Football Stats
Herb Benfica
BenficaŚr. pkt/mecz 2.05
Portugalia / Primeira Liga9 sierpnia 2026 21:30
Herb Academico Viseu
Academico ViseuŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Benfica

0W — Benfica1D0W — Academico Viseu

Streaki - Benfica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Benfica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Benfica — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Benfica — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Benfica — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Benfica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Benfica — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Benfica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Benfica — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Benfica — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Benfica — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Benfica — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Benfica — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Benfica — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Benfica — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Benfica — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Benfica — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Benfica — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
  • Benfica — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Benfica — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Benfica — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Benfica — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Academico Viseu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Academico Viseu — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Academico Viseu — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Academico Viseu — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Academico Viseu — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Academico Viseu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Academico Viseu — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Academico Viseu — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Academico Viseu — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Academico Viseu — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Academico Viseu — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Academico Viseu — powyżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Academico Viseu — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Academico Viseu — powyżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Academico Viseu — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Academico Viseu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Academico Viseu — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Academico Viseu — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Benfica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Benfica — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 1.5 gola w meczu w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 7.5 rożnych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Academico Viseu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Academico Viseu — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Academico Viseu — zachowuje czyste konto w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Academico Viseu — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Academico Viseu — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Academico Viseu — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Academico Viseu — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb BenficaBenfica22Herb Academico ViseuAcademico Viseu

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Benfica jest o 20% lepsza niż Academico Viseu pod względem odsetku wygranych meczów.

BenficaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
4.10
2.80
3.45
Strzelone
3.20
1.60
2.40
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
60%
90%
75%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
55%
56%
Śr. strzały/mecz
15.33
16.86
Śr. faule/mecz
9.67
10.47
Academico ViseuDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.30
2.40
2.35
Strzelone
1.70
1.30
1.50
Stracone
0.60
1.10
0.85
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Benfica jest o +146% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.20 gola/mecz
Benfica u siebie
1.30 gola/mecz
Academico Viseu na wyjeździe

Progi bramkowe

BenficaAcademico Viseu
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Benfica notuje o 27% wyższy wynik niż Academico Viseu pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBenficaAcademico Viseu
Match Corners AVG
11.31 (16/40)
11.47 (15/20)
9.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (16/16)
100% (15/15)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (16/16)
100% (15/15)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
81% (13/16)
80% (12/15)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
75% (12/16)
80% (12/15)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
56% (9/16)
60% (9/15)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
31% (5/16)
33% (5/15)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
25% (4/16)
27% (4/15)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
25% (4/16)
27% (4/15)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
19% (3/16)
20% (3/15)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBenficaAcademico Viseu
Corners Earned Match
8.00
8.15
5.00
More Corners Than Opponent
81% (17/21)
80% (16/20)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (21/21)
100% (20/20)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
90% (19/21)
90% (18/20)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
81% (17/21)
80% (16/20)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
76% (16/21)
80% (16/20)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
67% (14/21)
70% (14/20)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
52% (11/21)
55% (11/20)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
38% (8/21)
40% (8/20)
0% (0/1)
Corners Earned
168
163
5

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBenficaAcademico Viseu
Match Cards AVG
5.41 (22/22)
5.40 (20/20)
5.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (22/22)
100% (20/20)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
91% (20/22)
90% (18/20)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
91% (20/22)
90% (18/20)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
86% (19/22)
85% (17/20)
100% (2/2)
Over 4.5 Cards
64% (14/22)
60% (12/20)
100% (2/2)
Over 5.5 Cards
32% (7/22)
30% (6/20)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
18% (4/22)
20% (4/20)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
18% (4/22)
20% (4/20)
0% (0/2)
Total Cards
119
108
11
Highest in a Match
13
13
6
Lowest in a Match
1
1
5

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Benfica jest o 195% lepsza niż Academico Viseu pod względem strzałów na mecz.

OgółemBenficaAcademico Viseu
Strzały / mecz
15.14
24.33
8.25
Strzały celne / mecz
5.29
9.00
2.50
Strzały niecelne / mecz
5.43
7.00
4.25
Skuteczność strzałów
14.2%
15.1%
12.1%
Strzały na gola
7.07
6.64
8.25
Strzały celne na gola
2.47
2.45
2.50
Strzały Over 10.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały Over 11.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały Over 12.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały Over 13.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 5.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Benfica notuje o 133% wyższy wynik niż Academico Viseu pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemBenficaAcademico Viseu
Match Offsides AVG
2.83
3.33
2.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
1.67
2.33
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Benfica jest o 196% lepsza niż Academico Viseu pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBenficaAcademico Viseu
xG (For)
1.70
2.73
0.92
xGA (Against)
1.11
0.55
1.52
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBenficaAcademico Viseu
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
23% (9/40)
5% (1/20)
40% (8/20)
Under 2.5
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Primeira Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Porto4400123.00
2Sporting CP4310102.50
3Arouca430192.25
4Santa Clara422082.00
5Benfica321072.33
6GIL Vicente321072.33
7Maritimo421171.75
8Estrela312051.67
9SC Braga211042.00
10Nacional411241.00
11Moreirense311141.33
12Vitória SC410330.75
13Rio Ave410330.75
14Famalicao402220.50
15Academico Viseu402220.50
16Alverca402220.50
17Estoril401310.25
18Casa Pia400400.00