Football Stats
Herb Dinamo Minsk
Dinamo MinskŚr. pkt/mecz 2.45
Herb Sileks
SileksŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Dinamo Minsk

1W — Dinamo Minsk0D1W — Sileks

Streaki - Dinamo Minsk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dinamo Minsk — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Dinamo Minsk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Dinamo Minsk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Dinamo Minsk — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Dinamo Minsk — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Dinamo Minsk — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Dinamo Minsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Dinamo Minsk — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk — wygrywa (15/20, 75%)
  • Dinamo Minsk — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dinamo Minsk — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dinamo Minsk — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sileks

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sileks — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sileks — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sileks — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sileks — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Dinamo Minsk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dinamo Minsk — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk — poniżej 6.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk — poniżej 6.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu

Serie - Sileks

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sileks — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sileks — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sileks — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.07Herb SileksSileks01Herb Dinamo MinskDinamo Minsk
09.07Herb Dinamo MinskDinamo Minsk01Herb SileksSileks

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dinamo Minsk jest o 88% lepsza niż Sileks pod względem odsetku wygranych meczów.

Dinamo MinskDomWyjazdOgółem
Win %
60%
90%
75%
Śr. goli/mecz
3.00
2.40
2.70
Strzelone
2.10
1.90
2.00
Stracone
0.90
0.50
0.70
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
SileksDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.80
2.50
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Dinamo Minsk jest o +40% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Dinamo Minsk u siebie
1.50 gola/mecz
Sileks na wyjeździe

Progi bramkowe

Dinamo MinskSileks
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDinamo MinskSileks
Match Corners AVG
10.50 (2/40)
10.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDinamo MinskSileks
Corners Earned Match
6.00
6.00
More Corners Than Opponent
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 5.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
12
12

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDinamo MinskSileks
Match Cards AVG
3.67 (12/12)
3.67 (12/12)
Over 0.5 Cards
100% (12/12)
100% (12/12)
Over 1.5 Cards
92% (11/12)
92% (11/12)
Over 2.5 Cards
75% (9/12)
75% (9/12)
Over 3.5 Cards
50% (6/12)
50% (6/12)
Over 4.5 Cards
25% (3/12)
25% (3/12)
Over 5.5 Cards
25% (3/12)
25% (3/12)
Over 6.5 Cards
0% (0/12)
0% (0/12)
Over 7.5 Cards
0% (0/12)
0% (0/12)
Total Cards
44
44
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDinamo MinskSileks
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
UEFA Europa Conference League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Brighton00000
2Monaco00000
3SC Freiburg00000
4Ajax00000
5SC Braga00000
7Brann00000
10FC Copenhagen00000
11Aarhus00000
12Twente00000
13Atalanta00000
14Getafe00000
16FC Lugano00000
18Panathinaikos00000
19Gent00000
21Kairat Almaty00000
23St. Truiden00000
24CSKA Sofia00000
25Trabzonspor00000
26FC Thun00000
27FK Jablonec00000
28KuPS00000
29Mjallby AIF00000
33Pafos00000
34FC Iberia 199900000
35Kauno Žalgiris00000
36Riga00000