Football Stats
Herb Yokohama FC
Yokohama FCŚr. pkt/mecz 1.30
Japonia / J2 League6 września 2026 11:00
Herb Albirex Niigata
Albirex NiigataŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Yokohama FC

Streaki - Yokohama FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Yokohama FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Yokohama FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Yokohama FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Yokohama FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Yokohama FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Yokohama FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Yokohama FC — poniżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Yokohama FC — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Yokohama FC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Yokohama FC — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Yokohama FC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Yokohama FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Albirex Niigata

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Albirex Niigata — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Albirex Niigata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Albirex Niigata — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — poniżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Albirex Niigata — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Albirex Niigata — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Albirex Niigata — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Albirex Niigata — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Yokohama FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Yokohama FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 4.5 spalonych w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Albirex Niigata

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Albirex Niigata — nie wygrywa 1. połowę w 32 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.09Herb Yokohama FCYokohama FC10Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata
13.04Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata00Herb Yokohama FCYokohama FC
23.09Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata31Herb Yokohama FCYokohama FC
03.05Herb Yokohama FCYokohama FC10Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata
26.06Herb Yokohama FCYokohama FC20Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata
21.05Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata30Herb Yokohama FCYokohama FC
13.07Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata02Herb Yokohama FCYokohama FC
16.03Herb Yokohama FCYokohama FC12Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata
15.07Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata01Herb Yokohama FCYokohama FC
17.03Herb Yokohama FCYokohama FC03Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Yokohama FC jest o 133% lepsza niż Albirex Niigata pod względem odsetku wygranych meczów.

Yokohama FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
2.10
2.20
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.00
1.20
1.10
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
39%
37%
38%
Śr. strzały/mecz
11.00
8.25
9.53
Śr. faule/mecz
13.57
11.50
12.47
Albirex NiigataDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.50
2.10
1.80
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
54%
54%
54%
Śr. strzały/mecz
10.71
12.50
11.67
Śr. faule/mecz
12.14
9.38
10.67

Ostatnie 10 meczów

Yokohama FC jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Yokohama FC u siebie
1.00 gola/mecz
Albirex Niigata na wyjeździe

Progi bramkowe

Yokohama FCAlbirex Niigata
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemYokohama FCAlbirex Niigata
Match Corners AVG
9.70 (30/40)
9.60 (15/20)
9.80 (15/20)
Over 6.5 Corners
83% (25/30)
87% (13/15)
80% (12/15)
Over 7.5 Corners
73% (22/30)
80% (12/15)
67% (10/15)
Over 8.5 Corners
57% (17/30)
53% (8/15)
60% (9/15)
Over 9.5 Corners
47% (14/30)
40% (6/15)
53% (8/15)
Over 10.5 Corners
33% (10/30)
27% (4/15)
40% (6/15)
Over 11.5 Corners
23% (7/30)
20% (3/15)
27% (4/15)
Over 12.5 Corners
20% (6/30)
20% (3/15)
20% (3/15)
Over 13.5 Corners
13% (4/30)
13% (2/15)
13% (2/15)
Over 14.5 Corners
10% (3/30)
7% (1/15)
13% (2/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemYokohama FCAlbirex Niigata
Corners Earned Match
4.38
3.70
5.05
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
15% (3/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Corners Earned
175
74
101

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Yokohama FC notuje o 17% wyższy wynik niż Albirex Niigata pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemYokohama FCAlbirex Niigata
Match Cards AVG
2.55 (40/40)
2.75 (20/20)
2.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 3.5 Cards
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 4.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 5.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
102
55
47
Highest in a Match
6
6
5
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemYokohama FCAlbirex Niigata
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
J2 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Omiya Ardija4310102.50
3Fujieda MYFC430192.25
4Albirex Niigata430192.25
5Shonan Bellmare422082.00
6Vegalta Sendai421171.75
7Jubilo Iwata421171.75
8Yokohama FC421171.75
9Kataller Toyama420261.50
10Tochigi City420261.50
12Sagan Tosu412151.25
13Oita Trinita411241.00
14Blaublitz Akita411241.00
15Tokushima Vortis411241.00
16Ventforet Kofu411241.00
18Iwaki410330.75
20Imabari400400.00