Football Stats
Herb Real Madrid
Real MadridŚr. pkt/mecz 1.90
Hiszpania / La Liga26 sierpnia 2026 21:00
Herb Real Sociedad
Real SociedadŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Real Madrid

8W — Real Madrid1D1W — Real Sociedad

Streaki - Real Madrid

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Madrid — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Real Madrid — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Real Madrid — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Real Madrid — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Real Madrid — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Real Madrid — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Real Madrid — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Real Madrid — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Real Madrid — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Real Madrid — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Real Madrid — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Real Madrid — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Real Madrid — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Real Madrid — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Real Madrid — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Real Madrid — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Real Madrid — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Real Sociedad

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Sociedad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Sociedad — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Sociedad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Sociedad — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Real Sociedad — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Real Sociedad — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Real Sociedad — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Real Sociedad — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Real Sociedad — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Real Madrid

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Madrid — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 73 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Madrid — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Real Sociedad

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Sociedad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Herb Real MadridReal Madrid41Herb Real SociedadReal Sociedad
14.02Herb Real MadridReal Madrid41Herb Real SociedadReal Sociedad
13.09Herb Real SociedadReal Sociedad12Herb Real MadridReal Madrid
24.05Herb Real MadridReal Madrid20Herb Real SociedadReal Sociedad
14.09Herb Real SociedadReal Sociedad02Herb Real MadridReal Madrid
26.04Herb Real SociedadReal Sociedad01Herb Real MadridReal Madrid
17.09Herb Real MadridReal Madrid21Herb Real SociedadReal Sociedad
02.05Herb Real SociedadReal Sociedad20Herb Real MadridReal Madrid
29.01Herb Real MadridReal Madrid00Herb Real SociedadReal Sociedad
05.03Herb Real MadridReal Madrid41Herb Real SociedadReal Sociedad

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Madrid jest o 100% lepsza niż Real Sociedad pod względem odsetku wygranych meczów.

Real MadridDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.50
2.70
3.10
Strzelone
2.30
1.40
1.85
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
59%
56%
58%
Śr. strzały/mecz
17.20
12.50
14.85
Śr. faule/mecz
9.80
10.20
10.00
Real SociedadDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.90
3.10
3.50
Strzelone
2.30
1.20
1.75
Stracone
1.60
1.90
1.75
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
53%
50%
51%
Śr. strzały/mecz
12.90
10.10
11.50
Śr. faule/mecz
12.40
14.00
13.20

Ostatnie 10 meczów

Real Madrid jest o +92% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Real Madrid u siebie
1.20 gola/mecz
Real Sociedad na wyjeździe

Progi bramkowe

Real MadridReal Sociedad
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemReal MadridReal Sociedad
Match Corners AVG
10.10 (39/40)
10.26 (19/20)
9.95 (20/20)
Over 6.5 Corners
87% (34/39)
89% (17/19)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
82% (32/39)
84% (16/19)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
74% (29/39)
79% (15/19)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
54% (21/39)
63% (12/19)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/39)
47% (9/19)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/39)
26% (5/19)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
18% (7/39)
16% (3/19)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/39)
11% (2/19)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/39)
11% (2/19)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemReal MadridReal Sociedad
Corners Earned Match
5.50
5.85
5.15
More Corners Than Opponent
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
220
117
103

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemReal MadridReal Sociedad
Match Cards AVG
5.00 (40/40)
5.10 (20/20)
4.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
200
102
98
Highest in a Match
12
12
11
Lowest in a Match
2
2
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Real Madrid jest o 25% lepsza niż Real Sociedad pod względem strzałów na mecz.

OgółemReal MadridReal Sociedad
Strzały / mecz
13.50
15.00
12.00
Strzały celne / mecz
6.67
8.00
5.33
Strzały niecelne / mecz
3.00
2.67
3.33
Skuteczność strzałów
16.0%
22.2%
8.3%
Strzały na gola
6.23
4.50
12.00
Strzały celne na gola
3.08
2.40
5.33
Strzały Over 10.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 4.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Real Sociedad notuje o 50% wyższy wynik niż Real Madrid pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemReal MadridReal Sociedad
Match Offsides AVG
2.00
1.67
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
33% (1/3)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
33% (1/3)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.20
1.00
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
33% (1/3)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Real Madrid jest o 58% lepsza niż Real Sociedad pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemReal MadridReal Sociedad
xG (For)
1.56
1.91
1.21
xGA (Against)
1.12
0.59
1.65
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemReal MadridReal Sociedad
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
57% (23/40)
75% (15/20)
40% (8/20)
Under 4.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 5.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33