Football Stats
Herb Real Betis
Real BetisŚr. pkt/mecz 1.55
Hiszpania / La Liga4 września 2026 21:00
Herb Real Madrid
Real MadridŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Real Betis

1W — Real Betis5D4W — Real Madrid

Streaki - Real Betis

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Betis — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Real Betis — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Real Betis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Real Betis — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Real Betis — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Real Betis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Real Betis — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Real Betis — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Real Betis — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Real Betis — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Real Betis — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Real Betis — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Real Betis — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Real Betis — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Real Betis — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Real Betis — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Real Betis — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Real Madrid

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Madrid — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Madrid — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Madrid — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Madrid — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Madrid — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Real Madrid — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Real Madrid — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Real Madrid — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Real Madrid — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Real Madrid — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Real Madrid — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Real Madrid — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Real Madrid — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Real Betis

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Betis — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Betis — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Betis — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Betis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Betis — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Betis — powyżej 1.5 spalonych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Betis — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Betis — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Betis — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Betis — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Betis — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 39 meczach z rzędu

Serie - Real Madrid

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Madrid — wygrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 75 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.04Herb Real BetisReal Betis11Herb Real MadridReal Madrid
04.01Herb Real MadridReal Madrid51Herb Real BetisReal Betis
01.03Herb Real BetisReal Betis21Herb Real MadridReal Madrid
01.09Herb Real MadridReal Madrid20Herb Real BetisReal Betis
25.05Herb Real MadridReal Madrid00Herb Real BetisReal Betis
09.12Herb Real BetisReal Betis11Herb Real MadridReal Madrid
05.03Herb Real BetisReal Betis00Herb Real MadridReal Madrid
03.09Herb Real MadridReal Madrid21Herb Real BetisReal Betis
20.05Herb Real MadridReal Madrid00Herb Real BetisReal Betis
28.08Herb Real BetisReal Betis01Herb Real MadridReal Madrid

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Madrid jest o 50% lepsza niż Real Betis pod względem odsetku wygranych meczów.

Real BetisDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
3.20
2.85
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
52%
49%
50%
Śr. strzały/mecz
15.00
12.10
13.55
Śr. faule/mecz
11.50
9.20
10.35
Real MadridDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.60
2.70
3.15
Strzelone
2.50
1.40
1.95
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
59%
56%
58%
Śr. strzały/mecz
18.60
12.50
15.55
Śr. faule/mecz
8.80
10.20
9.50

Ostatnie 10 meczów

Real Madrid jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Real Betis u siebie
1.40 gola/mecz
Real Madrid na wyjeździe

Progi bramkowe

Real BetisReal Madrid
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Real Madrid notuje o 14% wyższy wynik niż Real Betis pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemReal BetisReal Madrid
Match Corners AVG
9.85 (39/40)
9.20 (20/20)
10.53 (19/20)
Over 6.5 Corners
92% (36/39)
95% (19/20)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
79% (31/39)
75% (15/20)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
72% (28/39)
65% (13/20)
79% (15/19)
Over 9.5 Corners
54% (21/39)
45% (9/20)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
38% (15/39)
25% (5/20)
53% (10/19)
Over 11.5 Corners
23% (9/39)
15% (3/20)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
15% (6/39)
10% (2/20)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
0% (0/20)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
0% (0/20)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemReal BetisReal Madrid
Corners Earned Match
5.17
4.25
6.10
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
55% (11/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
20% (4/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Corners Earned
207
85
122

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Real Madrid notuje o 9% wyższy wynik niż Real Betis pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemReal BetisReal Madrid
Match Cards AVG
4.60 (40/40)
4.40 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
184
88
96
Highest in a Match
12
7
12
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Real Betis jest o 18% lepsza niż Real Madrid pod względem strzałów na mecz.

OgółemReal BetisReal Madrid
Strzały / mecz
16.33
17.67
15.00
Strzały celne / mecz
6.67
5.33
8.00
Strzały niecelne / mecz
5.67
8.67
2.67
Skuteczność strzałów
14.3%
7.5%
22.2%
Strzały na gola
7.00
13.25
4.50
Strzały celne na gola
2.86
4.00
2.40
Strzały Over 10.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały Over 12.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 5.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Real Betis notuje o 33% wyższy wynik niż Real Madrid pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemReal BetisReal Madrid
Match Offsides AVG
2.33
3.00
1.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
1.17
1.33
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Real Madrid jest o 54% lepsza niż Real Betis pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemReal BetisReal Madrid
xG (For)
1.58
1.24
1.91
xGA (Against)
1.22
1.85
0.59
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemReal BetisReal Madrid
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33