Football Stats
Herb RB Leipzig
RB LeipzigŚr. pkt/mecz 1.80
Niemcy / Bundesliga29 sierpnia 2026 15:30
Herb Borussia Mönchengladbach
Borussia MönchengladbachŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy RB Leipzig

Streaki - RB Leipzig

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • RB Leipzig — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • RB Leipzig — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • RB Leipzig — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • RB Leipzig — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • RB Leipzig — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • RB Leipzig — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • RB Leipzig — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • RB Leipzig — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • RB Leipzig — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • RB Leipzig — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • RB Leipzig — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • RB Leipzig — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Borussia Mönchengladbach

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Borussia Mönchengladbach — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Borussia Mönchengladbach — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Borussia Mönchengladbach — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - RB Leipzig

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 RB Leipzig — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 RB Leipzig — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Borussia Mönchengladbach

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Borussia Mönchengladbach — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 32 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb RB LeipzigRB Leipzig30Herb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
11.04Herb RB LeipzigRB Leipzig10Herb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
28.11Herb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach00Herb RB LeipzigRB Leipzig
29.03Herb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach10Herb RB LeipzigRB Leipzig
09.11Herb RB LeipzigRB Leipzig00Herb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
17.02Herb RB LeipzigRB Leipzig20Herb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
23.09Herb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach01Herb RB LeipzigRB Leipzig
11.03Herb RB LeipzigRB Leipzig30Herb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach
17.09Herb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach30Herb RB LeipzigRB Leipzig
02.05Herb Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach31Herb RB LeipzigRB Leipzig

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. RB Leipzig jest o 83% lepsza niż Borussia Mönchengladbach pod względem odsetku wygranych meczów.

RB LeipzigDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.50
3.40
3.45
Strzelone
2.10
1.80
1.95
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
60%
52%
56%
Śr. strzały/mecz
17.40
14.20
15.80
Śr. faule/mecz
7.60
11.20
9.40
Borussia MönchengladbachDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
2.90
2.80
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
48%
52%
50%
Śr. strzały/mecz
12.30
13.50
12.90
Śr. faule/mecz
10.30
10.80
10.55

Ostatnie 10 meczów

RB Leipzig jest o +75% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
RB Leipzig u siebie
1.20 gola/mecz
Borussia Mönchengladbach na wyjeździe

Progi bramkowe

RB LeipzigBorussia Mönchengladbach
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. RB Leipzig notuje o 26% wyższy wynik niż Borussia Mönchengladbach pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRB LeipzigBorussia Mönchengladbach
Match Corners AVG
8.43 (40/40)
9.40 (20/20)
7.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Over 7.5 Corners
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Over 8.5 Corners
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 9.5 Corners
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRB LeipzigBorussia Mönchengladbach
Corners Earned Match
4.38
5.45
3.30
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
85% (17/20)
50% (10/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
55% (11/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Corners Earned
175
109
66

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Borussia Mönchengladbach notuje o 36% wyższy wynik niż RB Leipzig pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRB LeipzigBorussia Mönchengladbach
Match Cards AVG
3.77 (40/40)
3.20 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Total Cards
151
64
87
Highest in a Match
11
7
11
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. RB Leipzig jest o 79% lepsza niż Borussia Mönchengladbach pod względem strzałów na mecz.

OgółemRB LeipzigBorussia Mönchengladbach
Strzały / mecz
19.50
25.00
14.00
Strzały celne / mecz
7.50
11.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
7.50
10.00
5.00
Skuteczność strzałów
7.7%
12.0%
0.0%
Strzały na gola
13.00
8.33
Strzały celne na gola
5.00
3.67
Strzały Over 10.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemRB LeipzigBorussia Mönchengladbach
Match Offsides AVG
5.00
5.00
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
2.50
0.00
5.00
Team Offsides Over 0.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. RB Leipzig jest o 334% lepsza niż Borussia Mönchengladbach pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRB LeipzigBorussia Mönchengladbach
xG (For)
2.43
3.95
0.91
xGA (Against)
2.43
0.91
3.95
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRB LeipzigBorussia Mönchengladbach
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 2.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 3.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00