Football Stats
Herb PEC Zwolle
PEC ZwolleŚr. pkt/mecz 0.75
Holandia / Eredivisie9 sierpnia 2026 14:30
Herb Ajax
AjaxŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy PEC Zwolle

0W — PEC Zwolle2D8W — Ajax

Streaki - PEC Zwolle

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PEC Zwolle — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • PEC Zwolle — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • PEC Zwolle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • PEC Zwolle — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • PEC Zwolle — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • PEC Zwolle — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • PEC Zwolle — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • PEC Zwolle — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • PEC Zwolle — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • PEC Zwolle — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PEC Zwolle — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PEC Zwolle — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • PEC Zwolle — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • PEC Zwolle — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Ajax

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ajax — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Ajax — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ajax — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ajax — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ajax — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ajax — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Ajax — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ajax — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Ajax — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ajax — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ajax — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ajax — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ajax — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ajax — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Ajax — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - PEC Zwolle

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PEC Zwolle — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PEC Zwolle — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PEC Zwolle — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PEC Zwolle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PEC Zwolle — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PEC Zwolle — poniżej 6.5 kartek w 96 meczach z rzędu
  • 🔥 PEC Zwolle — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Ajax

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ajax — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — jest niepokonany w 1. połowie w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — powyżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb PEC ZwollePEC Zwolle02Herb AjaxAjax
01.03Herb PEC ZwollePEC Zwolle00Herb AjaxAjax
13.09Herb AjaxAjax31Herb PEC ZwollePEC Zwolle
09.03Herb PEC ZwollePEC Zwolle01Herb AjaxAjax
24.11Herb AjaxAjax20Herb PEC ZwollePEC Zwolle
31.03Herb PEC ZwollePEC Zwolle13Herb AjaxAjax
17.12Herb AjaxAjax22Herb PEC ZwollePEC Zwolle
30.04Herb AjaxAjax30Herb PEC ZwollePEC Zwolle
11.09Herb PEC ZwollePEC Zwolle02Herb AjaxAjax
14.03Herb PEC ZwollePEC Zwolle02Herb AjaxAjax

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ajax jest o 200% lepsza niż PEC Zwolle pod względem odsetku wygranych meczów.

PEC ZwolleDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.60
3.80
3.20
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.40
2.80
2.10
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
48%
48%
48%
Śr. strzały/mecz
10.86
9.89
10.31
Śr. faule/mecz
14.43
10.44
12.19
AjaxDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
2.70
2.75
Strzelone
1.90
1.70
1.80
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
60%
56%
58%
Śr. strzały/mecz
18.22
12.70
15.32
Śr. faule/mecz
10.44
8.40
9.37

Ostatnie 10 meczów

Ajax jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
PEC Zwolle u siebie
1.70 gola/mecz
Ajax na wyjeździe

Progi bramkowe

PEC ZwolleAjax
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPEC ZwolleAjax
Match Corners AVG
10.14 (35/40)
10.00 (16/20)
10.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
80% (28/35)
88% (14/16)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
71% (25/35)
69% (11/16)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
66% (23/35)
63% (10/16)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
60% (21/35)
50% (8/16)
68% (13/19)
Over 10.5 Corners
51% (18/35)
44% (7/16)
58% (11/19)
Over 11.5 Corners
37% (13/35)
31% (5/16)
42% (8/19)
Over 12.5 Corners
31% (11/35)
31% (5/16)
32% (6/19)
Over 13.5 Corners
20% (7/35)
19% (3/16)
21% (4/19)
Over 14.5 Corners
11% (4/35)
13% (2/16)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPEC ZwolleAjax
Corners Earned Match
4.85
4.50
5.20
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
194
90
104

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPEC ZwolleAjax
Match Cards AVG
3.02 (40/40)
3.00 (20/20)
3.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
121
60
61
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Ajax jest o 146% lepsza niż PEC Zwolle pod względem strzałów na mecz.

OgółemPEC ZwolleAjax
Strzały / mecz
13.43
8.25
20.33
Strzały celne / mecz
4.00
2.25
6.33
Strzały niecelne / mecz
4.57
3.00
6.67
Skuteczność strzałów
12.8%
12.1%
13.1%
Strzały na gola
7.83
8.25
7.63
Strzały celne na gola
2.33
2.25
2.38
Strzały Over 10.5
43% (3/7)
0% (0/4)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
43% (3/7)
0% (0/4)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
29% (2/7)
0% (0/4)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
29% (2/7)
0% (0/4)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
29% (2/7)
0% (0/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
43% (3/7)
0% (0/4)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
29% (2/7)
0% (0/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
29% (2/7)
0% (0/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemPEC ZwolleAjax
Match Offsides AVG
3.50
2.50
4.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides AVG
2.00
2.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Ajax jest o 84% lepsza niż PEC Zwolle pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemPEC ZwolleAjax
xG (For)
1.40
1.02
1.89
xGA (Against)
1.36
1.60
1.03
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPEC ZwolleAjax
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Eredivisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AZ Alkmaar4400123.00
2PSV Eindhoven4310102.50
3Feyenoord422082.00
4Ajax321072.33
5GO Ahead Eagles421171.75
6Fortuna Sittard421171.75
7NEC Nijmegen320162.00
8Excelsior320162.00
9Twente320162.00
10Groningen420261.50
11Heerenveen412151.25
12Sparta Rotterdam411241.00
13PEC Zwolle410330.75
14Telstar310231.00
15Willem II301210.33
16ADO Den Haag401310.25
17Utrecht401310.25
18Cambuur400400.00