Football Stats
Herb NEC Nijmegen
NEC NijmegenŚr. pkt/mecz 1.30
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Levski Sofia
Levski SofiaŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - NEC Nijmegen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NEC Nijmegen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • NEC Nijmegen — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • NEC Nijmegen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • NEC Nijmegen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • NEC Nijmegen — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • NEC Nijmegen — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • NEC Nijmegen — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Levski Sofia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Levski Sofia — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Levski Sofia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Levski Sofia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Levski Sofia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Levski Sofia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Levski Sofia — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Levski Sofia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Levski Sofia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
  • Levski Sofia — powyżej 2.5 kartek (4/4, 100%)
  • Levski Sofia — powyżej 2.5 kartek łącznie (4/4, 100%)
  • Levski Sofia — powyżej 8.5 rożnych (4/5, 80%)
  • Levski Sofia — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
  • Levski Sofia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
  • Levski Sofia — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)

Serie - NEC Nijmegen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NEC Nijmegen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Levski Sofia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Levski Sofia — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Levski Sofia — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Levski Sofia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Levski Sofia — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Levski Sofia — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Levski Sofia — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Levski Sofia — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Levski Sofia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Levski Sofia jest o 100% lepsza niż NEC Nijmegen pod względem odsetku wygranych meczów.

NEC NijmegenDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
3.20
2.80
3.00
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
1.70
1.20
1.45
BTTS %
90%
70%
80%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
64%
48%
56%
Śr. strzały/mecz
22.60
13.70
18.15
Śr. faule/mecz
10.90
12.70
11.80
Levski SofiaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
2.30
2.60
2.45
Strzelone
2.10
1.40
1.75
Stracone
0.20
1.20
0.70
BTTS %
10%
70%
40%
Czyste konto %
80%
20%
50%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

NEC Nijmegen jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
NEC Nijmegen u siebie
1.40 gola/mecz
Levski Sofia na wyjeździe

Progi bramkowe

NEC NijmegenLevski Sofia
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. NEC Nijmegen notuje o 19% wyższy wynik niż Levski Sofia pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemNEC NijmegenLevski Sofia
Match Corners AVG
9.88 (24/40)
10.15 (20/20)
8.50 (4/20)
Over 6.5 Corners
79% (19/24)
80% (16/20)
75% (3/4)
Over 7.5 Corners
67% (16/24)
65% (13/20)
75% (3/4)
Over 8.5 Corners
63% (15/24)
60% (12/20)
75% (3/4)
Over 9.5 Corners
46% (11/24)
50% (10/20)
25% (1/4)
Over 10.5 Corners
46% (11/24)
50% (10/20)
25% (1/4)
Over 11.5 Corners
42% (10/24)
45% (9/20)
25% (1/4)
Over 12.5 Corners
38% (9/24)
40% (8/20)
25% (1/4)
Over 13.5 Corners
17% (4/24)
20% (4/20)
0% (0/4)
Over 14.5 Corners
13% (3/24)
15% (3/20)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNEC NijmegenLevski Sofia
Corners Earned Match
5.84
6.25
4.20
More Corners Than Opponent
60% (15/25)
65% (13/20)
40% (2/5)
Over 2.5 Corners Earned
88% (22/25)
90% (18/20)
80% (4/5)
Over 3.5 Corners Earned
72% (18/25)
75% (15/20)
60% (3/5)
Over 4.5 Corners Earned
64% (16/25)
70% (14/20)
40% (2/5)
Over 5.5 Corners Earned
52% (13/25)
55% (11/20)
40% (2/5)
Over 6.5 Corners Earned
40% (10/25)
45% (9/20)
20% (1/5)
Over 7.5 Corners Earned
20% (5/25)
25% (5/20)
0% (0/5)
Over 8.5 Corners Earned
20% (5/25)
25% (5/20)
0% (0/5)
Corners Earned
146
125
21

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Levski Sofia notuje o 58% wyższy wynik niż NEC Nijmegen pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNEC NijmegenLevski Sofia
Match Cards AVG
4.00 (24/24)
3.65 (20/20)
5.75 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (24/24)
100% (20/20)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
96% (23/24)
95% (19/20)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
88% (21/24)
85% (17/20)
100% (4/4)
Over 3.5 Cards
33% (8/24)
30% (6/20)
50% (2/4)
Over 4.5 Cards
29% (7/24)
25% (5/20)
50% (2/4)
Over 5.5 Cards
21% (5/24)
15% (3/20)
50% (2/4)
Over 6.5 Cards
21% (5/24)
15% (3/20)
50% (2/4)
Over 7.5 Cards
4% (1/24)
0% (0/20)
25% (1/4)
Total Cards
96
73
23
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
1
1
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNEC NijmegenLevski Sofia
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Under 2.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000