Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Girona
Streaki - Girona
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Girona — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Girona — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Girona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Girona — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Girona — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Girona — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Girona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Girona — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Girona — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Girona — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Girona — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Girona — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Girona — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Girona — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Girona — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Girona — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Girona — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Girona — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Las Palmas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Las Palmas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Las Palmas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Las Palmas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Las Palmas — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Las Palmas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Las Palmas — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- Las Palmas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Las Palmas — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Las Palmas — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Las Palmas — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Las Palmas — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Las Palmas — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Las Palmas — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Girona
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Girona — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Girona — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Girona — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Girona — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Girona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Girona — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Girona — poniżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Girona — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Girona — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Girona — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Girona — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Serie - Las Palmas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Las Palmas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Las Palmas — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Las Palmas — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Las Palmas — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Las Palmas — powyżej 2.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Las Palmas — poniżej 11.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Las Palmas — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Las Palmas — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Las Palmas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Las Palmas jest o 233% lepsza niż Girona pod względem odsetku wygranych meczów.
| Girona | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Posiadanie piłki | 56% | 54% | 55% |
Śr. strzały/mecz | 15.30 | 12.20 | 13.75 |
Śr. faule/mecz | 10.60 | 10.00 | 10.30 |
| Las Palmas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.90 | 2.70 |
Strzelone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
Stracone | 1.00 | 1.70 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | 57% | 53% | 55% |
Śr. strzały/mecz | 11.43 | 11.33 | 11.38 |
Śr. faule/mecz | 9.71 | 9.67 | 9.69 |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Lvs Cordoba1-2
- 16.08.2026Dvs Leganes1-1
- 23.05.2026Dvs Elche1-1
- 17.05.2026Lvs Atletico Madrid0-1
- 14.05.2026Dvs Real Sociedad1-1
- 11.05.2026Dvs Rayo Vallecano1-1
- 01.05.2026Lvs Mallorca0-1
- 25.04.2026Lvs Valencia1-2
- 21.04.2026Lvs Real Betis2-3
- 10.04.2026Dvs Real Madrid1-1
- 22.08.2026Wvs AD Ceuta FC2-0
- 16.08.2026Wvs Albacete2-1
- 31.07.2026Lvs NEOM0-1
- 28.07.2026Wvs União de Leiria3-2
- 25.07.2026Lvs Al-Ittihad FC1-2
- 22.07.2026Lvs Orlando Pirates0-1
- 10.06.2026Dvs Malaga1-1
- 07.06.2026Lvs Malaga0-1
- 31.05.2026Wvs Deportivo La Coruna2-1
- 24.05.2026Dvs Zaragoza1-1
Progi bramkowe
| Girona | Las Palmas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Girona | Las Palmas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Girona | Las Palmas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Girona notuje o 12% wyższy wynik niż Las Palmas pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Girona | Las Palmas | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.94 (36/40) | 9.40 (20/20) | 8.38 (16/20) |
Over 6.5 Corners | 75% (27/36) | 80% (16/20) | 69% (11/16) |
Over 7.5 Corners | 64% (23/36) | 70% (14/20) | 56% (9/16) |
Over 8.5 Corners | 56% (20/36) | 55% (11/20) | 56% (9/16) |
Over 9.5 Corners | 47% (17/36) | 45% (9/20) | 50% (8/16) |
Over 10.5 Corners | 28% (10/36) | 40% (8/20) | 13% (2/16) |
Over 11.5 Corners | 17% (6/36) | 25% (5/20) | 6% (1/16) |
Over 12.5 Corners | 11% (4/36) | 20% (4/20) | 0% (0/16) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/36) | 15% (3/20) | 0% (0/16) |
Over 14.5 Corners | 6% (2/36) | 10% (2/20) | 0% (0/16) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Girona | Las Palmas | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.58 | 4.65 | 4.50 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 183 | 93 | 90 |
| Ogółem | Girona | Las Palmas | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.47 | 4.75 | 4.20 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 179 | 95 | 84 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Girona notuje o 48% wyższy wynik niż Las Palmas pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Girona | Las Palmas | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.98 (40/40) | 4.75 (20/20) | 3.20 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 100% (20/20) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 65% (26/40) | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
Over 3.5 Cards | 50% (20/40) | 70% (14/20) | 30% (6/20) |
Over 4.5 Cards | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Cards | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 159 | 95 | 64 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Girona | Las Palmas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

