Football Stats
Herb New York City FC
New York City FCŚr. pkt/mecz 1.20
USA / MLS19 września 2026 01:30
Herb New York Red Bulls
New York Red BullsŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy New York City FC

Streaki - New York City FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • New York City FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • New York City FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • New York City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • New York City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New York City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New York City FC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • New York City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • New York City FC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • New York City FC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • New York City FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • New York City FC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • New York City FC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • New York City FC — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • New York City FC — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • New York City FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • New York City FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - New York Red Bulls

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • New York Red Bulls — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • New York Red Bulls — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • New York Red Bulls — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • New York Red Bulls — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • New York Red Bulls — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • New York Red Bulls — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • New York Red Bulls — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • New York Red Bulls — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • New York Red Bulls — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • New York Red Bulls — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • New York Red Bulls — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • New York Red Bulls — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • New York Red Bulls — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • New York Red Bulls — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - New York City FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 New York City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - New York Red Bulls

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 New York Red Bulls — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York Red Bulls — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 New York Red Bulls — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 New York Red Bulls — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York Red Bulls — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York Red Bulls — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 New York Red Bulls — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York Red Bulls — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 New York Red Bulls — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New York Red Bulls — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.05Herb New York Red BullsNew York Red Bulls11Herb New York City FCNew York City FC
27.09Herb New York Red BullsNew York Red Bulls23Herb New York City FCNew York City FC
17.05Herb New York City FCNew York City FC20Herb New York Red BullsNew York Red Bulls
23.11Herb New York City FCNew York City FC02Herb New York Red BullsNew York Red Bulls
28.09Herb New York Red BullsNew York Red Bulls15Herb New York City FCNew York City FC
18.05Herb New York City FCNew York City FC21Herb New York Red BullsNew York Red Bulls
16.09Herb New York City FCNew York City FC00Herb New York Red BullsNew York Red Bulls
13.05Herb New York Red BullsNew York Red Bulls10Herb New York City FCNew York City FC
17.09Herb New York City FCNew York City FC20Herb New York Red BullsNew York Red Bulls
17.07Herb New York Red BullsNew York Red Bulls01Herb New York City FCNew York City FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

New York City FCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.80
2.20
3.00
Strzelone
2.00
1.00
1.50
Stracone
1.80
1.20
1.50
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
53%
53%
53%
Śr. strzały/mecz
13.80
9.50
11.65
Śr. faule/mecz
10.00
12.30
11.15
New York Red BullsDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.70
3.70
3.70
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
2.00
2.30
2.15
BTTS %
70%
90%
80%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
50%
53%
52%
Śr. strzały/mecz
14.56
13.67
14.11
Śr. faule/mecz
11.78
12.33
12.06

Ostatnie 10 meczów

New York City FC jest o +43% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
New York City FC u siebie
1.40 gola/mecz
New York Red Bulls na wyjeździe

Progi bramkowe

New York City FCNew York Red Bulls
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. New York Red Bulls notuje o 25% wyższy wynik niż New York City FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemNew York City FCNew York Red Bulls
Match Corners AVG
9.53 (38/40)
8.50 (20/20)
10.67 (18/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
70% (14/20)
89% (16/18)
Over 7.5 Corners
68% (26/38)
60% (12/20)
78% (14/18)
Over 8.5 Corners
63% (24/38)
55% (11/20)
72% (13/18)
Over 9.5 Corners
42% (16/38)
30% (6/20)
56% (10/18)
Over 10.5 Corners
37% (14/38)
25% (5/20)
50% (9/18)
Over 11.5 Corners
29% (11/38)
20% (4/20)
39% (7/18)
Over 12.5 Corners
18% (7/38)
10% (2/20)
28% (5/18)
Over 13.5 Corners
18% (7/38)
10% (2/20)
28% (5/18)
Over 14.5 Corners
11% (4/38)
5% (1/20)
17% (3/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNew York City FCNew York Red Bulls
Corners Earned Match
4.60
3.50
5.70
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
10% (2/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Corners Earned
184
70
114

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. New York City FC notuje o 36% wyższy wynik niż New York Red Bulls pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNew York City FCNew York Red Bulls
Match Cards AVG
4.38 (40/40)
5.05 (20/20)
3.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
75% (15/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
175
101
74
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. New York Red Bulls jest o 19% lepsza niż New York City FC pod względem strzałów na mecz.

OgółemNew York City FCNew York Red Bulls
Strzały / mecz
12.71
11.64
13.90
Strzały celne / mecz
4.93
4.86
5.00
Strzały niecelne / mecz
4.26
3.86
4.70
Skuteczność strzałów
12.4%
14.1%
10.8%
Strzały na gola
8.09
7.11
9.27
Strzały celne na gola
3.14
2.97
3.33
Strzały Over 10.5
62% (26/42)
55% (12/22)
70% (14/20)
Strzały Over 11.5
57% (24/42)
50% (11/22)
65% (13/20)
Strzały Over 12.5
48% (20/42)
45% (10/22)
50% (10/20)
Strzały Over 13.5
33% (14/42)
32% (7/22)
35% (7/20)
Strzały Over 14.5
31% (13/42)
27% (6/22)
35% (7/20)
Strzały celne Over 3.5
76% (32/42)
73% (16/22)
80% (16/20)
Strzały celne Over 4.5
57% (24/42)
59% (13/22)
55% (11/20)
Strzały celne Over 5.5
36% (15/42)
32% (7/22)
40% (8/20)
Strzały celne Over 6.5
24% (10/42)
27% (6/22)
20% (4/20)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. New York City FC notuje o 126% wyższy wynik niż New York Red Bulls pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemNew York City FCNew York Red Bulls
Match Offsides AVG
4.55
4.33
4.79
Match Offsides Over 0.5 %
100% (40/40)
100% (21/21)
100% (19/19)
Match Offsides Over 1.5 %
95% (38/40)
95% (20/21)
95% (18/19)
Match Offsides Over 2.5 %
90% (36/40)
90% (19/21)
89% (17/19)
Match Offsides Over 3.5 %
75% (30/40)
71% (15/21)
79% (15/19)
Team Offsides AVG
2.10
2.86
1.26
Team Offsides Over 0.5 %
80% (32/40)
90% (19/21)
68% (13/19)
Team Offsides Over 1.5 %
55% (22/40)
76% (16/21)
32% (6/19)
Team Offsides Over 2.5 %
40% (16/40)
62% (13/21)
16% (3/19)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. New York Red Bulls jest o 32% lepsza niż New York City FC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemNew York City FCNew York Red Bulls
xG (For)
1.60
1.38
1.83
xGA (Against)
1.74
1.42
2.08
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNew York City FCNew York Red Bulls
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Under 4.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68