Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Hapoel Beer Sheva
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Hapoel Beer Sheva — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Hapoel Beer Sheva — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Hapoel Beer Sheva — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (12/17, 71%)
- Hapoel Beer Sheva — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Hapoel Beer Sheva — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - OFI
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- OFI — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- OFI — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- OFI — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- OFI — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- OFI — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- OFI — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
- OFI — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- OFI — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- OFI — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- OFI — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- OFI — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- OFI — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- OFI — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- OFI — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Hapoel Beer Sheva
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Beer Sheva — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - OFI
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 OFI — powyżej 1.5 gola w meczu w 20 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 OFI — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 23 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hapoel Beer Sheva jest o 22% lepsza niż OFI pod względem odsetku wygranych meczów.
| Hapoel Beer Sheva | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.60 | 3.55 |
Strzelone | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
Stracone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| OFI | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.20 | 2.95 |
Strzelone | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
Stracone | 1.00 | 1.80 | 1.40 |
BTTS % | 20% | 80% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 0% | 15% |
Posiadanie piłki | 49% | 49% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 10.67 | 10.00 | 10.35 |
Śr. faule/mecz | 13.00 | 14.89 | 13.89 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Hapoel Ramat Gan2-1
- 25.08.2026Lvs Sabah FA2-3
- 19.08.2026Wvs Sabah FA2-1
- 11.08.2026Wvs FK Crvena Zvezda2-0
- 04.08.2026Wvs FK Crvena Zvezda1-0
- 29.07.2026Wvs Vikingur Reykjavik2-0
- 21.07.2026Lvs Vikingur Reykjavik1-2
- 16.07.2026Lvs Maccabi Tel Aviv1-3
- 07.07.2026Lvs Legia Warszawa1-3
- 05.07.2026Dvs Omonia Nicosia2-2
- 30.08.2026Lvs Aris Thessalonikis1-2
- 27.08.2026Wvs CSKA Sofia2-0
- 23.08.2026Wvs Volos NFC2-0
- 20.08.2026Wvs CSKA Sofia3-0
- 01.08.2026Lvs Willem II1-2
- 17.05.2026Wvs Volos NFC3-1
- 13.05.2026Lvs Levadiakos2-3
- 10.05.2026Lvs Aris Thessalonikis1-3
- 03.05.2026Lvs Aris Thessalonikis0-2
- 18.04.2026Wvs Levadiakos2-0
Progi bramkowe
| Hapoel Beer Sheva | OFI | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
| Hapoel Beer Sheva | OFI | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
| Hapoel Beer Sheva | OFI | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Hapoel Beer Sheva | OFI | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.61 (28/40) | 7.56 (9/20) | 7.63 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 57% (16/28) | 44% (4/9) | 63% (12/19) |
Over 7.5 Corners | 46% (13/28) | 33% (3/9) | 53% (10/19) |
Over 8.5 Corners | 43% (12/28) | 33% (3/9) | 47% (9/19) |
Over 9.5 Corners | 32% (9/28) | 33% (3/9) | 32% (6/19) |
Over 10.5 Corners | 21% (6/28) | 33% (3/9) | 16% (3/19) |
Over 11.5 Corners | 11% (3/28) | 22% (2/9) | 5% (1/19) |
Over 12.5 Corners | 11% (3/28) | 22% (2/9) | 5% (1/19) |
Over 13.5 Corners | 4% (1/28) | 11% (1/9) | 0% (0/19) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/28) | 0% (0/9) | 0% (0/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Hapoel Beer Sheva | OFI | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.78 | 4.88 | 2.85 |
More Corners Than Opponent | 41% (15/37) | 65% (11/17) | 20% (4/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (27/37) | 88% (15/17) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 51% (19/37) | 65% (11/17) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (14/37) | 59% (10/17) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 16% (6/37) | 35% (6/17) | 0% (0/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 14% (5/37) | 29% (5/17) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/37) | 18% (3/17) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/37) | 6% (1/17) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 140 | 83 | 57 |
| Ogółem | Hapoel Beer Sheva | OFI | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.49 | 4.00 | 4.90 |
More Corners Than Opponent | 41% (15/37) | 65% (11/17) | 20% (4/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (29/37) | 71% (12/17) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 54% (20/37) | 35% (6/17) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 43% (16/37) | 24% (4/17) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (11/37) | 18% (3/17) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 24% (9/37) | 18% (3/17) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (5/37) | 18% (3/17) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/37) | 12% (2/17) | 5% (1/20) |
Corners Against | 166 | 68 | 98 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Hapoel Beer Sheva | OFI | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.25 (36/36) | 5.25 (16/16) | 5.25 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (36/36) | 100% (16/16) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (36/36) | 100% (16/16) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 94% (34/36) | 94% (15/16) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 83% (30/36) | 75% (12/16) | 90% (18/20) |
Over 4.5 Cards | 53% (19/36) | 44% (7/16) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (12/36) | 38% (6/16) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (9/36) | 38% (6/16) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 14% (5/36) | 25% (4/16) | 5% (1/20) |
Total Cards | 189 | 84 | 105 |
Highest in a Match | 14 | 9 | 14 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Hapoel Beer Sheva | OFI | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |

