Football Stats
Herb Colorado Rapids
Colorado RapidsŚr. pkt/mecz 1.40
USA / MLS13 września 2026 03:30
Herb CF Montreal
CF MontrealŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Colorado Rapids

Streaki - Colorado Rapids

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Colorado Rapids — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Colorado Rapids — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — powyżej 7.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Colorado Rapids — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Colorado Rapids — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Colorado Rapids — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Colorado Rapids — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Colorado Rapids — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - CF Montreal

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CF Montreal — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CF Montreal — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CF Montreal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CF Montreal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CF Montreal — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CF Montreal — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CF Montreal — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • CF Montreal — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • CF Montreal — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • CF Montreal — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • CF Montreal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • CF Montreal — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • CF Montreal — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • CF Montreal — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Colorado Rapids

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 7.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 3.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - CF Montreal

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CF Montreal — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Montreal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.06Herb Colorado RapidsColorado Rapids41Herb CF MontrealCF Montreal
04.08Herb Colorado RapidsColorado Rapids63Herb CF MontrealCF Montreal
07.07Herb CF MontrealCF Montreal21Herb Colorado RapidsColorado Rapids
01.10Herb Colorado RapidsColorado Rapids21Herb CF MontrealCF Montreal

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Colorado Rapids jest o 80% lepsza niż CF Montreal pod względem odsetku wygranych meczów.

Colorado RapidsDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
2.70
2.75
Strzelone
1.90
1.00
1.45
Stracone
0.90
1.70
1.30
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
59%
53%
56%
Śr. strzały/mecz
15.40
7.56
11.68
Śr. faule/mecz
13.60
14.33
13.95
CF MontrealDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.50
4.30
3.40
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
1.10
2.80
1.95
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
45%
49%
48%
Śr. strzały/mecz
14.25
13.20
13.67
Śr. faule/mecz
13.13
12.50
12.78

Ostatnie 10 meczów

Colorado Rapids jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Colorado Rapids u siebie
1.50 gola/mecz
CF Montreal na wyjeździe

Progi bramkowe

Colorado RapidsCF Montreal
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
90% (9/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. CF Montreal notuje o 14% wyższy wynik niż Colorado Rapids pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemColorado RapidsCF Montreal
Match Corners AVG
9.57 (37/40)
8.95 (19/20)
10.22 (18/20)
Over 6.5 Corners
81% (30/37)
89% (17/19)
72% (13/18)
Over 7.5 Corners
76% (28/37)
79% (15/19)
72% (13/18)
Over 8.5 Corners
57% (21/37)
47% (9/19)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
51% (19/37)
47% (9/19)
56% (10/18)
Over 10.5 Corners
41% (15/37)
32% (6/19)
50% (9/18)
Over 11.5 Corners
24% (9/37)
5% (1/19)
44% (8/18)
Over 12.5 Corners
14% (5/37)
0% (0/19)
28% (5/18)
Over 13.5 Corners
14% (5/37)
0% (0/19)
28% (5/18)
Over 14.5 Corners
8% (3/37)
0% (0/19)
17% (3/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemColorado RapidsCF Montreal
Corners Earned Match
5.05
4.85
5.25
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Corners Earned
202
97
105

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Colorado Rapids notuje o 38% wyższy wynik niż CF Montreal pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemColorado RapidsCF Montreal
Match Cards AVG
5.35 (40/40)
6.20 (20/20)
4.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Total Cards
214
124
90
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. CF Montreal jest o 7% lepsza niż Colorado Rapids pod względem strzałów na mecz.

OgółemColorado RapidsCF Montreal
Strzały / mecz
12.54
12.14
12.95
Strzały celne / mecz
4.46
4.14
4.80
Strzały niecelne / mecz
4.56
4.67
4.45
Skuteczność strzałów
11.3%
12.2%
10.4%
Strzały na gola
8.86
8.23
9.59
Strzały celne na gola
3.16
2.81
3.56
Strzały Over 10.5
51% (21/41)
48% (10/21)
55% (11/20)
Strzały Over 11.5
49% (20/41)
48% (10/21)
50% (10/20)
Strzały Over 12.5
49% (20/41)
48% (10/21)
50% (10/20)
Strzały Over 13.5
44% (18/41)
38% (8/21)
50% (10/20)
Strzały Over 14.5
34% (14/41)
29% (6/21)
40% (8/20)
Strzały celne Over 3.5
63% (26/41)
52% (11/21)
75% (15/20)
Strzały celne Over 4.5
41% (17/41)
29% (6/21)
55% (11/20)
Strzały celne Over 5.5
29% (12/41)
24% (5/21)
35% (7/20)
Strzały celne Over 6.5
20% (8/41)
19% (4/21)
20% (4/20)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. CF Montreal notuje o 102% wyższy wynik niż Colorado Rapids pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemColorado RapidsCF Montreal
Match Offsides AVG
3.77
3.85
3.68
Match Offsides Over 0.5 %
100% (39/39)
100% (20/20)
100% (19/19)
Match Offsides Over 1.5 %
87% (34/39)
95% (19/20)
79% (15/19)
Match Offsides Over 2.5 %
72% (28/39)
80% (16/20)
63% (12/19)
Match Offsides Over 3.5 %
51% (20/39)
55% (11/20)
47% (9/19)
Team Offsides AVG
1.79
1.20
2.42
Team Offsides Over 0.5 %
74% (29/39)
80% (16/20)
68% (13/19)
Team Offsides Over 1.5 %
41% (16/39)
30% (6/20)
53% (10/19)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (9/39)
5% (1/20)
42% (8/19)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemColorado RapidsCF Montreal
xG (For)
1.42
1.44
1.39
xGA (Against)
1.43
1.23
1.64
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemColorado RapidsCF Montreal
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68