Football Stats
Herb Borussia Dortmund
Borussia DortmundŚr. pkt/mecz 2.05
Niemcy / Bundesliga29 sierpnia 2026 18:30
Herb Hamburger SV
Hamburger SVŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Borussia Dortmund

Streaki - Borussia Dortmund

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Borussia Dortmund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Borussia Dortmund — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Borussia Dortmund — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Borussia Dortmund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Borussia Dortmund — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Borussia Dortmund — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Borussia Dortmund — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Borussia Dortmund — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Borussia Dortmund — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Borussia Dortmund — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Borussia Dortmund — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Borussia Dortmund — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Borussia Dortmund — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Borussia Dortmund — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Borussia Dortmund — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Borussia Dortmund — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Borussia Dortmund — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Borussia Dortmund — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Borussia Dortmund — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Borussia Dortmund — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Hamburger SV

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hamburger SV — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hamburger SV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hamburger SV — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Hamburger SV — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Hamburger SV — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Hamburger SV — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Borussia Dortmund

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Borussia Dortmund — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Dortmund — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Dortmund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Dortmund — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Dortmund — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Dortmund — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Dortmund — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Dortmund — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Hamburger SV

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hamburger SV — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 70 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — powyżej 1.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Borussia DortmundBorussia Dortmund20Herb Hamburger SVHamburger SV
21.03Herb Borussia DortmundBorussia Dortmund32Herb Hamburger SVHamburger SV
08.11Herb Hamburger SVHamburger SV11Herb Borussia DortmundBorussia Dortmund
10.02Herb Borussia DortmundBorussia Dortmund20Herb Hamburger SVHamburger SV
20.09Herb Hamburger SVHamburger SV03Herb Borussia DortmundBorussia Dortmund

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Borussia Dortmund jest o 117% lepsza niż Hamburger SV pod względem odsetku wygranych meczów.

Borussia DortmundDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
3.90
3.00
3.45
Strzelone
2.70
1.80
2.25
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
56%
51%
54%
Śr. strzały/mecz
15.40
12.44
14.00
Śr. faule/mecz
11.50
11.89
11.68
Hamburger SVDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
2.80
2.75
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
1.40
1.40
1.40
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
45%
44%
44%
Śr. strzały/mecz
12.70
10.50
11.60
Śr. faule/mecz
11.70
10.60
11.15

Ostatnie 10 meczów

Borussia Dortmund jest o +93% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
Borussia Dortmund u siebie
1.40 gola/mecz
Hamburger SV na wyjeździe

Progi bramkowe

Borussia DortmundHamburger SV
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Hamburger SV notuje o 14% wyższy wynik niż Borussia Dortmund pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBorussia DortmundHamburger SV
Match Corners AVG
9.69 (39/40)
9.05 (19/20)
10.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
87% (34/39)
84% (16/19)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
74% (29/39)
63% (12/19)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
69% (27/39)
53% (10/19)
85% (17/20)
Over 9.5 Corners
49% (19/39)
37% (7/19)
60% (12/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/39)
26% (5/19)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/39)
26% (5/19)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
23% (9/39)
21% (4/19)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/39)
16% (3/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
5% (1/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBorussia DortmundHamburger SV
Corners Earned Match
4.35
5.15
3.55
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
50% (10/20)
10% (2/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
60% (12/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
174
103
71

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Hamburger SV notuje o 26% wyższy wynik niż Borussia Dortmund pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBorussia DortmundHamburger SV
Match Cards AVG
4.40 (40/40)
3.90 (20/20)
4.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Total Cards
176
78
98
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Borussia Dortmund jest o 186% lepsza niż Hamburger SV pod względem strzałów na mecz.

OgółemBorussia DortmundHamburger SV
Strzały / mecz
13.50
20.00
7.00
Strzały celne / mecz
4.50
6.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
10.00
4.00
Skuteczność strzałów
7.4%
10.0%
0.0%
Strzały na gola
13.50
10.00
Strzały celne na gola
4.50
3.00
Strzały Over 10.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemBorussia DortmundHamburger SV
Match Offsides AVG
2.00
2.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Borussia Dortmund jest o 104% lepsza niż Hamburger SV pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBorussia DortmundHamburger SV
xG (For)
1.05
1.41
0.69
xGA (Against)
1.05
0.69
1.41
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBorussia DortmundHamburger SV
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00