Football Stats
Herb Dundee
DundeeŚr. pkt/mecz 1.35
Szkocja / Premiership2 września 2026 20:45
Herb ST Johnstone
ST JohnstoneŚr. pkt/mecz 2.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Dundee

5W — Dundee4D1W — ST Johnstone

Streaki - Dundee

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dundee — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Dundee — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Dundee — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dundee — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Dundee — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dundee — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dundee — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Dundee — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundee — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Dundee — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Dundee — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Dundee — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Dundee — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Dundee — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Dundee — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dundee — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dundee — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dundee — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - ST Johnstone

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ST Johnstone — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • ST Johnstone — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ST Johnstone — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ST Johnstone — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ST Johnstone — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ST Johnstone — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ST Johnstone — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • ST Johnstone — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • ST Johnstone — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • ST Johnstone — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • ST Johnstone — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Dundee

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dundee — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — powyżej 7.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - ST Johnstone

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 ST Johnstone — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — powyżej 6.5 rożnych w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 4.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Johnstone — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.05Herb ST JohnstoneST Johnstone02Herb DundeeDundee
01.03Herb DundeeDundee11Herb ST JohnstoneST Johnstone
05.01Herb ST JohnstoneST Johnstone13Herb DundeeDundee
26.10Herb DundeeDundee12Herb ST JohnstoneST Johnstone
30.03Herb ST JohnstoneST Johnstone12Herb DundeeDundee
11.02Herb DundeeDundee21Herb ST JohnstoneST Johnstone
02.09Herb ST JohnstoneST Johnstone22Herb DundeeDundee
23.04Herb DundeeDundee11Herb ST JohnstoneST Johnstone
26.01Herb ST JohnstoneST Johnstone00Herb DundeeDundee
01.12Herb DundeeDundee10Herb ST JohnstoneST Johnstone

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. ST Johnstone jest o 86% lepsza niż Dundee pod względem odsetku wygranych meczów.

DundeeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.40
2.30
2.85
Strzelone
2.00
0.90
1.45
Stracone
1.40
1.40
1.40
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
50%
25%
Posiadanie piłki
47%
46%
47%
Śr. strzały/mecz
11.50
11.89
11.68
Śr. faule/mecz
8.30
9.44
8.84
ST JohnstoneDomWyjazdOgółem
Win %
60%
70%
65%
Śr. goli/mecz
3.50
2.90
3.20
Strzelone
2.40
2.10
2.25
Stracone
1.10
0.80
0.95
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

ST Johnstone jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Dundee u siebie
2.10 gola/mecz
ST Johnstone na wyjeździe

Progi bramkowe

DundeeST Johnstone
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDundeeST Johnstone
Match Corners AVG
9.36 (22/40)
9.37 (19/20)
9.33 (3/20)
Over 6.5 Corners
82% (18/22)
79% (15/19)
100% (3/3)
Over 7.5 Corners
77% (17/22)
79% (15/19)
67% (2/3)
Over 8.5 Corners
64% (14/22)
63% (12/19)
67% (2/3)
Over 9.5 Corners
50% (11/22)
53% (10/19)
33% (1/3)
Over 10.5 Corners
50% (11/22)
53% (10/19)
33% (1/3)
Over 11.5 Corners
23% (5/22)
21% (4/19)
33% (1/3)
Over 12.5 Corners
5% (1/22)
5% (1/19)
0% (0/3)
Over 13.5 Corners
0% (0/22)
0% (0/19)
0% (0/3)
Over 14.5 Corners
0% (0/22)
0% (0/19)
0% (0/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDundeeST Johnstone
Corners Earned Match
4.75
4.75
4.75
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Corners Earned
190
95
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dundee notuje o 25% wyższy wynik niż ST Johnstone pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDundeeST Johnstone
Match Cards AVG
3.65 (40/40)
4.05 (20/20)
3.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
146
81
65
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dundee jest o 23% lepsza niż ST Johnstone pod względem strzałów na mecz.

OgółemDundeeST Johnstone
Strzały / mecz
12.43
13.50
11.00
Strzały celne / mecz
4.00
4.25
3.67
Strzały niecelne / mecz
5.14
5.50
4.67
Skuteczność strzałów
11.5%
9.3%
15.2%
Strzały na gola
8.70
10.80
6.60
Strzały celne na gola
2.80
3.40
2.20
Strzały Over 10.5
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
43% (3/7)
50% (2/4)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
43% (3/7)
50% (2/4)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
43% (3/7)
50% (2/4)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDundeeST Johnstone
Match Offsides AVG
2.57
3.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
71% (5/7)
75% (3/4)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
43% (3/7)
50% (2/4)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
86% (6/7)
75% (3/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDundeeST Johnstone
xG (For)
1.30
1.27
1.35
xGA (Against)
1.54
1.73
1.29
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDundeeST Johnstone
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00