Football Stats
Herb Eintracht Braunschweig
Eintracht BraunschweigŚr. pkt/mecz 1.15
Niemcy / DFB Pokal23 sierpnia 2026 15:30
Herb Union Berlin
Union BerlinŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Eintracht Braunschweig

Streaki - Eintracht Braunschweig

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eintracht Braunschweig — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Eintracht Braunschweig — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Eintracht Braunschweig — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Eintracht Braunschweig — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Eintracht Braunschweig — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Eintracht Braunschweig — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Union Berlin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Union Berlin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Union Berlin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Union Berlin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Union Berlin — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Union Berlin — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Union Berlin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Union Berlin — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Union Berlin — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Union Berlin — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Union Berlin — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Union Berlin — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Union Berlin — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Union Berlin — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Union Berlin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Eintracht Braunschweig

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Eintracht Braunschweig — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Braunschweig — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Braunschweig — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Braunschweig — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Braunschweig — powyżej 6.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Braunschweig — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Braunschweig — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Braunschweig — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Braunschweig — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Union Berlin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Union Berlin — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Berlin — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig24Herb Union BerlinUnion Berlin
18.02Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig10Herb Union BerlinUnion Berlin
15.09Herb Union BerlinUnion Berlin11Herb Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Eintracht Braunschweig jest o 20% lepsza niż Union Berlin pod względem odsetku wygranych meczów.

Eintracht BraunschweigDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.90
2.60
Strzelone
1.10
1.30
1.20
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
45%
46%
46%
Śr. strzały/mecz
13.30
12.00
12.65
Śr. faule/mecz
11.50
12.00
11.75
Union BerlinDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.20
3.10
3.15
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.60
2.00
1.80
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
46%
41%
43%
Śr. strzały/mecz
13.80
11.50
12.65
Śr. faule/mecz
9.10
13.20
11.15

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekEintracht Braunschweig vs Union Berlin
1.10 gola/mecz
Eintracht Braunschweig u siebie
1.10 gola/mecz
Union Berlin na wyjeździe

Progi bramkowe

Eintracht BraunschweigUnion Berlin
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Eintracht Braunschweig notuje o 8% wyższy wynik niż Union Berlin pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemEintracht BraunschweigUnion Berlin
Match Corners AVG
9.93 (40/40)
10.30 (20/20)
9.55 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEintracht BraunschweigUnion Berlin
Corners Earned Match
4.72
4.80
4.65
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
189
96
93

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Eintracht Braunschweig notuje o 29% wyższy wynik niż Union Berlin pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemEintracht BraunschweigUnion Berlin
Match Cards AVG
4.17 (40/40)
4.70 (20/20)
3.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
167
94
73
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEintracht BraunschweigUnion Berlin
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Under 3.5
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
DFB Pokal — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Union Berlin18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Niemcy, realne dane wkrótce.