Football Stats
Herb Blackburn
BlackburnŚr. pkt/mecz 1.25
Anglia / Championship22 sierpnia 2026 16:00
Herb Middlesbrough
MiddlesbroughŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Blackburn

5W — Blackburn3D2W — Middlesbrough

Streaki - Blackburn

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Blackburn — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Blackburn — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Blackburn — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Blackburn — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Blackburn — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Blackburn — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Blackburn — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Blackburn — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Blackburn — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Blackburn — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Blackburn — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Blackburn — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Blackburn — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Blackburn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Middlesbrough

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Middlesbrough — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Middlesbrough — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Middlesbrough — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Middlesbrough — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Middlesbrough — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Middlesbrough — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Middlesbrough — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Middlesbrough — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Middlesbrough — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Middlesbrough — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Middlesbrough — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Middlesbrough — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Middlesbrough — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Middlesbrough — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Middlesbrough — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Middlesbrough — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Middlesbrough — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Serie - Blackburn

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Blackburn — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Blackburn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Middlesbrough

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Middlesbrough — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb BlackburnBlackburn21Herb MiddlesbroughMiddlesbrough
21.03Herb BlackburnBlackburn00Herb MiddlesbroughMiddlesbrough
26.12Herb MiddlesbroughMiddlesbrough00Herb BlackburnBlackburn
04.04Herb BlackburnBlackburn02Herb MiddlesbroughMiddlesbrough
27.11Herb MiddlesbroughMiddlesbrough01Herb BlackburnBlackburn
16.03Herb MiddlesbroughMiddlesbrough00Herb BlackburnBlackburn
16.09Herb BlackburnBlackburn21Herb MiddlesbroughMiddlesbrough
29.12Herb BlackburnBlackburn12Herb MiddlesbroughMiddlesbrough
15.10Herb MiddlesbroughMiddlesbrough12Herb BlackburnBlackburn
24.01Herb BlackburnBlackburn10Herb MiddlesbroughMiddlesbrough

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Blackburn jest o 20% lepsza niż Middlesbrough pod względem odsetku wygranych meczów.

BlackburnDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
2.80
2.05
Strzelone
0.60
1.30
0.95
Stracone
0.70
1.50
1.10
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
MiddlesbroughDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.90
2.90
2.40
Strzelone
1.10
1.60
1.35
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
40%
20%
30%

Ostatnie 10 meczów

Middlesbrough jest o +167% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
Blackburn u siebie
1.60 gola/mecz
Middlesbrough na wyjeździe

Progi bramkowe

BlackburnMiddlesbrough
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 2.5
10% (1/10)
60% (6/10)
Over 3.5
0% (0/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Blackburn notuje o 133% wyższy wynik niż Middlesbrough pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBlackburnMiddlesbrough
Match Cards AVG
5.00 (2/2)
7.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
10
7
3
Highest in a Match
7
7
3
Lowest in a Match
3
7
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBlackburnMiddlesbrough
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Swansea4310102.50
2Charlton330093.00
3Wolves421171.75
4QPR321072.33
5Bristol City421171.75
6Middlesbrough320162.00
7Millwall320162.00
8West Brom320162.00
9Birmingham413061.50
10Sheffield Utd413061.50
11West Ham412151.25
12Blackburn412151.25
13Watford412151.25
14Bolton411241.00
15Derby411241.00
16Lincoln411241.00
17Southampton421130.75
18Cardiff303031.00
19Norwich410330.75
20Portsmouth410330.75
21Stoke City410330.75
22Wrexham302120.67
23Burnley301210.33
24Preston400400.00