Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Red Bull Salzburg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Red Bull Salzburg — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Red Bull Salzburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - AC Milan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AC Milan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- AC Milan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- AC Milan — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- AC Milan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- AC Milan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- AC Milan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- AC Milan — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- AC Milan — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- AC Milan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- AC Milan — poniżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- AC Milan — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- AC Milan — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- AC Milan — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
Serie - Red Bull Salzburg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Red Bull Salzburg — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 9 meczach z rzędu
Serie - AC Milan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AC Milan — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — poniżej 11.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AC Milan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Red Bull Salzburg jest o 20% lepsza niż AC Milan pod względem odsetku wygranych meczów.
| Red Bull Salzburg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.80 | 3.35 |
Strzelone | 1.80 | 2.90 | 2.35 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| AC Milan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.30 | 2.30 |
Strzelone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
Stracone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 56% | 51% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 15.50 | 11.22 | 13.47 |
Śr. faule/mecz | 9.50 | 11.56 | 10.47 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Austria Vienna4-1
- 27.08.2026Wvs Mjallby AIF3-0
- 20.08.2026Wvs Mjallby AIF1-0
- 16.08.2026Wvs WSG Wattens3-0
- 13.08.2026Dvs Pafos3-3
- 09.08.2026Dvs Wolfsberger AC1-1
- 06.08.2026Wvs Pafos1-0
- 01.08.2026Wvs TSV Hartberg1-0
- 25.07.2026Wvs Oberwart7-1
- 18.07.2026Wvs Energie Cottbus5-0
Progi bramkowe
| Red Bull Salzburg | AC Milan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 79% (15/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 80% (16/20) |
| Red Bull Salzburg | AC Milan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 79% (15/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 80% (16/20) |
| Red Bull Salzburg | AC Milan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 79% (15/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Red Bull Salzburg notuje o 56% wyższy wynik niż AC Milan pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Red Bull Salzburg | AC Milan | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.84 (31/40) | 11.33 (12/20) | 7.26 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 77% (24/31) | 100% (12/12) | 63% (12/19) |
Over 7.5 Corners | 55% (17/31) | 83% (10/12) | 37% (7/19) |
Over 8.5 Corners | 45% (14/31) | 75% (9/12) | 26% (5/19) |
Over 9.5 Corners | 39% (12/31) | 58% (7/12) | 26% (5/19) |
Over 10.5 Corners | 29% (9/31) | 58% (7/12) | 11% (2/19) |
Over 11.5 Corners | 23% (7/31) | 42% (5/12) | 11% (2/19) |
Over 12.5 Corners | 16% (5/31) | 33% (4/12) | 5% (1/19) |
Over 13.5 Corners | 6% (2/31) | 17% (2/12) | 0% (0/19) |
Over 14.5 Corners | 6% (2/31) | 17% (2/12) | 0% (0/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Red Bull Salzburg | AC Milan | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.33 | 7.00 | 3.65 |
More Corners Than Opponent | 57% (23/40) | 80% (16/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 75% (15/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 60% (12/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 50% (10/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 213 | 140 | 73 |
| Ogółem | Red Bull Salzburg | AC Milan | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.25 | 2.85 | 3.65 |
More Corners Than Opponent | 57% (23/40) | 80% (16/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Against | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 130 | 57 | 73 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. AC Milan notuje o 7% wyższy wynik niż Red Bull Salzburg pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Red Bull Salzburg | AC Milan | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.73 (40/40) | 3.60 (20/20) | 3.85 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 149 | 72 | 77 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Red Bull Salzburg | AC Milan | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

