Football Stats
Herb FSV Mainz 05
FSV Mainz 05Śr. pkt/mecz 1.75
Niemcy / Bundesliga12 września 2026 15:30
Herb Eintracht Frankfurt
Eintracht FrankfurtŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FSV Mainz 05

Streaki - FSV Mainz 05

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FSV Mainz 05 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FSV Mainz 05 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FSV Mainz 05 — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FSV Mainz 05 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FSV Mainz 05 — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FSV Mainz 05 — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Eintracht Frankfurt

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eintracht Frankfurt — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Eintracht Frankfurt — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Eintracht Frankfurt — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Eintracht Frankfurt — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Eintracht Frankfurt — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Eintracht Frankfurt — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - FSV Mainz 05

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 32 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FSV Mainz 05 — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Eintracht Frankfurt

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Eintracht Frankfurt — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 6.5 rożnych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Eintracht Frankfurt — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.03Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0521Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
09.11Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt10Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
04.05Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0511Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
21.12Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt13Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
26.01Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt10Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
27.08Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0511Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
13.05Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt30Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05
13.11Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0511Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
14.05Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 0522Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
18.12Herb Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt10Herb FSV Mainz 05FSV Mainz 05

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FSV Mainz 05 jest o 100% lepsza niż Eintracht Frankfurt pod względem odsetku wygranych meczów.

FSV Mainz 05DomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.30
3.15
Strzelone
1.60
2.20
1.90
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
44%
42%
43%
Śr. strzały/mecz
15.30
12.00
13.74
Śr. faule/mecz
10.90
9.00
10.00
Eintracht FrankfurtDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.50
4.30
3.90
Strzelone
1.70
2.60
2.15
Stracone
1.80
1.70
1.75
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
54%
57%
55%
Śr. strzały/mecz
13.10
9.89
11.58
Śr. faule/mecz
10.20
9.78
10.00

Ostatnie 10 meczów

Eintracht Frankfurt jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
FSV Mainz 05 u siebie
2.60 gola/mecz
Eintracht Frankfurt na wyjeździe

Progi bramkowe

FSV Mainz 05Eintracht Frankfurt
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFSV Mainz 05Eintracht Frankfurt
Match Corners AVG
10.16 (38/40)
10.37 (19/20)
9.95 (19/20)
Over 6.5 Corners
92% (35/38)
89% (17/19)
95% (18/19)
Over 7.5 Corners
84% (32/38)
89% (17/19)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
68% (26/38)
74% (14/19)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
55% (21/38)
53% (10/19)
58% (11/19)
Over 10.5 Corners
39% (15/38)
37% (7/19)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
29% (11/38)
32% (6/19)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
24% (9/38)
32% (6/19)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
16% (6/38)
21% (4/19)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/19)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFSV Mainz 05Eintracht Frankfurt
Corners Earned Match
4.88
5.35
4.40
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
195
107
88

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Eintracht Frankfurt notuje o 10% wyższy wynik niż FSV Mainz 05 pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFSV Mainz 05Eintracht Frankfurt
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
3.95 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
166
79
87
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. FSV Mainz 05 jest o 100% lepsza niż Eintracht Frankfurt pod względem strzałów na mecz.

OgółemFSV Mainz 05Eintracht Frankfurt
Strzały / mecz
16.50
22.00
11.00
Strzały celne / mecz
3.50
4.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
7.50
12.00
3.00
Skuteczność strzałów
9.1%
0.0%
27.3%
Strzały na gola
11.00
3.67
Strzały celne na gola
2.33
1.00
Strzały Over 10.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Eintracht Frankfurt notuje o 100% wyższy wynik niż FSV Mainz 05 pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFSV Mainz 05Eintracht Frankfurt
Match Offsides AVG
3.00
2.00
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
1.50
1.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Eintracht Frankfurt jest o 10% lepsza niż FSV Mainz 05 pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFSV Mainz 05Eintracht Frankfurt
xG (For)
1.31
1.24
1.37
xGA (Against)
1.34
0.76
1.92
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFSV Mainz 05Eintracht Frankfurt
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 3.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 4.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 5.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00