Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Fortuna Sittard
Streaki - Fortuna Sittard
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fortuna Sittard — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Fortuna Sittard — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Fortuna Sittard — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Fortuna Sittard — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Fortuna Sittard — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Fortuna Sittard — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Fortuna Sittard — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Fortuna Sittard — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Fortuna Sittard — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Fortuna Sittard — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Fortuna Sittard — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Fortuna Sittard — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Fortuna Sittard — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Fortuna Sittard — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Fortuna Sittard — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Fortuna Sittard — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Ajax
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ajax — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ajax — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ajax — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ajax — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ajax — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ajax — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ajax — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Ajax — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Ajax — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ajax — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ajax — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Ajax — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Ajax — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Ajax — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Ajax — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Ajax — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Fortuna Sittard
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fortuna Sittard — powyżej 1.5 gola w meczu w 23 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Sittard — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Sittard — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Sittard — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Sittard — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Sittard — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Sittard — poniżej 6.5 kartek w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Sittard — poniżej 6.5 kartek łącznie w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Sittard — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Ajax
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ajax — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — jest niepokonany w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ajax — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ajax jest o 83% lepsza niż Fortuna Sittard pod względem odsetku wygranych meczów.
| Fortuna Sittard | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.60 | 3.50 |
Strzelone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
Stracone | 1.90 | 2.20 | 2.05 |
BTTS % | 90% | 80% | 85% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 40% | 39% | 40% |
Śr. strzały/mecz | 11.10 | 11.22 | 11.16 |
Śr. faule/mecz | 9.20 | 10.22 | 9.68 |
| Ajax | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.20 | 3.30 |
Strzelone | 2.10 | 2.30 | 2.20 |
Stracone | 1.30 | 0.90 | 1.10 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 60% | 58% | 59% |
Śr. strzały/mecz | 20.22 | 16.50 | 18.26 |
Śr. faule/mecz | 10.22 | 9.80 | 10.00 |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs Groningen3-2
- 22.08.2026Lvs AZ Alkmaar0-2
- 15.08.2026Wvs Cambuur3-1
- 08.08.2026Dvs PSV Eindhoven2-2
- 17.07.2026Lvs Olympiakos Piraeus1-3
- 17.05.2026Lvs Utrecht0-2
- 10.05.2026Wvs PEC Zwolle3-2
- 03.05.2026Lvs Feyenoord1-2
- 25.04.2026Lvs Heerenveen1-2
- 12.04.2026Dvs NAC Breda1-1
- 30.08.2026Wvs Telstar4-0
- 27.08.2026Wvs FC Sion5-3
- 20.08.2026Wvs FC Sion4-2
- 16.08.2026Dvs Heerenveen2-2
- 13.08.2026Dvs Shelbourne2-2
- 09.08.2026Wvs PEC Zwolle2-0
- 06.08.2026Wvs Shelbourne3-1
- 30.07.2026Wvs Vojvodina4-1
- 23.07.2026Wvs Vojvodina4-1
- 18.07.2026Wvs Olympiakos Piraeus1-0
Progi bramkowe
| Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.50 (38/40) | 10.42 (19/20) | 10.58 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 87% (33/38) | 89% (17/19) | 84% (16/19) |
Over 7.5 Corners | 79% (30/38) | 79% (15/19) | 79% (15/19) |
Over 8.5 Corners | 71% (27/38) | 63% (12/19) | 79% (15/19) |
Over 9.5 Corners | 55% (21/38) | 42% (8/19) | 68% (13/19) |
Over 10.5 Corners | 50% (19/38) | 42% (8/19) | 58% (11/19) |
Over 11.5 Corners | 42% (16/38) | 37% (7/19) | 47% (9/19) |
Over 12.5 Corners | 32% (12/38) | 37% (7/19) | 26% (5/19) |
Over 13.5 Corners | 21% (8/38) | 21% (4/19) | 21% (4/19) |
Over 14.5 Corners | 16% (6/38) | 21% (4/19) | 11% (2/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.75 | 3.50 | 6.00 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 25% (5/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 15% (3/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 5% (1/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 0% (0/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 190 | 70 | 120 |
| Ogółem | Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.00 | 7.40 | 4.60 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 25% (5/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 95% (19/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (30/40) | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (24/40) | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 40% (16/40) | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 30% (12/40) | 45% (9/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 240 | 148 | 92 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.52 (40/40) | 3.55 (20/20) | 3.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 4.5 Cards | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 141 | 71 | 70 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Ajax jest o 139% lepsza niż Fortuna Sittard pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 13.57 | 8.50 | 20.33 |
Strzały celne / mecz | 5.29 | 4.50 | 6.33 |
Strzały niecelne / mecz | 3.86 | 1.75 | 6.67 |
Skuteczność strzałów | 16.8% | 23.5% | 13.1% |
Strzały na gola | 5.94 | 4.25 | 7.63 |
Strzały celne na gola | 2.31 | 2.25 | 2.38 |
Strzały Over 10.5 | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
Strzały Over 11.5 | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
Strzały Over 12.5 | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
Strzały Over 13.5 | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
Strzały Over 14.5 | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Fortuna Sittard notuje o 33% wyższy wynik niż Ajax pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.20 | 4.00 | 4.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 3.5 % | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Team Offsides AVG | 2.40 | 2.67 | 2.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Team Offsides Over 1.5 % | 80% (4/5) | 67% (2/3) | 100% (2/2) |
Team Offsides Over 2.5 % | 40% (2/5) | 67% (2/3) | 0% (0/2) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Ajax jest o 133% lepsza niż Fortuna Sittard pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.27 | 0.81 | 1.89 |
xGA (Against) | 1.44 | 1.75 | 1.03 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Fortuna Sittard | Ajax | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

