Football Stats
Herb Cambuur
CambuurŚr. pkt/mecz 1.55
Holandia / Eredivisie30 sierpnia 2026 20:00
Herb Twente
TwenteŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Cambuur

1W — Cambuur1D5W — Twente

Streaki - Cambuur

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cambuur — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Cambuur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Cambuur — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cambuur — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Cambuur — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cambuur — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Cambuur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cambuur — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cambuur — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Cambuur — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cambuur — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cambuur — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cambuur — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cambuur — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Cambuur — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cambuur — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cambuur — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cambuur — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Twente

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Twente — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Twente — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Twente — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Twente — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Twente — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Twente — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Twente — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Twente — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Twente — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Twente — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Twente — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Twente — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Twente — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Twente — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Twente — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Twente — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Twente — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Twente — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Cambuur

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cambuur — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambuur — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambuur — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambuur — przegrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambuur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambuur — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambuur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambuur — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambuur — powyżej 1.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambuur — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu

Serie - Twente

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Twente — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Twente — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb CambuurCambuur14Herb TwenteTwente
09.04Herb TwenteTwente40Herb CambuurCambuur
23.10Herb CambuurCambuur01Herb TwenteTwente
06.03Herb TwenteTwente10Herb CambuurCambuur
28.08Herb CambuurCambuur20Herb TwenteTwente
03.05Herb TwenteTwente22Herb CambuurCambuur
14.12Herb CambuurCambuur01Herb TwenteTwente

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Twente jest o 11% lepsza niż Cambuur pod względem odsetku wygranych meczów.

CambuurDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.60
3.40
3.50
Strzelone
1.60
1.60
1.60
Stracone
2.00
1.80
1.90
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
57%
54%
56%
Śr. strzały/mecz
16.90
13.00
14.95
Śr. faule/mecz
9.70
11.60
10.65
TwenteDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.70
3.35
Strzelone
2.10
1.90
2.00
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
58%
53%
55%
Śr. strzały/mecz
19.11
17.11
18.11
Śr. faule/mecz
9.44
10.56
10.00

Ostatnie 10 meczów

Twente jest o +19% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Cambuur u siebie
1.90 gola/mecz
Twente na wyjeździe

Progi bramkowe

CambuurTwente
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCambuurTwente
Match Corners AVG
10.26 (38/40)
10.35 (20/20)
10.17 (18/20)
Over 6.5 Corners
92% (35/38)
95% (19/20)
89% (16/18)
Over 7.5 Corners
84% (32/38)
85% (17/20)
83% (15/18)
Over 8.5 Corners
71% (27/38)
75% (15/20)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
58% (22/38)
70% (14/20)
44% (8/18)
Over 10.5 Corners
50% (19/38)
55% (11/20)
44% (8/18)
Over 11.5 Corners
32% (12/38)
30% (6/20)
33% (6/18)
Over 12.5 Corners
18% (7/38)
20% (4/20)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
8% (3/38)
5% (1/20)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
0% (0/20)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCambuurTwente
Corners Earned Match
5.88
6.05
5.70
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Corners Earned
235
121
114

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cambuur notuje o 16% wyższy wynik niż Twente pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCambuurTwente
Match Cards AVG
3.63 (40/40)
3.90 (20/20)
3.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
145
78
67
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
0
1
0

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Twente jest o 78% lepsza niż Cambuur pod względem strzałów na mecz.

OgółemCambuurTwente
Strzały / mecz
17.00
12.75
22.67
Strzały celne / mecz
5.57
4.00
7.67
Strzały niecelne / mecz
7.86
5.75
10.67
Skuteczność strzałów
9.2%
7.8%
10.3%
Strzały na gola
10.82
12.75
9.71
Strzały celne na gola
3.55
4.00
3.29
Strzały Over 10.5
86% (6/7)
75% (3/4)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały Over 13.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały Over 14.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały celne Over 3.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
43% (3/7)
25% (1/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
43% (3/7)
25% (1/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
43% (3/7)
25% (1/4)
67% (2/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Twente notuje o 11% wyższy wynik niż Cambuur pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCambuurTwente
Match Offsides AVG
3.14
3.25
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (6/7)
100% (4/4)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
71% (5/7)
75% (3/4)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
1.57
1.50
1.67
Team Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Twente jest o 58% lepsza niż Cambuur pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCambuurTwente
xG (For)
1.49
1.19
1.88
xGA (Against)
1.51
2.26
0.51
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCambuurTwente
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Eredivisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AZ Alkmaar4400123.00
2PSV Eindhoven4310102.50
3Feyenoord422082.00
4Ajax321072.33
5GO Ahead Eagles421171.75
6Fortuna Sittard421171.75
7NEC Nijmegen320162.00
8Excelsior320162.00
9Twente320162.00
10Groningen420261.50
11Heerenveen412151.25
12Sparta Rotterdam411241.00
13PEC Zwolle410330.75
14Telstar310231.00
15Willem II301210.33
16ADO Den Haag401310.25
17Utrecht401310.25
18Cambuur400400.00