Football Stats
Herb Sporting Gijon
Sporting GijonŚr. pkt/mecz 1.45
Hiszpania / Segunda División5 września 2026 16:15
Herb Girona
GironaŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Sporting Gijon

3W — Sporting Gijon2D1W — Girona

Streaki - Sporting Gijon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting Gijon — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Gijon — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Gijon — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Gijon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Gijon — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Sporting Gijon — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sporting Gijon — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sporting Gijon — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sporting Gijon — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sporting Gijon — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sporting Gijon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Sporting Gijon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Sporting Gijon — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sporting Gijon — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Girona

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Girona — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Girona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Girona — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Girona — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Girona — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Girona — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Girona — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Girona — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Girona — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Girona — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Girona — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Girona — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Girona — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Girona — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Girona — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Girona — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Girona — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sporting Gijon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting Gijon — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting Gijon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Girona

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Girona — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Girona — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.05Herb Sporting GijonSporting Gijon21Herb GironaGirona
03.09Herb GironaGirona12Herb Sporting GijonSporting Gijon
17.05Herb GironaGirona10Herb Sporting GijonSporting Gijon
26.09Herb Sporting GijonSporting Gijon20Herb GironaGirona
06.07Herb Sporting GijonSporting Gijon00Herb GironaGirona
18.08Herb GironaGirona11Herb Sporting GijonSporting Gijon

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sporting Gijon jest o 100% lepsza niż Girona pod względem odsetku wygranych meczów.

Sporting GijonDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.50
2.40
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
0.70
1.40
1.05
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
47%
45%
46%
Śr. strzały/mecz
12.50
8.40
10.45
Śr. faule/mecz
11.30
12.40
11.85
GironaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.90
2.10
2.50
Strzelone
1.70
0.80
1.25
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
53%
54%
54%
Śr. strzały/mecz
15.80
12.20
14.00
Śr. faule/mecz
11.00
10.00
10.50

Ostatnie 10 meczów

Sporting Gijon jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Sporting Gijon u siebie
0.80 gola/mecz
Girona na wyjeździe

Progi bramkowe

Sporting GijonGirona
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSporting GijonGirona
Match Corners AVG
9.28 (40/40)
9.25 (20/20)
9.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSporting GijonGirona
Corners Earned Match
4.28
3.85
4.70
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Corners Earned
171
77
94

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSporting GijonGirona
Match Cards AVG
4.72 (40/40)
4.85 (20/20)
4.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
189
97
92
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSporting GijonGirona
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Segunda División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Granada CF321072.33
2Leganes321072.33
3Castellón321072.33
4Sporting Gijon321072.33
5Mallorca320162.00
6Tenerife320162.00
7Las Palmas320162.00
8Eibar320162.00
9Sabadell312051.67
10Girona311141.33
11Celta de Vigo II311141.33
12Burgos311141.33
13Real Sociedad II311141.33
14Oviedo311141.33
15FC Andorra310231.00
16Almeria310231.00
17Cadiz303031.00
18Cordoba310231.00
19Valladolid301210.33
20Eldense301210.33
21Albacete300300.00
22AD Ceuta FC300300.00