Football Stats
Herb Chaves
ChavesŚr. pkt/mecz 1.10
Portugalia / Segunda Liga8 sierpnia 2026 12:00
Herb Academica
AcademicaŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Chaves

4W — Chaves0D3W — Academica

Streaki - Chaves

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chaves — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Chaves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Chaves — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Chaves — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Chaves — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Chaves — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Chaves — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Chaves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Chaves — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Chaves — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Chaves — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Chaves — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Chaves — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Chaves — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Chaves — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Academica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Academica — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Academica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Academica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Academica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Academica — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Academica — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Academica — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Academica — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Chaves

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chaves — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — powyżej 3.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Academica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Academica — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Academica — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Academica — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Academica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb ChavesChaves14Herb AcademicaAcademica
23.04Herb ChavesChaves32Herb AcademicaAcademica
12.12Herb AcademicaAcademica12Herb ChavesChaves
24.04Herb AcademicaAcademica21Herb ChavesChaves
27.12Herb ChavesChaves21Herb AcademicaAcademica
09.02Herb ChavesChaves12Herb AcademicaAcademica
24.08Herb AcademicaAcademica12Herb ChavesChaves

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Academica jest o 57% lepsza niż Chaves pod względem odsetku wygranych meczów.

ChavesDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
3.30
2.85
Strzelone
1.20
1.40
1.30
Stracone
1.20
1.90
1.55
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
AcademicaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
30%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
2.80
2.80
Strzelone
2.10
1.50
1.80
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Academica jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Chaves u siebie
1.50 gola/mecz
Academica na wyjeździe

Progi bramkowe

ChavesAcademica
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemChavesAcademica
Match Corners AVG
5.00 (1/40)
5.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemChavesAcademica
Corners Earned Match
4.05
4.05
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
81
81

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemChavesAcademica
Match Cards AVG
5.60 (20/20)
5.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
112
112
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemChavesAcademica
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Segunda Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Academica430192.25
3Sporting CP B430192.25
4Penafiel421171.75
5Farense421171.75
6Vizela421171.75
7Portimonense421171.75
8Benfica B421171.75
10Felgueiras 1932413061.50
11Leixoes420261.50
12AVS412151.25
13Amarante411241.00
14Tondela410330.75
15FC Porto B410330.75
16Torreense402220.50
17Feirense401310.25
18Chaves401310.25