Football Stats
Herb Eintracht Frankfurt
Eintracht FrankfurtŚr. pkt/mecz 1.15
Niemcy / Bundesliga6 września 2026 17:30
Herb FC Augsburg
FC AugsburgŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Eintracht Frankfurt

Streaki - Eintracht Frankfurt

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eintracht Frankfurt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Eintracht Frankfurt — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Eintracht Frankfurt — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Eintracht Frankfurt — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Eintracht Frankfurt — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Eintracht Frankfurt — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FC Augsburg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Augsburg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC Augsburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC Augsburg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Augsburg — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Augsburg — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Augsburg — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Augsburg — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Augsburg — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Augsburg — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • FC Augsburg — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • FC Augsburg — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Augsburg — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Augsburg — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Augsburg — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Augsburg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Eintracht Frankfurt

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Eintracht Frankfurt — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 6.5 rożnych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - FC Augsburg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Augsburg — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Augsburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Augsburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Augsburg — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Augsburg — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Augsburg — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Augsburg — poniżej 4.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Augsburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.04Herb FC AugsburgFC Augsburg11Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
13.12Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt10Herb FC AugsburgFC Augsburg
20.04Herb FC AugsburgFC Augsburg00Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
07.12Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt22Herb FC AugsburgFC Augsburg
19.04Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt31Herb FC AugsburgFC Augsburg
03.12Herb FC AugsburgFC Augsburg21Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
29.04Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt11Herb FC AugsburgFC Augsburg
05.11Herb FC AugsburgFC Augsburg12Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
16.01Herb FC AugsburgFC Augsburg11Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
21.08Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt00Herb FC AugsburgFC Augsburg

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Augsburg jest o 100% lepsza niż Eintracht Frankfurt pod względem odsetku wygranych meczów.

Eintracht FrankfurtDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.50
4.30
3.90
Strzelone
1.70
2.60
2.15
Stracone
1.80
1.70
1.75
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
54%
57%
55%
Śr. strzały/mecz
13.10
9.89
11.58
Śr. faule/mecz
10.20
9.78
10.00
FC AugsburgDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.20
3.00
3.10
Strzelone
1.90
1.40
1.65
Stracone
1.30
1.60
1.45
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
43%
42%
43%
Śr. strzały/mecz
14.60
12.70
13.65
Śr. faule/mecz
10.30
8.40
9.35

Ostatnie 10 meczów

Eintracht Frankfurt jest o +21% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Eintracht Frankfurt u siebie
1.40 gola/mecz
FC Augsburg na wyjeździe

Progi bramkowe

Eintracht FrankfurtFC Augsburg
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Augsburg notuje o 12% wyższy wynik niż Eintracht Frankfurt pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemEintracht FrankfurtFC Augsburg
Match Corners AVG
10.54 (39/40)
9.95 (19/20)
11.10 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (35/39)
95% (18/19)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
79% (31/39)
79% (15/19)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
69% (27/39)
63% (12/19)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
64% (25/39)
58% (11/19)
70% (14/20)
Over 10.5 Corners
49% (19/39)
42% (8/19)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
38% (15/39)
26% (5/19)
50% (10/20)
Over 12.5 Corners
31% (12/39)
16% (3/19)
45% (9/20)
Over 13.5 Corners
26% (10/39)
11% (2/19)
40% (8/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/39)
5% (1/19)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEintracht FrankfurtFC Augsburg
Corners Earned Match
4.78
4.40
5.15
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Corners Earned
191
88
103

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Eintracht Frankfurt notuje o 19% wyższy wynik niż FC Augsburg pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemEintracht FrankfurtFC Augsburg
Match Cards AVG
4.00 (40/40)
4.35 (20/20)
3.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
95% (19/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
160
87
73
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. FC Augsburg jest o 118% lepsza niż Eintracht Frankfurt pod względem strzałów na mecz.

OgółemEintracht FrankfurtFC Augsburg
Strzały / mecz
17.50
11.00
24.00
Strzały celne / mecz
8.00
3.00
13.00
Strzały niecelne / mecz
4.50
3.00
6.00
Skuteczność strzałów
17.1%
27.3%
12.5%
Strzały na gola
5.83
3.67
8.00
Strzały celne na gola
2.67
1.00
4.33
Strzały Over 10.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Augsburg notuje o 50% wyższy wynik niż Eintracht Frankfurt pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemEintracht FrankfurtFC Augsburg
Match Offsides AVG
4.50
4.00
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
2.50
2.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. FC Augsburg jest o 157% lepsza niż Eintracht Frankfurt pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemEintracht FrankfurtFC Augsburg
xG (For)
2.45
1.37
3.52
xGA (Against)
1.73
1.92
1.54
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEintracht FrankfurtFC Augsburg
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 2.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 3.5
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00