Football Stats
Herb Wolves
WolvesŚr. pkt/mecz 0.85
Anglia / Championship14 sierpnia 2026 21:00
Herb Blackburn
BlackburnŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Wolves

0W — Wolves1D0W — Blackburn

Streaki - Wolves

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wolves — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Wolves — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Wolves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wolves — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Wolves — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Wolves — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Wolves — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Wolves — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Wolves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Wolves — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Wolves — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wolves — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Wolves — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wolves — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wolves — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Blackburn

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Blackburn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Blackburn — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Blackburn — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Blackburn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Blackburn — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Blackburn — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Blackburn — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Blackburn — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Blackburn — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Blackburn — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Blackburn — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Serie - Wolves

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wolves — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — poniżej 4.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 19 meczach z rzędu

Serie - Blackburn

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Blackburn — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Blackburn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb WolvesWolves22Herb BlackburnBlackburn

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Blackburn jest o 100% lepsza niż Wolves pod względem odsetku wygranych meczów.

WolvesDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.40
2.20
2.30
Strzelone
1.00
0.50
0.75
Stracone
1.40
1.70
1.55
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
40%
42%
41%
Śr. strzały/mecz
9.80
11.10
10.45
Śr. faule/mecz
11.40
12.40
11.90
BlackburnDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
2.80
2.05
Strzelone
0.60
1.20
0.90
Stracone
0.70
1.60
1.15
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Blackburn jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Wolves u siebie
1.20 gola/mecz
Blackburn na wyjeździe

Progi bramkowe

WolvesBlackburn
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemWolvesBlackburn
Match Corners AVG
9.25 (20/40)
9.25 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWolvesBlackburn
Corners Earned Match
3.62
3.50
6.00
More Corners Than Opponent
24% (5/21)
25% (5/20)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
62% (13/21)
60% (12/20)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
48% (10/21)
45% (9/20)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
43% (9/21)
40% (8/20)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
29% (6/21)
25% (5/20)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/21)
10% (2/20)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/21)
0% (0/20)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/21)
0% (0/20)
0% (0/1)
Corners Earned
76
70
6

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Blackburn notuje o 61% wyższy wynik niż Wolves pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWolvesBlackburn
Match Cards AVG
4.48 (21/21)
4.35 (20/20)
7.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (20/20)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
95% (20/21)
95% (19/20)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
86% (18/21)
85% (17/20)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
62% (13/21)
60% (12/20)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
38% (8/21)
35% (7/20)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
33% (7/21)
30% (6/20)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
19% (4/21)
15% (3/20)
100% (1/1)
Over 7.5 Cards
10% (2/21)
10% (2/20)
0% (0/1)
Total Cards
94
87
7
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
7

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWolvesBlackburn
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Swansea4310102.50
2Charlton330093.00
3Wolves421171.75
4QPR321072.33
5Bristol City421171.75
6Middlesbrough320162.00
7Millwall320162.00
8West Brom320162.00
9Birmingham413061.50
10Sheffield Utd413061.50
11West Ham412151.25
12Blackburn412151.25
13Watford412151.25
14Bolton411241.00
15Derby411241.00
16Lincoln411241.00
17Southampton421130.75
18Cardiff303031.00
19Norwich410330.75
20Portsmouth410330.75
21Stoke City410330.75
22Wrexham302120.67
23Burnley301210.33
24Preston400400.00