Football Stats
Herb Hamburger SV
Hamburger SVŚr. pkt/mecz 1.25
Niemcy / Bundesliga6 września 2026 15:30
Herb FSV Mainz 05
FSV Mainz 05Śr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Hamburger SV

1W — Hamburger SV2D1W — FSV Mainz 05

Streaki - Hamburger SV

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hamburger SV — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Hamburger SV — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Hamburger SV — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Hamburger SV — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Hamburger SV — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Hamburger SV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Hamburger SV — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hamburger SV — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FSV Mainz 05

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FSV Mainz 05 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FSV Mainz 05 — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Hamburger SV

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hamburger SV — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 71 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — powyżej 1.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hamburger SV — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - FSV Mainz 05

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 32 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.02Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0511Herb Hamburger SVHamburger SV
05.10Herb Hamburger SVHamburger SV40Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
03.03Herb Hamburger SVHamburger SV00Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
14.10Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0532Herb Hamburger SVHamburger SV

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FSV Mainz 05 jest o 67% lepsza niż Hamburger SV pod względem odsetku wygranych meczów.

Hamburger SVDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
3.00
2.85
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
45%
43%
44%
Śr. strzały/mecz
12.70
10.70
11.70
Śr. faule/mecz
11.70
11.20
11.45
FSV Mainz 05DomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.30
3.15
Strzelone
1.60
2.20
1.90
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
44%
42%
43%
Śr. strzały/mecz
15.30
12.00
13.74
Śr. faule/mecz
10.90
9.00
10.00

Ostatnie 10 meczów

FSV Mainz 05 jest o +69% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Hamburger SV u siebie
2.20 gola/mecz
FSV Mainz 05 na wyjeździe

Progi bramkowe

Hamburger SVFSV Mainz 05
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemHamburger SVFSV Mainz 05
Match Corners AVG
10.21 (39/40)
10.05 (20/20)
10.37 (19/20)
Over 6.5 Corners
87% (34/39)
85% (17/20)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
85% (33/39)
80% (16/20)
89% (17/19)
Over 8.5 Corners
77% (30/39)
80% (16/20)
74% (14/19)
Over 9.5 Corners
56% (22/39)
60% (12/20)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
38% (15/39)
40% (8/20)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
31% (12/39)
30% (6/20)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
28% (11/39)
25% (5/20)
32% (6/19)
Over 13.5 Corners
15% (6/39)
10% (2/20)
21% (4/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
5% (1/20)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHamburger SVFSV Mainz 05
Corners Earned Match
4.38
3.40
5.35
More Corners Than Opponent
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
35% (7/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
175
68
107

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Hamburger SV notuje o 27% wyższy wynik niż FSV Mainz 05 pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemHamburger SVFSV Mainz 05
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
5.00 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
179
100
79
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
2
2
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. FSV Mainz 05 jest o 214% lepsza niż Hamburger SV pod względem strzałów na mecz.

OgółemHamburger SVFSV Mainz 05
Strzały / mecz
14.50
7.00
22.00
Strzały celne / mecz
3.50
3.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
8.00
4.00
12.00
Skuteczność strzałów
0.0%
0.0%
0.0%
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemHamburger SVFSV Mainz 05
Match Offsides AVG
2.00
2.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. FSV Mainz 05 jest o 80% lepsza niż Hamburger SV pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemHamburger SVFSV Mainz 05
xG (For)
0.96
0.69
1.24
xGA (Against)
1.08
1.41
0.76
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHamburger SVFSV Mainz 05
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00