
53% (10/19)
Team Offsides AVG
1.56
1.06
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
75% (27/36)
65% (11/17)
84% (16/19)
Team Offsides Over 1.5 %
42% (15/36)
24% (4/17)
58% (11/19)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (8/36)
12% (2/17)
32% (6/19)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. DC United jest o 15% lepsza niż Columbus Crew pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDC UnitedColumbus Crew
xG (For)
1.30
1.39
1.21
xGA (Against)
1.32
1.43
1.21
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDC UnitedColumbus Crew
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 2.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68