Football Stats
Herb Elche
ElcheŚr. pkt/mecz 1.05
Hiszpania / La Liga16 września 2026 17:00
Herb Real Madrid
Real MadridŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Elche

0W — Elche3D5W — Real Madrid

Streaki - Elche

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Elche — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Elche — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Elche — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Elche — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Elche — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Elche — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Elche — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Elche — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Elche — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Elche — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Elche — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Elche — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
  • Elche — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Elche — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Elche — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Elche — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Elche — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Elche — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Real Madrid

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Madrid — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Madrid — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Madrid — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Madrid — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Madrid — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Real Madrid — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Real Madrid — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Real Madrid — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Real Madrid — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Real Madrid — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Real Madrid — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Real Madrid — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Real Madrid — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Elche

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Elche — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Elche — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Elche — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Elche — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Elche — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Elche — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Elche — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Elche — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Elche — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Elche — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Real Madrid

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Madrid — wygrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 75 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.03Herb Real MadridReal Madrid41Herb ElcheElche
23.11Herb ElcheElche22Herb Real MadridReal Madrid
15.02Herb Real MadridReal Madrid40Herb ElcheElche
19.10Herb ElcheElche03Herb Real MadridReal Madrid
23.01Herb Real MadridReal Madrid22Herb ElcheElche
30.10Herb ElcheElche12Herb Real MadridReal Madrid
13.03Herb Real MadridReal Madrid21Herb ElcheElche
30.12Herb ElcheElche11Herb Real MadridReal Madrid

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Madrid jest o 140% lepsza niż Elche pod względem odsetku wygranych meczów.

ElcheDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.90
3.10
3.00
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.60
2.00
1.80
BTTS %
60%
90%
75%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
58%
54%
56%
Śr. strzały/mecz
12.33
9.40
10.79
Śr. faule/mecz
14.00
14.80
14.42
Real MadridDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.60
2.70
3.15
Strzelone
2.50
1.40
1.95
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
59%
56%
58%
Śr. strzały/mecz
18.60
12.50
15.55
Śr. faule/mecz
8.80
10.20
9.50

Ostatnie 10 meczów

Real Madrid jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Elche u siebie
1.40 gola/mecz
Real Madrid na wyjeździe

Progi bramkowe

ElcheReal Madrid
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Real Madrid notuje o 22% wyższy wynik niż Elche pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemElcheReal Madrid
Match Corners AVG
9.58 (38/40)
8.63 (19/20)
10.53 (19/20)
Over 6.5 Corners
76% (29/38)
63% (12/19)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
71% (27/38)
58% (11/19)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
66% (25/38)
53% (10/19)
79% (15/19)
Over 9.5 Corners
53% (20/38)
42% (8/19)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
39% (15/38)
26% (5/19)
53% (10/19)
Over 11.5 Corners
29% (11/38)
26% (5/19)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
24% (9/38)
26% (5/19)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
16% (6/38)
16% (3/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
13% (5/38)
11% (2/19)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemElcheReal Madrid
Corners Earned Match
5.40
4.70
6.10
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
55% (11/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Corners Earned
216
94
122

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemElcheReal Madrid
Match Cards AVG
4.75 (40/40)
4.70 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
190
94
96
Highest in a Match
12
9
12
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Real Madrid jest o 25% lepsza niż Elche pod względem strzałów na mecz.

OgółemElcheReal Madrid
Strzały / mecz
13.50
12.00
15.00
Strzały celne / mecz
6.50
5.00
8.00
Strzały niecelne / mecz
3.33
4.00
2.67
Skuteczność strzałów
16.0%
8.3%
22.2%
Strzały na gola
6.23
12.00
4.50
Strzały celne na gola
3.00
5.00
2.40
Strzały Over 10.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały Over 12.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 5.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Elche notuje o 33% wyższy wynik niż Real Madrid pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemElcheReal Madrid
Match Offsides AVG
2.83
4.00
1.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
1.17
1.33
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Real Madrid jest o 80% lepsza niż Elche pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemElcheReal Madrid
xG (For)
1.49
1.06
1.91
xGA (Against)
1.29
1.99
0.59
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemElcheReal Madrid
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33