Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Yokohama FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Yokohama FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Yokohama FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Yokohama FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Yokohama FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Yokohama FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Yokohama FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Yokohama FC — poniżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Yokohama FC — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Yokohama FC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Yokohama FC — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Yokohama FC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Yokohama FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Imabari
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Imabari — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Imabari — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Imabari — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Imabari — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Imabari — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Yokohama FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Yokohama FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yokohama FC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Yokohama FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Yokohama FC — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yokohama FC — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yokohama FC — poniżej 4.5 spalonych w 30 meczach z rzędu
- 🔥 Yokohama FC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yokohama FC — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yokohama FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Imabari
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Imabari — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Imabari — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Imabari — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Imabari — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Yokohama FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.10 | 2.20 |
Strzelone | 1.30 | 0.90 | 1.10 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 39% | 37% | 38% |
Śr. strzały/mecz | 11.00 | 8.25 | 9.53 |
Śr. faule/mecz | 13.57 | 11.50 | 12.47 |
| Imabari | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.00 | 3.10 |
Strzelone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
Stracone | 1.60 | 2.00 | 1.80 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Sagan Tosu2-2
- 26.08.2026Wvs Criacao Shinjuku3-1
- 22.08.2026Lvs Montedio Yamagata0-2
- 16.08.2026Wvs Jubilo Iwata3-1
- 08.08.2026Wvs Tegevajaro Miyazaki1-0
- 06.12.2025Wvs Cerezo Osaka3-1
- 30.11.2025Lvs Kyoto Sanga0-1
- 08.11.2025Lvs Kashima1-2
- 25.10.2025Lvs Kashiwa Reysol0-2
- 18.10.2025Dvs Nagoya Grampus2-2
- 29.08.2026Lvs Montedio Yamagata0-3
- 26.08.2026Wvs Blaublitz Akita4-1
- 22.08.2026Lvs Kataller Toyama0-4
- 15.08.2026Lvs Omiya Ardija2-3
- 09.08.2026Lvs Iwaki1-2
- 29.11.2025Lvs JEF United Chiba0-5
- 23.11.2025Dvs Consadole Sapporo1-1
- 09.11.2025Lvs Montedio Yamagata1-2
- 02.11.2025Wvs Vegalta Sendai3-2
- 25.10.2025Dvs V-varen Nagasaki1-1
Progi bramkowe
| Yokohama FC | Imabari | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
| Yokohama FC | Imabari | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
| Yokohama FC | Imabari | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Yokohama FC | Imabari | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.60 (15/40) | 9.60 (15/20) | — |
Over 6.5 Corners | 87% (13/15) | 87% (13/15) | — |
Over 7.5 Corners | 80% (12/15) | 80% (12/15) | — |
Over 8.5 Corners | 53% (8/15) | 53% (8/15) | — |
Over 9.5 Corners | 40% (6/15) | 40% (6/15) | — |
Over 10.5 Corners | 27% (4/15) | 27% (4/15) | — |
Over 11.5 Corners | 20% (3/15) | 20% (3/15) | — |
Over 12.5 Corners | 20% (3/15) | 20% (3/15) | — |
Over 13.5 Corners | 13% (2/15) | 13% (2/15) | — |
Over 14.5 Corners | 7% (1/15) | 7% (1/15) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Yokohama FC | Imabari | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.70 | 3.70 | — |
More Corners Than Opponent | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Corners Earned | 74 | 74 | — |
| Ogółem | Yokohama FC | Imabari | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.00 | 6.00 | — |
More Corners Than Opponent | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Corners Against | 120 | 120 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Yokohama FC | Imabari | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.75 (20/20) | 2.75 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 2.5 Cards | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 3.5 Cards | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 4.5 Cards | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 5.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 55 | 55 | — |
Highest in a Match | 6 | 6 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Yokohama FC | Imabari | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 45% (9/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 95% (19/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

