Football Stats
Herb Benfica
BenficaŚr. pkt/mecz 1.90
World / UEFA Europa League30 lipca 2026 21:00
Herb FC ST. Gallen
FC ST. GallenŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Benfica

1W — Benfica0D1W — FC ST. Gallen

Streaki - Benfica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Benfica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Benfica — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Benfica — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Benfica — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Benfica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Benfica — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Benfica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Benfica — powyżej 8.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Benfica — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Benfica — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Benfica — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Benfica — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Benfica — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Benfica — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Benfica — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Benfica — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Benfica — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Benfica — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Benfica — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - FC ST. Gallen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC ST. Gallen — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC ST. Gallen — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC ST. Gallen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC ST. Gallen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FC ST. Gallen — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC ST. Gallen — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Benfica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Benfica — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 8.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Benfica — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Serie - FC ST. Gallen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC ST. Gallen — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 7.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 3.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — powyżej 3.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC ST. Gallen — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.07Herb BenficaBenfica50Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen
23.07Herb FC ST. GallenFC ST. Gallen21Herb BenficaBenfica

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Benfica jest o 10% lepsza niż FC ST. Gallen pod względem odsetku wygranych meczów.

BenficaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.30
2.80
3.05
Strzelone
2.40
1.60
2.00
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
55%
55%
55%
Śr. strzały/mecz
18.57
15.33
16.75
Śr. faule/mecz
10.14
9.67
9.88
FC ST. GallenDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
3.40
2.95
Strzelone
1.50
2.10
1.80
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
70%
100%
85%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Posiadanie piłki
48%
43%
46%
Śr. strzały/mecz
17.33
16.60
16.95
Śr. faule/mecz
16.11
16.60
16.37

Ostatnie 10 meczów

Benfica jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Benfica u siebie
2.10 gola/mecz
FC ST. Gallen na wyjeździe

Progi bramkowe

BenficaFC ST. Gallen
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemBenficaFC ST. Gallen
Match Corners AVG
11.43 (35/40)
11.50 (16/20)
11.37 (19/20)
Over 6.5 Corners
100% (35/35)
100% (16/16)
100% (19/19)
Over 7.5 Corners
97% (34/35)
100% (16/16)
95% (18/19)
Over 8.5 Corners
83% (29/35)
88% (14/16)
79% (15/19)
Over 9.5 Corners
71% (25/35)
81% (13/16)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
60% (21/35)
63% (10/16)
58% (11/19)
Over 11.5 Corners
40% (14/35)
31% (5/16)
47% (9/19)
Over 12.5 Corners
26% (9/35)
25% (4/16)
26% (5/19)
Over 13.5 Corners
20% (7/35)
25% (4/16)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
14% (5/35)
19% (3/16)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBenficaFC ST. Gallen
Corners Earned Match
6.95
8.15
5.75
More Corners Than Opponent
63% (25/40)
80% (16/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
57% (23/40)
80% (16/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
48% (19/40)
70% (14/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Corners Earned
278
163
115

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC ST. Gallen notuje o 16% wyższy wynik niż Benfica pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBenficaFC ST. Gallen
Match Cards AVG
5.78 (40/40)
5.35 (20/20)
6.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 4.5 Cards
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Total Cards
231
107
124
Highest in a Match
13
13
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBenficaFC ST. Gallen
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 2.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000