Football Stats
Herb San Diego
San DiegoŚr. pkt/mecz 1.20
USA / MLS10 września 2026 04:30
Herb San Jose Earthquakes
San Jose EarthquakesŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy San Diego

Streaki - San Diego

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Diego — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • San Diego — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • San Diego — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • San Diego — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • San Diego — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • San Diego — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • San Diego — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • San Diego — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • San Diego — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • San Diego — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • San Diego — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • San Diego — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • San Diego — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • San Diego — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • San Diego — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - San Jose Earthquakes

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Jose Earthquakes — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • San Jose Earthquakes — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • San Jose Earthquakes — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • San Jose Earthquakes — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • San Jose Earthquakes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • San Jose Earthquakes — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • San Jose Earthquakes — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - San Diego

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Diego — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Diego — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - San Jose Earthquakes

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Jose Earthquakes — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 San Jose Earthquakes — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Jose Earthquakes — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Jose Earthquakes — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Jose Earthquakes — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.04Herb San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes30Herb San DiegoSan Diego
28.09Herb San DiegoSan Diego01Herb San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes
17.08Herb San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes12Herb San DiegoSan Diego

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. San Jose Earthquakes jest o 33% lepsza niż San Diego pod względem odsetku wygranych meczów.

San DiegoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.90
2.70
3.30
Strzelone
2.30
1.00
1.65
Stracone
1.60
1.70
1.65
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
60%
61%
61%
Śr. strzały/mecz
15.11
10.60
12.74
Śr. faule/mecz
11.00
10.00
10.47
San Jose EarthquakesDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.50
3.30
3.40
Strzelone
1.60
1.90
1.75
Stracone
1.90
1.40
1.65
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
52%
47%
49%
Śr. strzały/mecz
17.44
10.78
14.11
Śr. faule/mecz
13.44
10.89
12.17

Ostatnie 10 meczów

San Diego jest o +21% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
San Diego u siebie
1.90 gola/mecz
San Jose Earthquakes na wyjeździe

Progi bramkowe

San DiegoSan Jose Earthquakes
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. San Jose Earthquakes notuje o 15% wyższy wynik niż San Diego pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSan DiegoSan Jose Earthquakes
Match Corners AVG
10.27 (37/40)
9.58 (19/20)
11.00 (18/20)
Over 6.5 Corners
81% (30/37)
79% (15/19)
83% (15/18)
Over 7.5 Corners
76% (28/37)
74% (14/19)
78% (14/18)
Over 8.5 Corners
65% (24/37)
63% (12/19)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
54% (20/37)
47% (9/19)
61% (11/18)
Over 10.5 Corners
46% (17/37)
37% (7/19)
56% (10/18)
Over 11.5 Corners
41% (15/37)
37% (7/19)
44% (8/18)
Over 12.5 Corners
27% (10/37)
21% (4/19)
33% (6/18)
Over 13.5 Corners
24% (9/37)
16% (3/19)
33% (6/18)
Over 14.5 Corners
16% (6/37)
11% (2/19)
22% (4/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSan DiegoSan Jose Earthquakes
Corners Earned Match
5.85
5.10
6.60
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Corners Earned
234
102
132

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSan DiegoSan Jose Earthquakes
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
4.60 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
179
92
87
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. San Jose Earthquakes jest o 11% lepsza niż San Diego pod względem strzałów na mecz.

OgółemSan DiegoSan Jose Earthquakes
Strzały / mecz
13.17
12.48
13.90
Strzały celne / mecz
4.93
4.57
5.30
Strzały niecelne / mecz
4.49
4.10
4.90
Skuteczność strzałów
13.5%
14.1%
12.9%
Strzały na gola
7.40
7.08
7.72
Strzały celne na gola
2.77
2.59
2.94
Strzały Over 10.5
56% (23/41)
52% (11/21)
60% (12/20)
Strzały Over 11.5
44% (18/41)
48% (10/21)
40% (8/20)
Strzały Over 12.5
41% (17/41)
48% (10/21)
35% (7/20)
Strzały Over 13.5
37% (15/41)
38% (8/21)
35% (7/20)
Strzały Over 14.5
37% (15/41)
38% (8/21)
35% (7/20)
Strzały celne Over 3.5
63% (26/41)
62% (13/21)
65% (13/20)
Strzały celne Over 4.5
56% (23/41)
57% (12/21)
55% (11/20)
Strzały celne Over 5.5
34% (14/41)
33% (7/21)
35% (7/20)
Strzały celne Over 6.5
22% (9/41)
19% (4/21)
25% (5/20)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. San Diego notuje o 68% wyższy wynik niż San Jose Earthquakes pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSan DiegoSan Jose Earthquakes
Match Offsides AVG
3.85
4.43
3.25
Match Offsides Over 0.5 %
100% (41/41)
100% (21/21)
100% (20/20)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (33/41)
90% (19/21)
70% (14/20)
Match Offsides Over 2.5 %
71% (29/41)
86% (18/21)
55% (11/20)
Match Offsides Over 3.5 %
49% (20/41)
71% (15/21)
25% (5/20)
Team Offsides AVG
1.68
2.10
1.25
Team Offsides Over 0.5 %
76% (31/41)
86% (18/21)
65% (13/20)
Team Offsides Over 1.5 %
41% (17/41)
62% (13/21)
20% (4/20)
Team Offsides Over 2.5 %
24% (10/41)
33% (7/21)
15% (3/20)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. San Jose Earthquakes jest o 26% lepsza niż San Diego pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSan DiegoSan Jose Earthquakes
xG (For)
1.67
1.48
1.87
xGA (Against)
1.53
1.64
1.41
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSan DiegoSan Jose Earthquakes
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 4.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 5.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68