Football Stats
Herb Girona
GironaŚr. pkt/mecz 1.00
Hiszpania / Segunda División13 września 2026 17:00
Herb Castellón
CastellónŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Girona

2W — Girona0D0W — Castellón

Streaki - Girona

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Girona — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Girona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Girona — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Girona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Girona — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Girona — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Girona — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Girona — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Girona — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Girona — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Girona — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Girona — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Girona — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Girona — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Girona — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Girona — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Girona — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Castellón

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Castellón — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Castellón — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Castellón — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Castellón — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Castellón — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Castellón — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Castellón — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Castellón — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Castellón — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Castellón — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Castellón — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Castellón — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Castellón — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Castellón — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Castellón — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Castellón — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Castellón — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Castellón — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Castellón — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Girona

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Girona — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Castellón

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Castellón — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Castellón — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Castellón — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Castellón — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Castellón — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Castellón — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Castellón — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Castellón — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.02Herb GironaGirona21Herb CastellónCastellón
24.10Herb CastellónCastellón01Herb GironaGirona

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Castellón jest o 100% lepsza niż Girona pod względem odsetku wygranych meczów.

GironaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.90
2.10
2.50
Strzelone
1.70
0.80
1.25
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
53%
54%
54%
Śr. strzały/mecz
15.80
12.20
14.00
Śr. faule/mecz
11.00
10.00
10.50
CastellónDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
3.40
3.05
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
58%
56%
57%
Śr. strzały/mecz
15.90
15.30
15.60
Śr. faule/mecz
14.40
14.40
14.40

Ostatnie 10 meczów

Girona jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Girona u siebie
1.60 gola/mecz
Castellón na wyjeździe

Progi bramkowe

GironaCastellón
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGironaCastellón
Match Corners AVG
9.53 (40/40)
9.30 (20/20)
9.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGironaCastellón
Corners Earned Match
5.50
4.70
6.30
More Corners Than Opponent
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
63% (25/40)
45% (9/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Corners Earned
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
220
94
126

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Castellón notuje o 33% wyższy wynik niż Girona pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGironaCastellón
Match Cards AVG
5.35 (40/40)
4.60 (20/20)
6.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
45% (9/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
25% (5/20)
65% (13/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Total Cards
214
92
122
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGironaCastellón
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Segunda División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Granada CF321072.33
2Leganes321072.33
3Castellón321072.33
4Sporting Gijon321072.33
5Mallorca320162.00
6Tenerife320162.00
7Las Palmas320162.00
8Eibar320162.00
9Sabadell312051.67
10Girona311141.33
11Celta de Vigo II311141.33
12Burgos311141.33
13Real Sociedad II311141.33
14Oviedo311141.33
15FC Andorra310231.00
16Almeria310231.00
17Cadiz303031.00
18Cordoba310231.00
19Valladolid301210.33
20Eldense301210.33
21Albacete300300.00
22AD Ceuta FC300300.00