Football Stats
Herb Iwaki
IwakiŚr. pkt/mecz 1.70
Japonia / J2 League12 września 2026 11:00
Herb Yokohama FC
Yokohama FCŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Iwaki

0W — Iwaki1D1W — Yokohama FC

Streaki - Iwaki

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Iwaki — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Iwaki — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Iwaki — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Iwaki — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Iwaki — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Iwaki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Yokohama FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Yokohama FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Yokohama FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Yokohama FC — remisuje 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Yokohama FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Yokohama FC — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yokohama FC — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yokohama FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Yokohama FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Yokohama FC — poniżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Yokohama FC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Yokohama FC — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Yokohama FC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Yokohama FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Iwaki

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Iwaki — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu

Serie - Yokohama FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Yokohama FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 4.5 spalonych w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.06Herb IwakiIwaki04Herb Yokohama FCYokohama FC
07.04Herb Yokohama FCYokohama FC22Herb IwakiIwaki

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Iwaki jest o 43% lepsza niż Yokohama FC pod względem odsetku wygranych meczów.

IwakiDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
2.80
2.80
Strzelone
1.80
1.50
1.65
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Yokohama FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
2.10
2.20
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.00
1.20
1.10
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
39%
37%
38%
Śr. strzały/mecz
11.00
8.25
9.53
Śr. faule/mecz
13.57
11.50
12.47

Ostatnie 10 meczów

Iwaki jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Iwaki u siebie
0.90 gola/mecz
Yokohama FC na wyjeździe

Progi bramkowe

IwakiYokohama FC
Over 0.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemIwakiYokohama FC
Match Corners AVG
9.60 (15/40)
9.60 (15/20)
Over 6.5 Corners
87% (13/15)
87% (13/15)
Over 7.5 Corners
80% (12/15)
80% (12/15)
Over 8.5 Corners
53% (8/15)
53% (8/15)
Over 9.5 Corners
40% (6/15)
40% (6/15)
Over 10.5 Corners
27% (4/15)
27% (4/15)
Over 11.5 Corners
20% (3/15)
20% (3/15)
Over 12.5 Corners
20% (3/15)
20% (3/15)
Over 13.5 Corners
13% (2/15)
13% (2/15)
Over 14.5 Corners
7% (1/15)
7% (1/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemIwakiYokohama FC
Corners Earned Match
3.70
3.70
More Corners Than Opponent
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
74
74

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemIwakiYokohama FC
Match Cards AVG
2.75 (20/20)
2.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 3.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
55
55
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIwakiYokohama FC
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
J2 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Omiya Ardija4310102.50
3Fujieda MYFC430192.25
4Albirex Niigata430192.25
5Shonan Bellmare422082.00
6Vegalta Sendai421171.75
7Jubilo Iwata421171.75
8Yokohama FC421171.75
9Kataller Toyama420261.50
10Tochigi City420261.50
12Sagan Tosu412151.25
13Oita Trinita411241.00
14Blaublitz Akita411241.00
15Tokushima Vortis411241.00
16Ventforet Kofu411241.00
18Iwaki410330.75
20Imabari400400.00