Football Stats
Herb Minnesota United FC
Minnesota United FCŚr. pkt/mecz 1.25
USA / MLS10 września 2026 02:30
Herb FC Dallas
FC DallasŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Minnesota United FC

Streaki - Minnesota United FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Minnesota United FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Minnesota United FC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - FC Dallas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Dallas — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Dallas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Dallas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • FC Dallas — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Dallas — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Dallas — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Dallas — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Dallas — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • FC Dallas — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • FC Dallas — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Dallas — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Dallas — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Dallas — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Minnesota United FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Minnesota United FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 8 meczach z rzędu

Serie - FC Dallas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Dallas — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Dallas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.04Herb FC DallasFC Dallas01Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
05.07Herb FC DallasFC Dallas12Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
20.04Herb Minnesota United FCMinnesota United FC00Herb FC DallasFC Dallas
20.06Herb FC DallasFC Dallas53Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
09.06Herb Minnesota United FCMinnesota United FC11Herb FC DallasFC Dallas
01.05Herb Minnesota United FCMinnesota United FC00Herb FC DallasFC Dallas
26.02Herb FC DallasFC Dallas01Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
18.10Herb FC DallasFC Dallas11Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
03.09Herb Minnesota United FCMinnesota United FC03Herb FC DallasFC Dallas
22.05Herb FC DallasFC Dallas12Herb Minnesota United FCMinnesota United FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Dallas jest o 33% lepsza niż Minnesota United FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Minnesota United FCDomWyjazdOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
2.10
3.60
2.85
Strzelone
1.00
1.70
1.35
Stracone
1.10
1.90
1.50
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Posiadanie piłki
47%
46%
47%
Śr. strzały/mecz
14.90
12.44
13.74
Śr. faule/mecz
11.50
12.56
12.00
FC DallasDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.60
3.60
3.60
Strzelone
1.90
1.80
1.85
Stracone
1.70
1.80
1.75
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
43%
39%
42%
Śr. strzały/mecz
11.90
10.78
11.37
Śr. faule/mecz
14.70
11.78
13.32

Ostatnie 10 meczów

FC Dallas jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Minnesota United FC u siebie
1.80 gola/mecz
FC Dallas na wyjeździe

Progi bramkowe

Minnesota United FCFC Dallas
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMinnesota United FCFC Dallas
Match Corners AVG
9.97 (38/40)
10.11 (19/20)
9.84 (19/20)
Over 6.5 Corners
95% (36/38)
100% (19/19)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
74% (28/38)
74% (14/19)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
68% (26/38)
74% (14/19)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
53% (20/38)
47% (9/19)
58% (11/19)
Over 10.5 Corners
37% (14/38)
26% (5/19)
47% (9/19)
Over 11.5 Corners
29% (11/38)
21% (4/19)
37% (7/19)
Over 12.5 Corners
18% (7/38)
16% (3/19)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
13% (5/38)
11% (2/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
11% (4/38)
11% (2/19)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMinnesota United FCFC Dallas
Corners Earned Match
4.90
5.85
3.95
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
65% (13/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
70% (14/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
55% (11/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
30% (6/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Corners Earned
196
117
79

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Dallas notuje o 18% wyższy wynik niż Minnesota United FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMinnesota United FCFC Dallas
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
4.10 (20/20)
4.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
179
82
97
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Minnesota United FC jest o 18% lepsza niż FC Dallas pod względem strzałów na mecz.

OgółemMinnesota United FCFC Dallas
Strzały / mecz
12.69
13.71
11.67
Strzały celne / mecz
4.60
4.86
4.33
Strzały niecelne / mecz
5.17
6.05
4.29
Skuteczność strzałów
12.4%
8.7%
16.7%
Strzały na gola
8.08
11.52
5.98
Strzały celne na gola
2.92
4.08
2.22
Strzały Over 10.5
76% (32/42)
81% (17/21)
71% (15/21)
Strzały Over 11.5
62% (26/42)
67% (14/21)
57% (12/21)
Strzały Over 12.5
52% (22/42)
52% (11/21)
52% (11/21)
Strzały Over 13.5
38% (16/42)
43% (9/21)
33% (7/21)
Strzały Over 14.5
33% (14/42)
38% (8/21)
29% (6/21)
Strzały celne Over 3.5
64% (27/42)
71% (15/21)
57% (12/21)
Strzały celne Over 4.5
45% (19/42)
43% (9/21)
48% (10/21)
Strzały celne Over 5.5
31% (13/42)
33% (7/21)
29% (6/21)
Strzały celne Over 6.5
21% (9/42)
29% (6/21)
14% (3/21)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Dallas notuje o 16% wyższy wynik niż Minnesota United FC pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemMinnesota United FCFC Dallas
Match Offsides AVG
3.44
3.21
3.65
Match Offsides Over 0.5 %
100% (39/39)
100% (19/19)
100% (20/20)
Match Offsides Over 1.5 %
82% (32/39)
74% (14/19)
90% (18/20)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (26/39)
63% (12/19)
70% (14/20)
Match Offsides Over 3.5 %
41% (16/39)
42% (8/19)
40% (8/20)
Team Offsides AVG
2.10
1.95
2.25
Team Offsides Over 0.5 %
79% (31/39)
74% (14/19)
85% (17/20)
Team Offsides Over 1.5 %
56% (22/39)
42% (8/19)
70% (14/20)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (13/39)
32% (6/19)
35% (7/20)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Minnesota United FC jest o 14% lepsza niż FC Dallas pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemMinnesota United FCFC Dallas
xG (For)
1.51
1.61
1.41
xGA (Against)
1.25
1.34
1.16
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMinnesota United FCFC Dallas
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 4.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 5.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68