Football Stats
Herb Heart Of Midlothian
Heart Of MidlothianŚr. pkt/mecz 1.45
Szkocja / Premiership29 sierpnia 2026 16:00
Herb ST Johnstone
ST JohnstoneŚr. pkt/mecz 2.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Heart Of Midlothian

Streaki - Heart Of Midlothian

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Heart Of Midlothian — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Heart Of Midlothian — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Heart Of Midlothian — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Heart Of Midlothian — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Heart Of Midlothian — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Heart Of Midlothian — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Heart Of Midlothian — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Heart Of Midlothian — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - ST Johnstone

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ST Johnstone — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • ST Johnstone — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • ST Johnstone — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ST Johnstone — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ST Johnstone — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • ST Johnstone — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • ST Johnstone — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • ST Johnstone — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • ST Johnstone — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • ST Johnstone — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Heart Of Midlothian

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Heart Of Midlothian — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - ST Johnstone

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 ST Johnstone — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — powyżej 6.5 rożnych w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 4.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian21Herb ST JohnstoneST Johnstone
14.05Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian21Herb ST JohnstoneST Johnstone
23.02Herb ST JohnstoneST Johnstone12Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
22.12Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian21Herb ST JohnstoneST Johnstone
02.11Herb ST JohnstoneST Johnstone12Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
07.02Herb ST JohnstoneST Johnstone01Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
25.11Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian10Herb ST JohnstoneST Johnstone
05.08Herb ST JohnstoneST Johnstone02Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
04.03Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian30Herb ST JohnstoneST Johnstone
28.12Herb ST JohnstoneST Johnstone23Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. ST Johnstone jest o 63% lepsza niż Heart Of Midlothian pod względem odsetku wygranych meczów.

Heart Of MidlothianDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
3.60
3.05
Strzelone
1.80
1.10
1.45
Stracone
0.70
2.50
1.60
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
50%
0%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
51%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
14.67
15.22
14.94
Śr. faule/mecz
8.67
13.70
11.32
ST JohnstoneDomWyjazdOgółem
Win %
60%
70%
65%
Śr. goli/mecz
3.50
2.60
3.05
Strzelone
2.40
2.00
2.20
Stracone
1.10
0.60
0.85
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

ST Johnstone jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Heart Of Midlothian u siebie
2.00 gola/mecz
ST Johnstone na wyjeździe

Progi bramkowe

Heart Of MidlothianST Johnstone
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Heart Of Midlothian notuje o 37% wyższy wynik niż ST Johnstone pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemHeart Of MidlothianST Johnstone
Match Corners AVG
10.67 (21/40)
10.95 (19/20)
8.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
100% (21/21)
100% (19/19)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
95% (20/21)
100% (19/19)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
81% (17/21)
84% (16/19)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
67% (14/21)
74% (14/19)
0% (0/2)
Over 10.5 Corners
38% (8/21)
42% (8/19)
0% (0/2)
Over 11.5 Corners
19% (4/21)
21% (4/19)
0% (0/2)
Over 12.5 Corners
14% (3/21)
16% (3/19)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
14% (3/21)
16% (3/19)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
14% (3/21)
16% (3/19)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHeart Of MidlothianST Johnstone
Corners Earned Match
5.35
6.05
4.65
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
214
121
93

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Heart Of Midlothian notuje o 55% wyższy wynik niż ST Johnstone pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemHeart Of MidlothianST Johnstone
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
5.05 (20/20)
3.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
95% (19/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Total Cards
166
101
65
Highest in a Match
10
10
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Heart Of Midlothian jest o 42% lepsza niż ST Johnstone pod względem strzałów na mecz.

OgółemHeart Of MidlothianST Johnstone
Strzały / mecz
13.33
15.67
11.00
Strzały celne / mecz
4.83
6.00
3.67
Strzały niecelne / mecz
5.00
5.33
4.67
Skuteczność strzałów
15.0%
14.9%
15.2%
Strzały na gola
6.67
6.71
6.60
Strzały celne na gola
2.42
2.57
2.20
Strzały Over 10.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Heart Of Midlothian notuje o 67% wyższy wynik niż ST Johnstone pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemHeart Of MidlothianST Johnstone
Match Offsides AVG
2.67
3.33
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
1.33
1.67
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Heart Of Midlothian jest o 27% lepsza niż ST Johnstone pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemHeart Of MidlothianST Johnstone
xG (For)
1.53
1.71
1.35
xGA (Against)
1.37
1.45
1.29
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHeart Of MidlothianST Johnstone
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00