Football Stats
Herb Ararat-Armenia
Ararat-ArmeniaŚr. pkt/mecz 1.90
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb NEC Nijmegen
NEC NijmegenŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Ararat-Armenia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ararat-Armenia — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Ararat-Armenia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ararat-Armenia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ararat-Armenia — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ararat-Armenia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Ararat-Armenia — poniżej 12.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 5.5 kartek (3/4, 75%)
  • Ararat-Armenia — powyżej 5.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Ararat-Armenia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)

Streaki - NEC Nijmegen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NEC Nijmegen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NEC Nijmegen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • NEC Nijmegen — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • NEC Nijmegen — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • NEC Nijmegen — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Ararat-Armenia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ararat-Armenia — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - NEC Nijmegen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ararat-Armenia jest o 100% lepsza niż NEC Nijmegen pod względem odsetku wygranych meczów.

Ararat-ArmeniaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
2.30
3.50
2.90
Strzelone
1.60
1.80
1.70
Stracone
0.70
1.70
1.20
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
NEC NijmegenDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
3.20
2.80
3.00
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
1.70
1.20
1.45
BTTS %
90%
70%
80%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
64%
48%
56%
Śr. strzały/mecz
22.60
13.70
18.15
Śr. faule/mecz
10.90
12.70
11.80

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekArarat-Armenia vs NEC Nijmegen
1.60 gola/mecz
Ararat-Armenia u siebie
1.60 gola/mecz
NEC Nijmegen na wyjeździe

Progi bramkowe

Ararat-ArmeniaNEC Nijmegen
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ararat-Armenia notuje o 16% wyższy wynik niż NEC Nijmegen pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemArarat-ArmeniaNEC Nijmegen
Match Corners AVG
10.42 (24/40)
11.75 (4/20)
10.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
79% (19/24)
75% (3/4)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
67% (16/24)
75% (3/4)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
63% (15/24)
75% (3/4)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
54% (13/24)
75% (3/4)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
50% (12/24)
50% (2/4)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
46% (11/24)
50% (2/4)
45% (9/20)
Over 12.5 Corners
38% (9/24)
25% (1/4)
40% (8/20)
Over 13.5 Corners
21% (5/24)
25% (1/4)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
17% (4/24)
25% (1/4)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemArarat-ArmeniaNEC Nijmegen
Corners Earned Match
5.96
4.50
6.25
More Corners Than Opponent
54% (13/24)
0% (0/4)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (21/24)
75% (3/4)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
71% (17/24)
50% (2/4)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
63% (15/24)
25% (1/4)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (12/24)
25% (1/4)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
42% (10/24)
25% (1/4)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (6/24)
25% (1/4)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
25% (6/24)
25% (1/4)
25% (5/20)
Corners Earned
143
18
125

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ararat-Armenia notuje o 71% wyższy wynik niż NEC Nijmegen pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemArarat-ArmeniaNEC Nijmegen
Match Cards AVG
4.08 (24/24)
6.25 (4/4)
3.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (24/24)
100% (4/4)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
96% (23/24)
100% (4/4)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (21/24)
100% (4/4)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
42% (10/24)
100% (4/4)
30% (6/20)
Over 4.5 Cards
33% (8/24)
75% (3/4)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
25% (6/24)
75% (3/4)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
21% (5/24)
50% (2/4)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
4% (1/24)
25% (1/4)
0% (0/20)
Total Cards
98
25
73
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
4
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemArarat-ArmeniaNEC Nijmegen
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000