Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy FC Astana
Streaki - FC Astana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Astana — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- FC Astana — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FC Astana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Astana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Astana — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- FC Astana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Astana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Dinamo Tirana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dinamo Tirana — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Dinamo Tirana — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Dinamo Tirana — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Dinamo Tirana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dinamo Tirana — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Dinamo Tirana — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - FC Astana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Astana — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Astana — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Astana — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Astana — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Dinamo Tirana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dinamo Tirana — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Tirana — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Tirana — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Astana jest o 67% lepsza niż Dinamo Tirana pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Astana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 20% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.20 | 2.55 |
Strzelone | 2.10 | 0.80 | 1.45 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
| Dinamo Tirana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.20 | 2.15 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 0.90 | 1.30 | 1.10 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 12.07.2026Wvs Aktobe3-2
- 09.07.2026Wvs Dinamo Tirana1-0
- 03.07.2026Wvs Zhenys1-0
- 28.06.2026Dvs Zhenys2-2
- 21.06.2026Lvs Aktobe0-2
- 14.06.2026Wvs Irtysh2-0
- 27.05.2026Dvs Altay1-1
- 22.05.2026Wvs Ulytau3-0
- 16.05.2026Lvs Okzhetpes0-1
- 09.05.2026Wvs Kyzyl-Zhar2-1
- 09.07.2026Lvs FC Astana0-1
- 31.05.2026Lvs Egnatia Rrogozhinë0-2
- 24.05.2026Lvs AF Elbasani0-3
- 16.05.2026Wvs Vllaznia Shkodër2-0
- 10.05.2026Lvs Partizani1-2
- 06.05.2026Dvs Vora2-2
- 02.05.2026Wvs Egnatia Rrogozhinë2-0
- 27.04.2026Lvs Flamurtari1-3
- 18.04.2026Dvs Tirana1-1
- 13.04.2026Dvs Bylis1-1
Progi bramkowe
| FC Astana | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| FC Astana | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| FC Astana | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Astana | Dinamo Tirana | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

